preco?dalsi pribeh o smrti.....

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Dia111 » 23. Nov 2007, 9:04

DKo píše:
Dia111 píše:tvoj komentar neprijimam
neprijímaj a kľudne sa hoď aj o zem, že som si ho dovolil napísať. Veď ja som to ani neadresoval výlučne tebe a očakávam, že sem šupneš aspoň ďalších 10 podobných chobotín. Cítiť sa zaujímavá vďaka písaniu o psej bieje musí byť skutočne povznášajúce a možno niekomu z teba aj cvrkne, len si ťa dovolím upozorniť, že Jim Willis písal aj veselé príbehy a bolo ich viac než tých smutných.


o zem sa hadzat nebudem, proste mam niekde hlboko strceny ten tvoj komentar a absolutne nou ani nepohol. ja o tom pisem len na zaklade skutocnej udalosti, ale to uz nie je tvoja vec.tento pribeh, ak si si naaaaahodou nevsimol, bol pisany na zaklade prispevku od Michaeli, kde sa rozprudila o tom vazna debataa zamysla sa nad vaznymi vecami, nie nad sprostostami typu, co sem asi teraz na ten pribeh odpisem?
pracujem v utulku pre zvierata- nezavazne
Dia111
 
Príspevky: 106
Registrovaný: 19. Nov 2007, 14:10

Poslaťod Dia111 » 23. Nov 2007, 9:05

oreganka píše:Naco je toto dobre ? ..komu toto prospieva ....




ludom so zmyslom pre zivot
pracujem v utulku pre zvierata- nezavazne
Dia111
 
Príspevky: 106
Registrovaný: 19. Nov 2007, 14:10

Poslaťod Dia111 » 23. Nov 2007, 9:05

raky píše:
lucik píše:
oreganka píše:Naco je toto dobre ? ..komu toto prospieva ....


egu zopar jedincov



asi trom



kludne ich vymenuj ked na to mas
pracujem v utulku pre zvierata- nezavazne
Dia111
 
Príspevky: 106
Registrovaný: 19. Nov 2007, 14:10

Poslaťod Dia111 » 23. Nov 2007, 9:09

yetti007 píše:Pripajam sa k tym trom, ktorym vadia Vase srdcervuce pribehy o psoch. Prosim Vas zalozte si niekde forum s PRIBEHMI popripade ROMANIKMI resp. TELENOVELAMI a tam obtazujte svojimi citakmi tych ktorych to zaujima. Nehnevajte sa ale kazdy prispevok sa po chvilke zvrtne na nejaky podobny pribeh. Naco to je :twisted: . Ten kto bude chciet nechat pokochat svoje srdce takymto pribehom urcite tam zavita. Ale nie otravovat takymi pi...ami ostatnych ucastnikov tohto fora. HOWGH :idea:



:lol: fiiiiha teba to dostalo, co si preboha z toho zistil?co ta trapi po precitani svedomie? :cry: nuz to mi je luto, len aby ta to nepriviedlo k sialenstvu, ak by si tie prispevky cital castejsie, zistis, na koho podnet som to sem dala a prosim nech uz sa nikto nepozorni na taketo veci neodvolava 8) je to fakt na pobavenie
pracujem v utulku pre zvierata- nezavazne
Dia111
 
Príspevky: 106
Registrovaný: 19. Nov 2007, 14:10

Poslaťod Dia111 » 23. Nov 2007, 9:10

...repr^zent píše:
zopz píše:O diu a michaelu sa nebojte, aj ked su este plne idealov, vyrastu a budu realistickejsie. Mna na tom tesi jedno, ze z nich urcite nevyrastie svina clovek, ani nejaky vrah.

Ja sa len bojim, ze ked vyrastu, budu u nich vsetci ludia svine. :?



halo halo, keby si tu niekto aj uvedomil ze ja uz mam svoj vlastny mozog :shock:
pracujem v utulku pre zvierata- nezavazne
Dia111
 
Príspevky: 106
Registrovaný: 19. Nov 2007, 14:10

Poslaťod Dia111 » 23. Nov 2007, 9:12

ad1/ To ze sem neprispievm, neznamena ze som tu kratko :idea:
Ad2/ Datum registracie nie je kriteriom aby som sa nad niekoho povysoval
ad3/ Clovek sa uci cely zivot a sprosty umiera
ad4/ Vztah clovek zviera je jednoducho v samotnom cloveku a snaha niekoho s tymito chobotinami prevychovat je viac ako miziva
ad5/ myslis si ze zakomponovanim tychto fantazmagorii do kazdej jednej temy tu na fore nieco poriesi? Omyl. Som tu na svete uz dost dlho na to, aby som vedel posudit co tu pisem.
Ad6/ Som aktivny chovatel, s uspesnymi odchovmi ale po preteceni pohara trpezlivosti mi nedalo nezapojit sa do diskusie.
ad7/ Myslis si ze pocet prispevkov..... kolkokrat za kazdu cenu.... je kriteriom k hierarchii tu na tomto fore? VELKY OMYL

Vazim si tvoj vztah ku psom, dolu klobuk, len prosim Ta nepoucuj ked nevies s kym mas tu cest....
:lol:[/quote]


neohadzujte sa tu vsetci svojimi chovmi. staci napisat skusenosti so psami, to urcite bude na mna zaberat viac.co kebynapisal niekto, kto nema uspesne odchovy?menilo by to nieco na veci?
pracujem v utulku pre zvierata- nezavazne
Dia111
 
Príspevky: 106
Registrovaný: 19. Nov 2007, 14:10

Poslaťod DKo » 23. Nov 2007, 9:13

Dia111 píše:ja o tom pisem len na zaklade skutocnej udalosti
počkám si na jeho verziu o 5, 10, 20, .. 50 rokov :idea:
Naposledy upravil DKo dňa 23. Nov 2007, 9:16, celkovo upravené 2
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod yetti007 » 23. Nov 2007, 9:14

Pre Diu111
.... pozri sa djovka co tu stvaras, ved Ty prakticky az na par jedincov oponujes celemu foru... hihihihi rychlo, ale velmi rychlo sa skus spamatat :D . Co riadok, to odpoved inemu respondentovi, zachvilku Ta bude vsade :lol: ja si tu svoje ego hojit nepotrebujem,na rozdiel od niekoho... pokial mas taky pocit, tak kludne pokracuj....
yetti007
 
Príspevky: 67
Registrovaný: 21. Sep 2007, 7:42
Bydlisko: Turiec, Martin, Necpaly...

Poslaťod yetti007 » 23. Nov 2007, 9:17

Dia111 píše:ad1/ To ze sem neprispievm, neznamena ze som tu kratko :idea:
Ad2/ Datum registracie nie je kriteriom aby som sa nad niekoho povysoval
ad3/ Clovek sa uci cely zivot a sprosty umiera
ad4/ Vztah clovek zviera je jednoducho v samotnom cloveku a snaha niekoho s tymito chobotinami prevychovat je viac ako miziva
ad5/ myslis si ze zakomponovanim tychto fantazmagorii do kazdej jednej temy tu na fore nieco poriesi? Omyl. Som tu na svete uz dost dlho na to, aby som vedel posudit co tu pisem.
Ad6/ Som aktivny chovatel, s uspesnymi odchovmi ale po preteceni pohara trpezlivosti mi nedalo nezapojit sa do diskusie.
ad7/ Myslis si ze pocet prispevkov..... kolkokrat za kazdu cenu.... je kriteriom k hierarchii tu na tomto fore? VELKY OMYL

Vazim si tvoj vztah ku psom, dolu klobuk, len prosim Ta nepoucuj ked nevies s kym mas tu cest....
:lol:



neohadzujte sa tu vsetci svojimi chovmi. staci napisat skusenosti so psami, to urcite bude na mna zaberat viac.co kebynapisal niekto, kto nema uspesne odchovy?menilo by to nieco na veci?[/quote]

Ti mas z vlastnej hlavy? Alebo si nebodaj niekoho citovala. Ano viem nemal som to patentovane, ale pysit sa cudzim perim, to asi nie
:?
yetti007
 
Príspevky: 67
Registrovaný: 21. Sep 2007, 7:42
Bydlisko: Turiec, Martin, Necpaly...

Poslaťod Dia111 » 23. Nov 2007, 9:41

yetti007 píše:Pre Diu111
.... pozri sa djovka co tu stvaras, ved Ty prakticky az na par jedincov oponujes celemu foru... hihihihi rychlo, ale velmi rychlo sa skus spamatat :D . Co riadok, to odpoved inemu respondentovi, zachvilku Ta bude vsade :lol: ja si tu svoje ego hojit nepotrebujem,na rozdiel od niekoho... pokial mas taky pocit, tak kludne pokracuj....



8) ja ma zo seba skvely pocit, ten z teba je trosku horsi ale aj tak to prezijem, neboj sa
pracujem v utulku pre zvierata- nezavazne
Dia111
 
Príspevky: 106
Registrovaný: 19. Nov 2007, 14:10

Poslaťod Dia111 » 23. Nov 2007, 9:41

yetti007 píše:
Dia111 píše:ad1/ To ze sem neprispievm, neznamena ze som tu kratko :idea:
Ad2/ Datum registracie nie je kriteriom aby som sa nad niekoho povysoval
ad3/ Clovek sa uci cely zivot a sprosty umiera
ad4/ Vztah clovek zviera je jednoducho v samotnom cloveku a snaha niekoho s tymito chobotinami prevychovat je viac ako miziva
ad5/ myslis si ze zakomponovanim tychto fantazmagorii do kazdej jednej temy tu na fore nieco poriesi? Omyl. Som tu na svete uz dost dlho na to, aby som vedel posudit co tu pisem.
Ad6/ Som aktivny chovatel, s uspesnymi odchovmi ale po preteceni pohara trpezlivosti mi nedalo nezapojit sa do diskusie.
ad7/ Myslis si ze pocet prispevkov..... kolkokrat za kazdu cenu.... je kriteriom k hierarchii tu na tomto fore? VELKY OMYL

Vazim si tvoj vztah ku psom, dolu klobuk, len prosim Ta nepoucuj ked nevies s kym mas tu cest....
:lol:



neohadzujte sa tu vsetci svojimi chovmi. staci napisat skusenosti so psami, to urcite bude na mna zaberat viac.co kebynapisal niekto, kto nema uspesne odchovy?menilo by to nieco na veci?


Ti mas z vlastnej hlavy? Alebo si nebodaj niekoho citovala. Ano viem nemal som to patentovane, ale pysit sa cudzim perim, to asi nie
:?[/quote]


vsetko co ja kedy napisem a vyslovim, je z mojej hlavy, ja nou totiz dokazem aj mysliet 8)
pracujem v utulku pre zvierata- nezavazne
Dia111
 
Príspevky: 106
Registrovaný: 19. Nov 2007, 14:10

Poslaťod yetti007 » 23. Nov 2007, 9:56

Dia111....To mas z vlastnej hlavy? Alebo si nebodaj niekoho citovala. Ano viem nemal som to patentovane, ale pysit sa cudzim perim, to asi nie
:?[/quote]


vsetko co ja kedy napisem a vyslovim, je z mojej hlavy, ja nou totiz dokazem aj mysliet 8)[/quote]

Len tak nahodou, resp. btw... nepisla som to ja na predchadzajucej stranke? Alebo zabudame co sme naozaj napisali? Nehrame sa na toho ombudsmana uplne nasilu?
Djovka... hlavou mur neprerazis, nalistuj predchadzajucu stranku a nalistuj moj prispevok...
ad1/ ... atd
:lol:
Naposledy upravil yetti007 dňa 23. Nov 2007, 10:39, celkovo upravené 1
yetti007
 
Príspevky: 67
Registrovaný: 21. Sep 2007, 7:42
Bydlisko: Turiec, Martin, Necpaly...

Poslaťod raky » 23. Nov 2007, 9:56

Dia111 píše:
raky píše:
lucik píše:
oreganka píše:Naco je toto dobre ? ..komu toto prospieva ....


egu zopar jedincov



asi trom



kludne ich vymenuj ked na to mas


Jasné:
prvý druhý tretí
máš dosť? :?:
Obrázok užívateľa
raky
 
Príspevky: 246
Registrovaný: 9. Nov 2007, 1:52

Poslaťod yetti007 » 23. Nov 2007, 9:58

DIA111 som myslel pravdaze.... :oops: ... vludila sa chybicka....
yetti007
 
Príspevky: 67
Registrovaný: 21. Sep 2007, 7:42
Bydlisko: Turiec, Martin, Necpaly...

Poslaťod ...repr^zent » 23. Nov 2007, 10:20

yetti007 sa neomluvaj, ale pouzi tlacitko UPRAV hned vedla CITOVAT. :wink:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron