pes nehce jest

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

pes nehce jest

Poslaťod Peto213 » 20. Okt 2006, 19:50

mam trpazlic. pudla ale mam z nim problemy pretoze sa mu nechce velmi jest co mam robit
Prave som začal z chovom kanarikov, no a chcel by som nejake rady, ako sa mam o nich spravne starať.
Peto213
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 4. Máj 2006, 12:51
Bydlisko: Košicky kraj

Poslaťod lulu » 20. Okt 2006, 20:05

on/ ona sa rozje ani moj nechcel, ale on vie kolko mu staci, od hladu neumrie, ak nieje podviziveny atd. tak sa s tim velmi nemusis trapit, skus mu dat rozne konzervy a granule nie vzdy na prvy pokus najdes tie spravne vyskusala som aspon 10znaciek, kupuj s kazdeho tak kilo ak vsetko zje (postupne kazdy den) to bude to prave aj nie skus ine alebo kombinovat s konzervamy, ja davam granule acana + kapsicky pedigree
lulu
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 19. Okt 2006, 17:29

Poslaťod MVDr. Magdaléna Szabová » 23. Okt 2006, 13:53

Dobry den, z Vasej otazky mi nie je jasne ci ide o stena alebo dospeleho psa a cim ho vseobecne krmite. Skuste mu ponuknut kvalitne granule ktorych je na trhu velky vyber. Nenechavajte mu misku stale plnu, dajte mu predpisane mnozstvo a ked nieco necha misku vezmite a predlozte az pri dalsom krmeni. Pes zje kolko potrebuje, nemusite sa bat ako uz bolo napisane od hladu neuhynie. Ak granule odmieta mozte mu pridat trosku konzervy, ale urcite by to nemala byt jeho hlavna strava.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
MVDr. Magdaléna Szabová
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:52
Bydlisko: Bratislava


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron