Rhodézský ridgeback

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod emor » 12. Nov 2007, 22:07

:wink: a este jeden detail.. ja si svoj web robim a obhospodarujem sam... zamna to nemusi robit niekto lebo ja tieto veci si viem urobit sam.. a preto mi takato grafika aj postacuje. rychlost nacitania,obsah,prehladnost a objem info su pri webe podstatne. nie mini blog o vsetkom a nicom. :twisted:

chvalit sa cudzim perim. moc heske. slusi to istym typom osobnosti. priatelicek dal prachy a slecinka sa ma v com realizovat a divat sa na svet zhora.

a este jednu vec. vvliect so sebou psa do HR je ten najlepsi dokaz naco psa vlastne mame:-D :lol:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod emor » 12. Nov 2007, 22:09

:lol: uz sa nedivim Zolovi .ze sa dal vytocit.... nekedy je to fakt sila naco clovek na fore natrafi. :idea:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Amaguk » 12. Nov 2007, 22:11

beira píše:A ked sme uz v inej teme boli pri sexizme, som si tak uvedomila, ze RR maju vacsinou zeny... Tak mi napadlo, preco asi :lol:

vidi, ja mam zase presne opacnu skusenost - a tiez mi napadlo preco asi :wink: :lol:
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod eva_ivan » 12. Nov 2007, 22:11

a vraj ty reagujes len na to co sa tyka psov :lol:
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod beira » 12. Nov 2007, 22:12

emor píše:voci beira uz som minul secko co sa dalo. s rozumnym sa neda spriecat. niet o com. :wink: :idea:

To vies, Emor, mam doma dve suky RR... :roll: ak som chcela prezit, musela som sa naucit pracovat s mysliacim materialom :P :lol: a sama mysliet o krok dopredu... 8)

No a s pasikom na mna nechod, ja som prostipasikovec... :wink: a plemenoruhac... :wink:
Naposledy upravil beira dňa 12. Nov 2007, 22:13, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Amaguk » 12. Nov 2007, 22:13

beira píše:
Emor, trhaaaaaaaj! :lol: :lol: :lol:

to mu ide dobre, na ten povel "slysi"! :P :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod beira » 12. Nov 2007, 22:23

Zolo píše:
beira píše:A ked sme uz v inej teme boli pri sexizme, som si tak uvedomila, ze RR maju vacsinou zeny... Tak mi napadlo, preco asi :lol:
quote]
Bingo! A chcú ich kastrovať! Prečo asi? (Ich majú a dávajú...) :lol:

Wow, to mi nenapadlo, skor to pre mna vyplyva z toho, ze zeny hladaju k spolunazivaniu mysliace bytosti... a kedze takychto muzov, ktori by nam boli rovnocennymi partnermi :P, je coraz menej... museli sme importovat RR z Afriky... , aby sme mali s cim bojovat na intelektualnom poli...

Idete, dajte nieco vtipne... :wink: Fukam vam do plachiet, priam dujem... :P
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod emor » 12. Nov 2007, 22:28

myslenie muza a zeny nikdy nebude kompatibilne. a delit ludi na muzov a zeny je odvecne. prostia tvoria celok a intelekt je intelektulny nezmysel:-D napriek vsetkemu . mysliet o krok dopredu pri sportovom vycviku nestaci. tam treba rozmyslat o nikolko krokov vopred. inak to nemdopadne dobre. a ostatne zivot sam ukazuje ako to naozaj je. a ze sa da ist na vec aj skrz pocit aj skrz racio je dokazane a je to rovnocenne. :idea:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod eva_ivan » 12. Nov 2007, 22:30

poznam dost vela RR, ktori sa venuju vsetkemu, co emor vo svojom prispevku oznacil ako katastrofalne..........
coursing - niekolkonasobny vitaz CR Amal z Adarovho dvoru
polovne skusky ma snad kazdy druhy RR o ktorom viem a niektori z nich sa pri polovackach aj vyuzivaju
a pokial ide o obranu a strazenie, emor kludne k nam prid kedykolvek, garantujem ti, ze do dvora sa bez toho, aby som to Rode objasnila, nedostanes........ ona vie vycitit, ked clovek nie je celkom "ok", tak mozno aj napriek vysvetleniu budes mat problem...... :lol:
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod eva_ivan » 12. Nov 2007, 22:32

beira píše:
Zolo píše:
beira píše:A ked sme uz v inej teme boli pri sexizme, som si tak uvedomila, ze RR maju vacsinou zeny... Tak mi napadlo, preco asi :lol:
quote]
Bingo! A chcú ich kastrovať! Prečo asi? (Ich majú a dávajú...) :lol:

Wow, to mi nenapadlo, skor to pre mna vyplyva z toho, ze zeny hladaju k spolunazivaniu mysliace bytosti... a kedze takychto muzov, ktori by nam boli rovnocennymi partnermi :P, je coraz menej... museli sme importovat RR z Afriky... , aby sme mali s cim bojovat na intelektualnom poli...

Idete, dajte nieco vtipne... :wink: Fukam vam do plachiet, priam dujem... :P


beira , to bolo fakt dobre :lol:
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod Zolo » 12. Nov 2007, 22:37

beira píše: je coraz menej... museli sme importovat RR z Afriky... , aby sme mali s cim bojovat na intelektualnom poli...


Hmmm, v Afrike sú že vraj černosi :?: (ale možno sa mýlim, možno ma tu niekto opäť spranieruje za nevedomosť, možno ma spersonifikuje na svoj obraz a la veľká huba - malý mozog, že...) :oops: . Pokiaľ viem, tí sú "intelektuáli" vraj inou časťou tela ako mozgom... Len potom neviem, načo tie kastrácie... Beira ideš.... :!:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod eva_ivan » 12. Nov 2007, 22:48

Zolo precitaj si to radsej este raz, kym sa nabuduce zase strapnis, takze nadych, vydych a ides
ak by to nepomohlo : pise o importovani RR, co je skratka pre psie plemeno ( sme na fore o psoch mimochodom ) a nie pre nazov nejakeho domorodeho kmena............. a vyzera to tak, ze im nemusite zavidiet len prirodzenie, ale aj prirodzenu inteligenciu :lol:
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod beira » 12. Nov 2007, 22:59

Zolo píše:
beira píše: je coraz menej... museli sme importovat RR z Afriky... , aby sme mali s cim bojovat na intelektualnom poli...


Hmmm, v Afrike sú že vraj černosi :?: (ale možno sa mýlim, možno ma tu niekto opäť spranieruje za nevedomosť, možno ma spersonifikuje na svoj obraz a la veľká huba - malý mozog, že...) :oops: . Pokiaľ viem, tí sú "intelektuáli" vraj inou časťou tela ako mozgom... Len potom neviem, načo tie kastrácie... Beira ideš.... :!:

Aaaale, cernocha a s tymto aj inym druhom inteligencie najdes uz aj na Slovensku... Ale aj o takehoto chlapa sa treba starat, granule nepostacia... :roll: to mi ver... :wink: Takze pomer kvalita - cena pri druhoch chlap-RR, pricom chlap moze byt aj zvlastny (co sa uz ale vyrovna v protismre stojacemu pasiku :roll: ), mi vzdy tak nejako vyjde v prospech psa... :P

Boooze, ako hlboko som klesla... :lol:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Zolo » 12. Nov 2007, 23:01

eva_ivan píše:Zolo precitaj si to radsej
Ty si Beira? Lebo oslovil som ju...

...len prirodzenie, ale aj prirodzenu inteligenciu :lol:

mám vážne obavy, že prirodzením (a nielen tu) myslí niekto iný :lol: a budeš sa diviť, tieto myšlienkové pochody ti vôbec nezávidím. Veď to nakoniec aj tak vyzerá!
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod Zolo » 12. Nov 2007, 23:03

beira píše:[mi vzdy tak nejako vyjde v prospech psa... :P

Boooze, ako hlboko som klesla... :lol:


Nuž, každý sme nejaký, nerob si z toho nič. :wink:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron