Škrabanie

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Škrabanie

Poslaťod patina » 5. Apr 2008, 11:27

Ahojte.

Prosím vás, nevedel by mi niekto pomôcť? Neviem čo to má znamenať. Môj psík sa veľmi často škrabe v oblasti krku. Má tam už ja také vyškrabané miesta s červenými až krvavými bodkami. Dávam mu zatiaľ na to Dermazuel, ale nejako mu to nepomáha. A nedá sa ho stále pozorovať, či sa náhodou neškriabe. Ak mi niekto viete poradiť čo s tým, tak mi prosím rýchlo napíšte. :cry:
patina
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 25. Aug 2007, 9:14

Poslaťod ...repr^zent » 6. Apr 2008, 15:16

Parazity, alergia na material obojku, moc dotiahnuty, nervozita psa, nuda, moze to mat viac pricin.
Co pouzivas proti parazitom, nie ten napusteny obojok? Resp. doma beha bez? Ako casto ho kupes? Odkedy sa skriabe? Viac to rozpis. ;)

Neviem ci je Dermazulen vhodny pre psov, maju uplne inu pokozku.. nemam s tym skusenosti.

Nežiaduce účinky
Počas liečby prípravkom môže dôjsť k precitlivenosti na niektorú zložku prípravku, ktorá sa môže prejaviť zdurením a sčervenením kože, prejavmi pálenia alebo svrbenia, niekedy aj výsevmi drobných pupienkov, pľuzgierikov s mokvaním.

edit: Teda tvoj Dermazuel som nenasiel, tak predpokladam, ze si zmrvila nazov. :twisted:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod oreganka » 7. Apr 2008, 13:01

Cim krmis ?
oreganka
 
Príspevky: 168
Registrovaný: 20. Jún 2007, 14:17

Poslaťod ...repr^zent » 7. Apr 2008, 17:31

Ja, cim pride a neutecie! :P To bol vtip, je tu taka nudaaaaaaaaaaaaaa! :(
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod oreganka » 8. Apr 2008, 14:17

repre, v poslednom case sa ludia stazuju, ze sa im psy drbu po niektorych granulach (o.i. RC) , tak ja len tolko ... pa
oreganka
 
Príspevky: 168
Registrovaný: 20. Jún 2007, 14:17

Poslaťod ...repr^zent » 8. Apr 2008, 14:34

Mozem len suhlasit, ak si ten moj predchadzajuci prispevok zle pochopila, tak si cely text aj so smajlami pastni do textaku, alebo klikni na citovat. :)
Som rad, ked sa niekto zo "starych" ozve. :wink:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia

cron