Rhodézský ridgeback

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod Zolo » 14. Nov 2007, 9:27

eva_ivan píše:zaregistrovala som sa aj na www.dogsk.sk, tentokrat pod nehermafrodickym nickom eva, :lol:


Neviem prečo mám pocit, že nick "diagnóza " by bol v Tvojom prípade pravdivejší, asi budem zaujatý :lol: Rovnako neviem, čo Ti urobili ľudia na tom fóre, že si sa rozhodla obšťastňovať ich svojim výnimočným intelektom? Asi to bude tou prírodou...
A už len na okraj : dnes už máme dosť vymožeností, takže existujú lekári na telo a aj na hlavu. Toho druhého si mala navštíviť už dávno, pre Tvoje okolie by to bolo prínosom. Ak si tak náhodou už urobila, tak ja sa ospravedlňujem a "ideme ďalej"...
PS. Ako pokračuje argumentačná esej?
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod Zolo » 14. Nov 2007, 9:35

[quote="eva_ivan"]

nemusi sa namahat, dlho tu uz nebudem "trhovat" :lol:

To by ma veľmi sklamalo, ja nechem prísť o Tvoje perly!!!! Nebodaj si si našla lepší zdroj objektívnych info :?: :shock: Začala si chodiť do staničného bufetu :?: :roll: :shock:
Ostáva mi len nádej, že sa tu s nami, nevedomcami a hlupákmi čo sa s úctou pozerajú na intelektuálneho velikána, neprestaneš baviť a občas nám niečo milostivo hodíš. Nechceli by sme umrieť úplne nevedomí... :!:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod DKo » 14. Nov 2007, 9:55

asi zájdem do Hrdopyšnej nad Hronom predávať filtre :idea:
ja evkino zvyšovanie ratingu www.dogsk.sk prajem a teším sa na dialóg evky s jejem 8)
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod beira » 14. Nov 2007, 11:40

Aby som to zhrnula: Eva vam tu vcera chybala a tesite sa na dalsie plodne kynologicke diskusie... 8) :wink:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Zolo » 14. Nov 2007, 12:37

beira píše:Aby som to zhrnula: Eva vam tu vcera chybala a tesite sa na dalsie plodne kynologicke diskusie... 8) :wink:


V mojom prípade sa mýliš. Nechýbala mi a sotvakedy mi bude... I keď by mi bolo smutno, lebo také čosi sa hocikedy neobjaví :lol:
DKo, kašli na filtre! Investuj do farieb, napr. na drevo, kov a tak.... :idea:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod Mira R. » 14. Nov 2007, 15:03

Ja sa nestačím čudovať. Myslela som,že pani alebo slečna Evička (tipujem, že Ivan je v tom nevinne) mala len nejaký slabší deň, ale vidím, že ona je taká vtipná permanentne. Neviem,či ste čítali tie jej výplody aj na iných fórach,ale stojí to za to. Najviac ma rozosmiala svojim pokusom o tvorbu argumantačeného diela. Netuším síce aký okruh čitateľov bude týmto dielom poctený, ale asi sa nasmejú :lol: Nechápem,kde sa v takom človeku berie odvaha, po tom všetkom čo nám predviedla žiadať niekoho o spoluprácu či poskytnutie informácií.Asi ťažko môže dúfať,že ju niekto bude brať vážne. :!: Všetkých,ktorým vedomosťami evidentne nesiahala ani po kolená pourážala.
Mira R.
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 14. Nov 2007, 12:54
Bydlisko: Brno

Poslaťod eva_ivan » 14. Nov 2007, 15:12

Mira R. píše:Ja sa nestačím čudovať. Myslela som,že pani alebo slečna Evička (tipujem, že Ivan je v tom nevinne) mala len nejaký slabší deň, ale vidím, že ona je taká vtipná permanentne. Neviem,či ste čítali tie jej výplody aj na iných fórach,ale stojí to za to. Najviac ma rozosmiala svojim pokusom o tvorbu argumantačeného diela. Netuším síce aký okruh čitateľov bude týmto dielom poctený, ale asi sa nasmejú :lol: Nechápem,kde sa v takom človeku berie odvaha, po tom všetkom čo nám predviedla žiadať niekoho o spoluprácu či poskytnutie informácií.Asi ťažko môže dúfať,že ju niekto bude brať vážne. :!: Všetkých,ktorým vedomosťami evidentne nesiahala ani po kolená pourážala.


mila mirka, na to ze si veterinar, alebo to mas aspon uvedene v info o tebe, by si sa mala ako prva zapojit do inej temy a nie riesit ako vidis pre vsetkych nepodstatnu hlupanu, nie? ale sice tu su asi "veterinari" okrem teba viaceri takze uz to chapem :idea:
(argu)mantacne dielo by to zrejme bolo v tom pripade, keby som na nom spolupracovala s tebou.........

a pre chlapcov : zakladat si kvoli mne nejaky dokonca zensky nick je skutocne neuveritelne, na ine "perly" sa uz dnes naozaj nezmozem

este doplnim : sikulka mirka sa nam zaregistrovala aj na RR fore, tak "veterinarka" mirka prosim ta ries vsetko co sa tyka RR fora na prislusnom fore, lebo nie kazdy ma ako ty pri svojom narocnom povolani cas brazdit po forach a ociernovat ludi a potom to tu uz niektori nechapu
Naposledy upravil eva_ivan dňa 14. Nov 2007, 15:27, celkovo upravené 1
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod DKo » 14. Nov 2007, 15:18

eva_ivan píše:pre chlapcov : zakladat si kvoli mne nejaky dokonca zensky nick je skutocne neuveritelne, na ine "perly" sa uz dnes naozaj nezmozem
evka, keď som za riekou Moravou, občas sa mi pritrafí, že sa opijem s kamarádem Mírou :idea:
Naposledy upravil DKo dňa 14. Nov 2007, 15:20, celkovo upravené 1
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod Fanny » 14. Nov 2007, 15:18

Ludia su rozni, tak ako napr. psy (ked uz sme na psacom fore). Eva nieje hlupa, ani pubertalne decko. Je taka aka je :roll:
Vsetci tu Evu zakopavate pod zem, odsudzujete a pod.
Ale uznajte, ze to tu na fore aspon ozivila, niektorych pobavila, inym trochu zdvihla adrenalin :wink:
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod Amaguk » 14. Nov 2007, 15:19

Mira R. píše:Ja sa nestačím čudovať. Myslela som,že pani alebo slečna Evička (tipujem, že Ivan je v tom nevinne) mala len nejaký slabší deň, ale vidím, že ona je taká vtipná permanentne. Neviem,či ste čítali tie jej výplody aj na iných fórach,ale stojí to za to. Najviac ma rozosmiala svojim pokusom o tvorbu argumantačeného diela. Netuším síce aký okruh čitateľov bude týmto dielom poctený, ale asi sa nasmejú :lol: Nechápem,kde sa v takom človeku berie odvaha, po tom všetkom čo nám predviedla žiadať niekoho o spoluprácu či poskytnutie informácií.Asi ťažko môže dúfať,že ju niekto bude brať vážne. :!: Všetkých,ktorým vedomosťami evidentne nesiahala ani po kolená pourážala.


vobec nerozumiem, o com hovoris a hlavne preco :?: :shock: :?:
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Fanny » 14. Nov 2007, 15:23

Amaguk píše:[
vobec nerozumiem, o com hovoris a hlavne preco :?: :shock: :?:


naraza na Evin prispevok z "RR fora"
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod Amaguk » 14. Nov 2007, 15:26

preco tu? ved tu je to uplne mimo kontext...ak nieco ma, nechapem, preco to neriesi na dotycnom fore a ide mutit vodu sem...ako keby tu az bez toho nebolo dost negativnej energie
:evil:
Naposledy upravil Amaguk dňa 14. Nov 2007, 15:27, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod beira » 14. Nov 2007, 15:26

Fanny píše:Ludia su rozni, tak ako napr. psy (ked uz sme na psacom fore). Eva nieje hlupa, ani pubertalne decko. Je taka aka je :roll:
Vsetci tu Evu zakopavate pod zem, odsudzujete a pod.
Ale uznajte, ze to tu na fore aspon ozivila, niektorych pobavila, inym trochu zdvihla adrenalin :wink:

Fanny, na nas dve si uz zajtra nikto ani nespomenie, ale na Evu len tak lahko nezabudnu... :wink: Preco asi :?: :lol:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod eva_ivan » 14. Nov 2007, 15:28

Fanny , beira , Amaguk dakujem za podporu :wink:
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod Zolo » 14. Nov 2007, 15:43

[quote="eva_ivan"

"veterinari" okrem teba viaceri[/quote]

Keby len veterinári, ale dokonca "filozofovia", "spisovatelia", "trhovníci" a iný intelektuálny výkvet, ktorý nevie pri svojej AVITAMINÓZE pochopiť úplne jednoduchú vec... DKo, uhádneš akú?
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron