Rhodézský ridgeback

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod eva_ivan » 14. Nov 2007, 1:03

beira píše:Asi ano... zeby preco k nam bol dovezeny pitbull? :P :wink: Si koledujem, co? :wink:


beira prosim zaloz ju ty lebo ak to spravim ja asi ma odtialto sam admin na niekoho poziadanie vyhodi
a to by som samozrejme neprezila :lol:
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod eva_ivan » 14. Nov 2007, 1:17

Zolo píše:
eva_ivan píše:Zolo precitaj si to radsej
Ty si Beira? Lebo oslovil som ju...

...len prirodzenie, ale aj prirodzenu inteligenciu :lol:

mám vážne obavy, že prirodzením (a nielen tu) myslí niekto iný :lol: a budeš sa diviť, tieto myšlienkové pochody ti vôbec nezávidím. Veď to nakoniec aj tak vyzerá!


este som zabudla na mojho "milacika" :lol:
Zolo ak chces, aby ti na tvoj prispevok odpovedala len Beira a teda ta zaujima len jej reakcia, napis jej prosim ta sukromnu spravu a nas ostatnych tym nezatazuj, dakujem
bozechran aby si mi ich zavidel, ved zavist je taka nepekna vlastnost, ktorou ty urcite nedisponujes
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod ...repr^zent » 14. Nov 2007, 1:21

eva_ivan píše:beira prosim zaloz ju ty lebo ak to spravim ja asi ma odtialto sam admin na niekoho poziadanie vyhodi

Noo, bola by si prva, aspon v niecom nie? :wink:
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod eva_ivan » 14. Nov 2007, 1:24

Jaro píše:Tych RR s polovnymi skuskami bude na Slovensku max do 10ks z celej clenskej zakladne a skusky absolvovali v Ceskej republike . Jednalo sa o farbiarske skusky duricov . Jedna slecna mala odvahu sa prihlasit na Slovensku na farbiarske skusky malych plemien ale nebola pripustena na tie skusky . Rozhodca ju slusne vyhodil .


Jaro myslim, ze by si si mal osviezit svoje info, ale nic v zlom, nerada by som tu zase zabijala cas vysvetlovanim niecoho nepopieratelneho s dalsim muzom :D vopred dakujem za pochopenie
a ked som pisala, ze skusky ma polovica RR co poznam, ratala som do toho aj RR z inych krajin, nielen zo SR, aj ked toto uz asi malo patrit niekomu, co vie tak fantasticky dobre ratat malou nasobilkou
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod eva_ivan » 14. Nov 2007, 1:30

Zolo píše:Emor, ja som prišiel na to, čo Ťa, na rozdiel od iných trápi a kde máš kynologickú achilovku... Tvojim problémom je nedostatočný rozhľad a chabé vedomosti :!: A pritom riešenie je také prosté, aj keď pre Teba vzhľadom na vzdialenosť, trochu komplikované : Cesta k tým pravým informáciám a zdroju ponaučenia je : Tramtarará - trhy v Senci.... :shock: Tak na tom popracuj!!! A inak je toho ešte viac, ale najprv zvládni toto, nech sa Ti konečne :idea:


nemusi sa namahat, dlho tu uz nebudem "trhovat" :lol:
a napr do levoce chodim casto, tak sa pravdaze velmi ochotne stavim v PO, vyhodim emorovi Rodu z okna aby ju odborne vyhodnotil a mna pritom ani nahodou nezahliadol
:lol:
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod ...repr^zent » 14. Nov 2007, 1:34

Evka, ten halucinogenny cajik bol aj s nejakym punčom, co? :lol:
Ako tak citam.
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod eva_ivan » 14. Nov 2007, 1:37

repre ja ti neviem co do neho cajovnik brano hadze / nechce mi to prezradit, svinucha jedna /, ale vzdy si ho tam rada dam :lol:
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod eva_ivan » 14. Nov 2007, 1:58

este nieco, lebo vidim, ze som vam tu dnes "velmo" chybala :lol:
zaregistrovala som sa aj na www.dogsk.sk, tentokrat pod nehermafrodickym nickom eva, tak sa z toho mozte "vytiesat"
dobre rano a pekny den prajem :lol:
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod ...repr^zent » 14. Nov 2007, 2:03

Link ti nefunguje (takto ano http://www.dogsk.sk)a ja som zalozil temu na zgustnutie. Beira ma inspirovala s tym pitom. :twisted:

www.dogsk.sk,. tvoj link mas tam ...sk,. :wink:
Naposledy upravil ...repr^zent dňa 14. Nov 2007, 2:18, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod eva_ivan » 14. Nov 2007, 2:06

a mne funguje aj tak ako som ho napisala ja :shock:
dobra tema, aj ked na zdravotnom probleme tvojho psa si moze "zgustnut" iba xxxxx, jedine ak by si precital len nazov :?
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod beira » 14. Nov 2007, 2:18

...repr^zent píše:Link ti nefunguje (takto ano http://www.dogsk.sk)a ja som zalozil temu na zgustnutie. Beira ma inspirovala s tym pitom. :twisted:

Tym zgustnut bolo zrejme myslene, ze sa vraciame k psim temam, dufam... :roll: Eva, ved ich uz nechytaj tolko za slovicka... :wink:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod ...repr^zent » 14. Nov 2007, 2:23

Firefox nedokáže nájsť server www.dogsk.sk,. mas zazracny prehliadac, ze by IE? :lol: Co mi napisete k mojmu smatloskovi, kua. :cry:
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Jaro » 14. Nov 2007, 7:45

eva_ivan píše:
Jaro píše:Tych RR s polovnymi skuskami bude na Slovensku max do 10ks z celej clenskej zakladne a skusky absolvovali v Ceskej republike . Jednalo sa o farbiarske skusky duricov . Jedna slecna mala odvahu sa prihlasit na Slovensku na farbiarske skusky malych plemien ale nebola pripustena na tie skusky . Rozhodca ju slusne vyhodil .


Jaro myslim, ze by si si mal osviezit svoje info, ale nic v zlom, nerada by som tu zase zabijala cas vysvetlovanim niecoho nepopieratelneho s dalsim muzom :D vopred dakujem za pochopenie
a ked som pisala, ze skusky ma polovica RR co poznam, ratala som do toho aj RR z inych krajin, nielen zo SR, aj ked toto uz asi malo patrit niekomu, co vie tak fantasticky dobre ratat malou nasobilkou


ja som zas myslel len slovensky chov , no mozno som sa sekol pri tych 10tich kusoch na slovensku mozno ich je 11 ale nie som isty :lol: nic v zlom urcite ich ale nebude viac .
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Nils » 14. Nov 2007, 8:24

evoivo, ja zase rozumiem tomu, že keď sa rozum rozdával, tak na teba nezostalo ani za máčik. úprimnú sústrasť. inteligencia sa naučiť nedá...

p.s. skús čaje s analgetickým účinkom, tá hlúposť možno nebude tak bolieť... :lol:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod DKo » 14. Nov 2007, 9:23

Nils píše:inteligencia sa naučiť nedá...
ani natrénovať ...
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron