Rhodézský ridgeback

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod beira » 29. Nov 2007, 15:22

Nils píše:
beira píše:
Fanny píše:Beira Nilsov Gastanko je predsa ukazkova vzorka mierumilovneho neskodneho pita, ved co nevies :?: Nils vyvracia predsudky o pitoch a tak sa z neho stal rozpravkar :wink:
Obrázok Mali by sme mu udelit cestne miesto v nasom klube... :mrgreen:

veru, priateľka sa vyjadrila, že taký kožuch z RR by bol fajn - potrebujem zrovna 4 ks :lol: :twisted: :twisted:
A ani ta srackova farba jej nevadi? A ani to, ze levitujucim levom rite cistil ten jej buduci kozuch? :scratchhead: Fiha, ty mas ale tolerantnu zenu :mrgreenyes:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod beira » 29. Nov 2007, 15:23

Fanny píše:Nils a co ked nieje ziadny RR nablizku ? Ako trenujes Gastanka ? imitujes RR a depilujes si pasik :?: :lol:
Fanny, on je rovnakeho druhu ako Dko, ani depilovat nemusi, ma z opacnej strany trenirok... :wink:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Nils » 29. Nov 2007, 15:23

Fanny píše:Nils a co ked nieje ziadny RR nablizku ? Ako trenujes Gastanka ? imitujes RR a depilujes si pasik :?: :lol:


poviem mu, že majitelia RR tvrdia o nich, že je to najinteligentnejšie plemeno - no havovi je vás ľúto... :lol:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Nils » 29. Nov 2007, 15:25

beira píše:
Nils píše:
beira píše:
Fanny píše:Beira Nilsov Gastanko je predsa ukazkova vzorka mierumilovneho neskodneho pita, ved co nevies :?: Nils vyvracia predsudky o pitoch a tak sa z neho stal rozpravkar :wink:
Obrázok Mali by sme mu udelit cestne miesto v nasom klube... :mrgreen:

veru, priateľka sa vyjadrila, že taký kožuch z RR by bol fajn - potrebujem zrovna 4 ks :lol: :twisted: :twisted:
A ani ta srackova farba jej nevadi? A ani to, ze levitujucim levom rite cistil ten jej buduci kozuch? :scratchhead: Fiha, ty mas ale tolerantnu zenu :mrgreenyes:


ve)d som jej hovoril, že jedine do záchodu - ale aj to potom, čo to namočím do peroxidu - tak ako to robí Fanny :lol: :mrgreen1: :mrgreen1:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Fanny » 29. Nov 2007, 15:26

Nils píše:
Fanny píše:Nils a co ked nieje ziadny RR nablizku ? Ako trenujes Gastanka ? imitujes RR a depilujes si pasik :?: :lol:


poviem mu, že majitelia RR tvrdia o nich, že je to najinteligentnejšie plemeno - no havovi je vás ľúto... :lol:


Fakt :?: havo rozumie tvojej reci hmm :scratchhead: to ani ten RR so svojim nadbytkom vit. I a Q nezvlada :?
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod Jaro » 29. Nov 2007, 15:26

Nils píše:
Jaro píše:
Fanny píše:Beira Nilsov Gastanko je predsa ukazkova vzorka mierumilovneho neskodneho pita, ved co nevies :?: Nils vyvracia predsudky o pitoch a tak sa z neho stal rozpravkar :wink:


Nils ma pitta ja som myslel ze to je cokoladovy labik :lol: :lol: :lol:


ja sa asi pridám k asitak - ako si Jaro robil tie poľ. skúšky, keď nepoznáš psia plemená ???!!!!!!! určite si to spravil legálne?? :roll: :lol: :lol:


Nils budem citovat jedneho naseho kolegu co so mnou robil skusky - pan skusajuci a kdo ma poznat seckych tych orechov ked su seci jak jeden . to sa ho skusobny komisar pytal aky rozdiel medzi slovenskym kopovom a slovenskym hrubosrstym stavacom .

inak nils jedine co neviem doteraz tak rozoznat pita od stafa . :wink:

ten tvoj labik ma peknu hnedu farbu :lol: :lol: :lol: ta retiazka mu ladi k pleti :D
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod beira » 29. Nov 2007, 15:28

Nils píše:
Fanny píše:Nils a co ked nieje ziadny RR nablizku ? Ako trenujes Gastanka ? imitujes RR a depilujes si pasik :?: :lol:

poviem mu, že majitelia RR tvrdia o nich, že je to najinteligentnejšie plemeno - no havovi je vás ľúto... :lol:
Nils, nepoludstuj Obrázok, to sa bozskemu Emorovi vobec nebude pacit... a hlavne, nezapada to do koncpetu, ze len RR a jeho majitelia su ... :roll:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Fanny » 29. Nov 2007, 15:29

Jardo to je CUKOLADOVA a ta je momentalne u psov trendy 8)
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod Nils » 29. Nov 2007, 15:30

Jaro píše:
inak nils jedine co neviem doteraz tak rozoznat pita od stafa . :wink:

ten tvoj labik ma peknu hnedu farbu :lol: :lol: :lol: ta retiazka mu ladi k pleti :D


ad1 - to nevedia často ani chovatelia pitov sami - ale v podstate AST je len designovo šľachtený APBT(teda ak hovoríme len o vzhľade!)

ad2 preto ho Zolo volá Ggaštan, aj keď meno má iné - ale inak je to rednos :wink:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod beira » 29. Nov 2007, 15:31

Fanny píše:Jardo to je CUKOLADOVA a ta je momentalne u psov trendy 8)
Veru, veru Gastankova farba sa nam s Fanny veeelmi lubi... mal by si si ho kepsie strazil, Nils... clovek nikdy nevie... :wink:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Fanny » 29. Nov 2007, 15:31

Nils píše:[ve)d som jej hovoril, že jedine do záchodu - ale aj to potom, čo to namočím do peroxidu - tak ako to robí Fanny :lol: :mrgreen1: :mrgreen1:


Niiils nebonzuj :|
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod Nils » 29. Nov 2007, 15:33

beira píše:[]Nils, nepoludstuj Obrázok, to sa bozskemu Emorovi vobec nebude pacit... a hlavne, nezapada to do koncpetu, ze len RR a jeho majitelia su ... :roll:


nuž, neviem či je emor božský - možno podľa polynézskych bohov... :lol: :lol:

...ale netvár sa, že majitelia riťkybackov si to nemyslia a nešíria to do sveta :nienie: :bang-head: :bang-head: :bang-head: :lol:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Fanny » 29. Nov 2007, 15:35

beira píše:
Fanny píše:Jardo to je CUKOLADOVA a ta je momentalne u psov trendy 8)
Veru, veru Gastankova farba sa nam s Fanny veeelmi lubi... mal by si si ho kepsie strazil, Nils... clovek nikdy nevie... :wink:


Beira ale nos sa mi teda nepaci :scratchhead:
Nevies ako sa volala ta hus co na nej surfoval Nils ? Mozno tak sa vola aj ten jeho psicek 8)
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod Nils » 29. Nov 2007, 15:35

Fanny píše:
Nils píše:[ve)d som jej hovoril, že jedine do záchodu - ale aj to potom, čo to namočím do peroxidu - tak ako to robí Fanny :lol: :mrgreen1: :mrgreen1:


Niiils nebonzuj :|


čo je na tom, zlé, že aj ty chceš byť NADČLOVEK rovnako ako ja :?: :ithankyou:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod beira » 29. Nov 2007, 15:35

Nils píše:
beira píše:[]Nils, nepoludstuj Obrázok, to sa bozskemu Emorovi vobec nebude pacit... a hlavne, nezapada to do koncpetu, ze len RR a jeho majitelia su ... :roll:

nuž, neviem či je emor božský - možno podľa polynézskych bohov... :lol: :lol: ...ale netvár sa, že majitelia riťkybackov si to nemyslia a nešíria to do sveta :nienie: :bang-head: :bang-head: :bang-head: :lol:

Ja som tam chcela dat, ze menej kompletni... Obrázok
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron