O psoch (prenesené z výcvikovej poradne)

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Fraga » 2. Dec 2007, 23:01

konečne sa podarilo ;)
Obrázok
Naposledy upravil Fraga dňa 6. Dec 2007, 19:53, celkovo upravené 10
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod beira » 2. Dec 2007, 23:02

Amaguk píše:nevoris nahodou o nasom psovi? :lol: ten opindava uplne vsetko, aj ludi na ulici, ak sa nechovaju podla jeho predstav :lol:
My sme dnes boli na kremese a v parku sme stretli dve podozrive, mierne podgurazne individua... tak tiez tam bolo take nenapadko prejavenie nazoru na alkoholizmus na verejnych priestranstach... :D
A tu som nasla tiez jeden pohlad pre fotografa :wink:
Obrázok
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Amaguk » 2. Dec 2007, 23:06

:) :) :)
strasne, tito psi s nazorom :lol:
nas velmi rad opindava dochodkyne s taskami, asi si mysli, zeby mu mali s tej tasky nieco dat
minule sa ma taka pani dokoca pytala, ze "co mi to ten pes hovori?" :lol:
Naposledy upravil Amaguk dňa 2. Dec 2007, 23:07, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod zopz » 2. Dec 2007, 23:06

Niektori nasi v spanku tiez pravidelne behaju. Ale ako chrape stara labradorka - no to by ste jej chlapi mohli zavidiet.

Najukecanejsia je nasa neuroticka krizenka jazvecika - ta onadava vsetko a v kuse. Ked ju posuniem, lebo si idem sadnut, tak nechcela by som vediet preklad tych jej reci.
Obrázok užívateľa
zopz
 
Príspevky: 160
Registrovaný: 19. Nov 2007, 12:34

Poslaťod Van » 2. Dec 2007, 23:07

Amaguk píše:Van, mas nejaky dovod s tym zacinat?
dovod zacinat s cim?

Amaguk píše:Aj ty potrebujes riesit veci, ktore sa ta nijako netykaju?

Preco mi uberas pravo slobodne sa vyjadrit k veciam, ku ktorym sa vyjadrit chcem, ak na druhu stranu pises...
Amaguk píše:prosim ta, respektuj moje pravo vyjadrit sa alebo nie vtedy kedy to uznam za vhodne
Ja sa tiez len vyjadrujem k tomu, k comu chcem.Pokracovanie nizsie, aby si to mala aj ako odpoved na otazku...
Amaguk píše:O co to ide? alebo co vlastne chces povedat?
Ddovolila som si vyjadrit sa k tomu, ako prebieha komunikacia na tomto fore a ako poznam z inych for, kde je ovela ostrejsia diskusia ovela castejsie ako tu.Nic viac, nic menej. To ze je pouzita citacia niekoho, neznamena automaticky, ze je prispevok adresovany priamo jemu alebo nebodaj nanho utocny. Treba citat pozorne a ak je nieco vseobecne vyjadrenie, tak je vseobecne, aj ked je pouzita citacia konkretneho uzivatela (mimochodom, ta je len preto, aby si niekto nemyslel, ze niektore slova si autor vymysla), takze...opakujem, lepsie citat a nedomyslat si....alebo ...vies co, rob co chces, lebo zas ma obvinis z toho, ze ti nieco prikazujem :wink:

Amaguk píše:lezim ti v zaludku?
Nie, v zaludku mam momentalne baban s orechami a medom a caj :D Ak by si mi "lezala v zaludku" tak ako to ty myslis, vedela by si o tom prva a sukromne, nemam problem vysvetlit si cokolvek...ale tiez by som mohla napisat, ze nevidim dovod, preco by som ti tu mala vysvetlovat, co a ako pisem.

Amaguk píše: aj tak stale ma niekto so mnou problem.
chapem, ze to tak mozes vnimat, ale kazda minca ma dve strany, takze sa skus pozriet na tu druhu, ci to nie je tak, ze mas ty s kazdym problem...mozno sa mylim, v tom pripade sa ospravedlnujem, ale vychadzam z toho, ze mi pises, ci mi lezis v zaludku, teda mas pocit, ze mam s tebou problem a ako vidis, resp, citas, ja s tebou problem nemam, ani tu na vonok, ani doma za pc potajme. :)

Amaguk píše:ako by sa tebe pacilo, keby som tu ja zacal takto pitvat tvoje prispevky a ver mi, ze material by sa nasiel - ani mne sa niektore tvoje prispevky nepozdavaju ci uz formalne alebo obsahovo, ale nerozoberam to, ani nemam snahu ta "vychovat".
povedat svoj nazor nie je vychovavanie, to naozaj nemam zaujem. Ak ti moj nazor na niektore tvoje prispevky nevyhovuje, nereaguj nan, ale ohanas sa tu pravom vyjadrit sa ako ty uznas za vhodne, tak to prosim dopraj aj inym, napriklad aj mne ;-)
No a pokial ide o rozoberanie mojich prispevkov, kludne to rob, som na to zvyknuta z inych for. Resp. som zvyknuta na debaty na ostrie noza ktore su aj napriek tomu slusne , bez urazok a inteligentne. Velakrat taketo rozoberanie ukaze iny pohlad na vec a donuti cloveka sa opat zamysliet a mozno aj prehodnotit svoj postoj...samozrejme, musi byt vola ;-)

Amaguk píše:P.S. tiez si to mohla riest cez SS, domnievam sa...
cez SS sa riesia osobne veci, ked sa vyjadrujem k niecomu vseobecnemu (vid vyssie napisany dovod o co mi islo) nevidim dovod, pisat to sukromnou spravou vsetkym uzivatelom. No a pokial ide o tuto moju reakciu, ty si zacala verejne, ja verejne odpovedam, ak chces pokracovat, presun sa do SS, lebo ja uz verejne odpovedat nebudem na tuto temu...
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Van » 2. Dec 2007, 23:10

raky píše:a malá otázka, sníva sa aj Vašim?
Sniva a vie o tom vtedy cely dom :lol: Beha, zavyja, stekne, zamrnci...no zabava :lol: Najcastejsie je to po nejakej poriadne nahanacke alebo ak ma zazitok, ktory nebyva casto, ako by sa mu to co prezil premietalo vo sne a on v tom len pokracoval...
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Amaguk » 2. Dec 2007, 23:16

Van
nehnevaj sa, nechcem v tomto pokracovat a dokolecka sa sporit o slovicka, vyznamove nuansy a dotahovat sa kto, co a kedy povedal a ako to myslel alebo nemyslel. lebo ked budem pokracovat v tvojom duchu, tak to nebude mat konca kraja (mohla by som ti tu napr. zacat rozoberat semanticke odtienky tvojej odpovede, pouzite vyrazivo ako "ohanat sa", aky je rozdiel medzi vyjadrebim nazoru a poucovanim, a tak dalej a tak dalej, tvoju formu dopovede na moje informativne otazky, etc. Myslis, ze to niekam povedie?). Toto je forum o niecom a bolo by naozaj dobre tuto vymenu o defintivne ukoncit.
uz som to niekolko krat a dostatocne zrozumitelne povedala, bud taka dobra a respektuj to. Dakujem :)
Naposledy upravil Amaguk dňa 2. Dec 2007, 23:21, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Van » 2. Dec 2007, 23:20

Amaguk píše:bud taka dobra a respektuj to. Dakujem :)
a najlepsie nereagovat na ziadny tvoj prispevok, lebo nech reaguje ktokolvek, s kazdym to skonci podobne ako so mnou alebo reprezentom...snad budes tak spokojna ;-)
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Amaguk » 2. Dec 2007, 23:28

Van píše:
Amaguk píše:bud taka dobra a respektuj to. Dakujem :)
a najlepsie nereagovat na ziadny tvoj prispevok, lebo nech reaguje ktokolvek, s kazdym to skonci podobne ako so mnou alebo reprezentom...snad budes tak spokojna ;-)

:lol: :lol: :lol:
neviem preco, ale odpoved presne v tomto duchu som od teba cakala. Niekto pred chvilou spominal neico o vztahovacnosti? :wink:

nie je sice pravda, ze to tak "konci" s kazdym (ale necakam od teba objektivitu), ale mozno poznas take prislovia, ze aky pozicaj, taky vrat, a ako sa do hory vola, tak sa z hory ozyva, :idea: :?:
(a len tak mimochodom, s reprezentom, sme to dufam uz uzavreli a dohodli- vid vyssie), len ty mas potrebu stale to riesit.

...comu teda ale absolutne nerozumiem...t.j. preco mas potrebu ma stale riesit... nadavam ti, zhadzujem ta, naznacujem ti, ze nicomu nerozumies.etc. ako je to tu v posledne dobe bezne, ba pomaly sa to stava normou? To ti nevadi? Fakt nechapem... :scratchhead:
ale respektujem tvoje rozhodnutie aj tvoje pravo so mnou nekomunikovat
tak snad niekedy inokedy a niekde inde :ahoj:
Naposledy upravil Amaguk dňa 2. Dec 2007, 23:39, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod zopz » 2. Dec 2007, 23:37

Ti psi su proste nadherne stvorenia - jedna z okras nasej prirody.

A vsetky steniatka na zjedenie. :P
Obrázok užívateľa
zopz
 
Príspevky: 160
Registrovaný: 19. Nov 2007, 12:34

Poslaťod ...repr^zent » 3. Dec 2007, 15:49

Obrázok
Najkrajsie sa aj tak smeju piti, alebo najlepsie :?: :ahoj:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod ...repr^zent » 3. Dec 2007, 16:18

DKo píše:
...repr^zent píše:3+1
nabudúce skús z nižšia a tak, aby mini človečine "nevyrastal" z hlavy stožiar, napr.tento záber by sa mi viac páčil od chrbta toho svetlejšieho tzn. ak si toto fotil na 6-tke tak skúsiť z 10-tky :idea:

DKo bolo to fotene s 2,1Mpx canonom bez opt. zoomu vsetko auto, v strasnom chaose, 4 piti z toho jeden bitkar, co si stale sundaval kosik...ked vyslo slnko dlhee tiene, zachvilu sero a amater ako ja k tomu. :mrgreenyes:
Vsetko to boli v podstate vycvaky od oka a z kazdej moznej pozicie, ako sa dalo. Na lcd nebolo videt nic a ked som si cupol, prihnala sa svorka s tym sedym 6m amstafom na cele..vsade blato :roll:
Ale dakujem za koment, o tyzden by sme mali ist znova, tak sa posnazim aby to bolo lepsie. :wink:
Ja mam staru zrkadlovku, len film a manualne clona, ostrit, kosa vonku, pockam radsej do jari, zatial potrenujem s digi shitom :lol:
Inac aj ja som bol hodne sklamany. Pripajam aspon vyrezy z troch akcnych nepodarkov. Budem rad, ked okomentujes.
Asi napisem jeziskovi o nejaku lepsiu digiskatulu.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zolo » 3. Dec 2007, 16:34

[quote="...repr^zent"][
Ja mam staru zrkadlovku, len film a manualne clona,

IMHO, ak tam vrazíš čiernobiely film a chytíš svetlo, tak sú z toho úžasné fotky! mňam!!!!!
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod DKo » 3. Dec 2007, 16:35

...repr^zent píše:Pripajam aspon vyrezy z troch akcnych nepodarkov.
prečo nepodarkov
Obrázok
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron