Rhodézský ridgeback

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod eva_ivan » 13. Nov 2007, 23:59

emor píše:
eva_ivan píše:poznam dost vela RR, ktori sa venuju vsetkemu, co emor vo svojom prispevku oznacil ako katastrofalne..........
coursing - niekolkonasobny vitaz CR Amal z Adarovho dvoru
polovne skusky ma snad kazdy druhy RR o ktorom viem a niektori z nich sa pri polovackach aj vyuzivaju
a pokial ide o obranu a strazenie, emor kludne k nam prid kedykolvek, garantujem ti, ze do dvora sa bez toho, aby som to Rode objasnila, nedostanes........ ona vie vycitit, ked clovek nie je celkom "ok", tak mozno aj napriek vysvetleniu budes mat problem...... :lol:


ja by som si do dvora nepozyval nikoho.. lebo aj ten najlepsi pes a nie nejaky ričbek.. skonci zle nedobre ked clovek si zaumieni ze preveri psa o branara:-D kazdy druhy ričbek ma polovne skusky..hmmm.. xxxxx. a len tak pre zaujimavost ake.? kde zlozene a kym prisudene.?


trepat dve na tri ti ide skvele. o histori rr si zatial ani necekla a o tom ako sa dovliekol sem na SR ties ani bodka...-- trochu hanba. :twisted: ale kto netusi co to je. tak si otriera usta do ludi co cvicili psa ked si nebola na svete:-D :lol:


emor prosim ta, ja uz fakt neviem ci si nacisto nekompletny alebo co.... ak ti to este nedoslo pisalo sa tu uz asi stokrat o tom, ze polovne skusky sa daju robit aj v CR, co uznavam je od presova asi velmi daleko na to, aby si vedel ze taka krajina existuje.......
chod napr na www.loewenschwanz.com, www.rr.sk/tusani, www.perlaafriky.szm a mohla by som tu vypisovat do rana.......
zato ty si tu o historii RR toho prezentoval uz tolko, ze by z toho bolo vazne dobre sci-fi
a chvalit sa tu svojim pokrocilym vekom po tom, co vsetko a akym stylom si napisal je priam na smiech
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod Amaguk » 14. Nov 2007, 0:00

beira píše:
...repr^zent píše:Myslim, ze je to aj tym, ze pri ich povodnom vyuziti bola ich samostatnost s minimom povelov maximalne vyuzivana. V tomto su asi s RR na jednej lodi, akurat cuvac sa minimalne "poludstil".
Myslim tym, malokto si chova cuvaca v meste v panelaku. :lol:

Ale hlavny dovod na to urcite je ten, ze plzne... :lol: :wink:


RR neplzne? :wink:

ale fakt je ten, ze cuvac do panaleka je naozaj ee (hoci o jednom takom viem :evil:)
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod ...repr^zent » 14. Nov 2007, 0:06

Keby ho niekto naozaj chcel, tak kasle na to ci plzne, kolko inych psov plzne a ludia ich maju doma.
Skor si myslim, ze ty co sa nevyznaju maju respekt a ty co sa vyznaju... si radsej kupia RR. :lol:

edit: juuuuj evka sa naaam zobudila. :mrgreen: :lol:
Naposledy upravil ...repr^zent dňa 14. Nov 2007, 0:08, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod eva_ivan » 14. Nov 2007, 0:07

DKo píše:
Nils píše:I a Q...
buď rád, možno inak by si nemal šancu


Dko , konecne zacinam chapat tvoj humor :lol:
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod Amaguk » 14. Nov 2007, 0:09

...repr^zent píše:Keby ho niekto naozaj chcel, tak kasle na to ci plzne, kolko inych psov plzne a ludia ich maju doma.
Skor si myslim, ze ty co sa nevyznaju maju respekt a ty co sa vyznaju... si radsej kupia RR. :lol:


cuvac nie je chvalabohu modne plemeno
lebo inac ludia nemaju problem si do panelaka zadovazit napr. aj takeho SAO
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod beira » 14. Nov 2007, 0:16

Amaguk píše:
beira píše:
...repr^zent píše:Myslim, ze je to aj tym, ze pri ich povodnom vyuziti bola ich samostatnost s minimom povelov maximalne vyuzivana. V tomto su asi s RR na jednej lodi, akurat cuvac sa minimalne "poludstil".
Myslim tym, malokto si chova cuvaca v meste v panelaku. :lol:

Ale hlavny dovod na to urcite je ten, ze plzne... :lol: :wink:

RR neplzne? :wink:
ale fakt je ten, ze cuvac do panaleka je naozaj ee (hoci o jednom takom viem :evil:)

Plzne, len to si myslis, ze take je nic... a pritom tieto ihlickove chlpy su omnoho tazsie odstranitelne... Inak minule sa mi zapichol taky chlp do chodidla, to bola taka bolest... :twisted: Myslela som, ze ma pichla vcela...
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod beira » 14. Nov 2007, 0:18

...repr^zent píše:Keby ho niekto naozaj chcel, tak kasle na to ci plzne, kolko inych psov plzne a ludia ich maju doma.
Skor si myslim, ze ty co sa nevyznaju maju respekt a ty co sa vyznaju... si radsej kupia RR. :lol:

To bol akoze kompliment, ze? :roll:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Amaguk » 14. Nov 2007, 0:20

Ved prave preto sa pytam a zmurkam, wink, wink :)
ludia si totiz myslia, ze hladkosrste alebo kratkosrste plemena neplznu. Moj vlkos plzne prvu ligu, ale jeho chlpov sa zbavim ovela rychlejsie a jednoduchsie ako kamoska, co ma labradora :roll:
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod eva_ivan » 14. Nov 2007, 0:23

repre som rada, ze na mna stale tak myslis :lol:
inak to video bolo bozske, mas u mna cerveny bod, aj ked viem ako onho velmi stojis :twisted:
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod ...repr^zent » 14. Nov 2007, 0:35

Ja som dnes na rade, rane, rande :?: :shock:
:cry: Pomooooooc!
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod ...repr^zent » 14. Nov 2007, 0:36

beira píše:To bol akoze kompliment, ze? :roll:

:roll: Samozrejme. :wink:
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod eva_ivan » 14. Nov 2007, 0:38

...repr^zent píše:Ja som dnes na rade, rane, rande :?: :shock:
:cry: Pomooooooc!


:lol: :lol: :lol:
neboj, bola som v cajovni a dala som si svoj oblubeny pivonkovy "halucinogenny" caj, takze nic ti nehrozi :twisted:
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod beira » 14. Nov 2007, 0:43

...repr^zent píše:Ja som dnes na rade, rane, rande :?: :shock:
:cry: Pomooooooc!

Zda sa, ze dnes je tu mrtvo, takze budete len jeden na jedneho... :wink: To je v poho... 8)
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod ...repr^zent » 14. Nov 2007, 0:53

Ja si vystacim s magorakom. :D Asi by trebalo zalozit novu temu...
Btw, beira sa cudujes, po tom bujarom pondelku? :lol:

evka a vcera si si co dala? :-D
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod beira » 14. Nov 2007, 1:01

Asi ano... zeby preco k nam bol dovezeny pitbull? :P :wink: Si koledujem, co? :wink:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron