kedy kastrovat

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Poslaťod ...repr^zent » 11. Nov 2007, 16:50

Tak sme sa zase prd dozvedeli, len to, co uz vieme, ze ked ta niekto k tomu "dokope" pod hrozbou sudu, tak sa aj omluvis. :(
Zahada nadalej neodhalena. :cry:
Predpokladam, ze verzia pre lokiho sa lisila od oficialnej. :wink:
Uz neriesim, nepatram. Bez obav. :twisted:

edit: podme radsej kastrovat tych RR
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod eva_ivan » 11. Nov 2007, 17:03

Zolo predpokladam, ze dotycnu dobre poznas, ked tvrdis to co tvrdis, v opacnom pripade su tvoje vyhlasenia takisto len nepodlozene kecy
ja som sa pocas tej diskusie len utvrdila v tom, co si o nej myslim a nebola som sama, len nie kazdy ma potrebu to davat najavo
tvoje vyhlasenia o horarni su zase len odbiehanim od temy a svedcia o tom, ze ludi skatulkujes bez toho, aby ta zaujimal iny nazor ako tvoj
a tvoje vyhrazky typu "keby si to spravila mne" hovoria samy za seba, napriek tomu ze vraj nie si agresor :roll:
Naposledy upravil eva_ivan dňa 11. Nov 2007, 17:05, celkovo upravené 1
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod eva_ivan » 11. Nov 2007, 17:11

repre ries a patraj, len aby sa nestalo, ze aj tvoje ovela horsie ciny, ktorymi sa tu este aj chvalis, sa raz vypatraju a vyriesia :idea:

podme radsej kastrovat vrahov psov
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod Zolo » 11. Nov 2007, 17:29

eva_ivan píše:Zolo predpokladam, ze dotycnu dobre poznas, ked tvrdis to co tvrdis, v opacnom pripade su tvoje vyhlasenia takisto len nepodlozene kecy
ja som sa pocas tej diskusie len utvrdila v tom, co si o nej myslim a nebola som sama, len nie kazdy ma potrebu to davat najavo
Nie je podstatné, či poznám, či nie, to nie je meritom veci. V tej debate si niekoho nepodložene obvinila. Ten niekto Ti napísal odpoveď. Neverím, že človek ako Ty, by sa stiahol a ospravedlnil, keby tie fakty PRÁVE DRUHEJ STRANY neboli pravdivé. Tak ako to bolo, aké sú fakty, daj niečo k dobru... To, čo si myslíš Ty a ešte niektorí (možno ale len tí v Tvojich predstavách) Ti nikto neberie. Rovnako Ti nikto neberie Tvoj názor, ktorý si urobíš (na základe počutého :?: :lol: ), tak ako si druhí urobia názor na základe Tvojich výlevov tu, i tam, na Teba. Len tak mimochodom, prečo s takými názormi, skúsenosťami, rozhľadom a kvalitami ešte nie si minimálne vo výbore klubu? Z viacerých hľadísk by si tam celkom zapadla... :lol:

tvoje vyhlasenia o horarni su zase len odbiehanim od temy a svedcia o tom, ze ludi skatulkujes bez toho, aby ta zaujimal iny nazor ako tvoj
Tak toto bolo veľmi dobré, zvlášť od Teba! Zrejme je nedeľa Tvoj najvtipnejší deň! Budem si to pamätať. :lol:

a tvoje vyhrazky typu "keby si to spravila mne" hovoria samy za seba, napriek tomu ze vraj nie si agresor :roll:

To nie sú vyhrážky, to je konštatovanie. Na hrubé vrece hrubá záplata... Tá ľudová múdrosť má dlhodobo platný postulát.
Možno sa Ti niečo podobné malo prihodiť dávnejšie, možno by Ťa to posunulo aspoň k tomu, že kým začneš niekoho osierať, aspoň si pár vecí overíš. Ale bývajú na tomto svete aj nepoučiteľní ľudia, nemyslíš?
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod eva_ivan » 11. Nov 2007, 17:42

Zolo ja necitim ziadnu potrebu ti nieco vysvetlovat, minimalne nie na tomto fore, ak si taky znaly veci a pomerov v RR klube, zaregistruj sa prosim na prislusne forum a informuj vsetkych pritomnych o tom, co sa deje vo vedeni, urcite ti budu mnohi za to vdacni

inak, dufam ze si konecne spokojny s mojim hermafrodickym nickom, ktory ti dopomohol k tvojim zavaznym zisteniam :twisted:
a snad si aj pochopil, preco ho mam, aj ked to je zrejme nad tvoje schopnosti
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod Zolo » 11. Nov 2007, 18:34

eva_ivan píše:Zolo ja necitim ziadnu potrebu ti nieco vysvetlovat, minimalne nie na tomto fore, ak si taky znaly veci a pomerov v RR klube, zaregistruj sa prosim na prislusne forum a informuj vsetkych pritomnych o tom, co sa deje vo vedeni, urcite ti budu mnohi za to vdacni
Tak v tomto si konečne rozumieme. Nemusíš mi nič vysvetľovať, svoj názor som si už dávno spravil. A ak si trošku empatická, musíš z reakcií aj iných prispievateľov tu na tomto fóre cítiť, ako na tom si. Ako s obľubou tvrdievaš : aj iní ľudia... No nepriznáš si to, ani keby Ťa rezali, ale to na faktoch nemení nič. Registrovať sa nikde napriek Tvojej dobre myslenej rade nikde nebudem. Problémy, ktoré máte, mňa osobne netrápia, ale veď Ty si taký vševedko, spravíš to rada aj za mňa, nezabudni sa pri tom poradiť zase s niekym na trhu... :roll:

inak, dufam ze si konecne spokojny s mojim hermafrodickym nickom, ktory ti dopomohol k tvojim zavaznym zisteniam :twisted:
a snad si aj pochopil, preco ho mam, aj ked to je zrejme nad tvoje schopnosti

Závažné zistenia? Myslíš, že mi za nejaké stojíš? Si veľká optimistka... Len škoda, že druhá časť Tvojho nicku sa nevyjadruje, ale možno sa za tú prvú v duchu hanbí... Očakávam, že mi pár slov v jeho mene napíšeš :lol:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod DKo » 11. Nov 2007, 18:48

Zoli-báči, istá ľudová múdrosť tvrdí, že múdrejší ustúpi ... a ja som vybadal, že aj o to viac naserie :idea:
Naposledy upravil DKo dňa 11. Nov 2007, 18:50, celkovo upravené 1
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod eva_ivan » 11. Nov 2007, 18:49

Zolo to, ze si o mne nieco mysli par chlapcov na tomto fore, ktory si sem chodia riesit svoje komplexy, ma trapi asi tak ako to, co si dam na veceru
nepotrebujem tu kazdemu pritakavat, len aby som bola oblubena a vytvarat si virtualnych kamaratov, podstatne je, ze mam dost tych skutocnych
ked ta netrapia problemy v RR klube preco sa nimi zaoberas na tomto fore?
k zavaznym vyhlaseniam asi len tolko, ze normalnemu cloveku by doslo, ze to pridavne meno bolo myslene ironicky
aka druha cast mojho nicku? ved som podla teba hermafrodit, tak od koho ineho ako mna cakas vyhlasenia? :idea:
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod eva_ivan » 11. Nov 2007, 18:53

Dko ja stale cakam na tvoju odpoved ohladne RR, alebo musis pockat kym pride Jaro a vsetko ti vysvetli?
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod Zolo » 11. Nov 2007, 19:06

eva_ivan píše:nepotrebujem tu kazdemu pritakavat, len aby som bola oblubena a vytvarat si virtualnych kamaratov, podstatne je, ze mam dost tych skutocnych
ked ta netrapia problemy v RR klube preco sa nimi zaoberas na tomto fore?
k zavaznym vyhlaseniam asi len tolko, ze normalnemu cloveku by doslo, ze to pridavne meno bolo myslene ironicky
aka druha cast mojho nicku? ved som podla teba hermafrodit, tak od koho ineho ako mna cakas vyhlasenia? :idea:


Neviem, o virtuálnych pritakávačoch, nie je to o tom. Keby si vedela čítať, došlo by Ti (a už si na to predsa upozorňovala, že toto je fórum o psoch), tak sa bavím o psoch. alebo RR ním už nie je? K ľuďom v klube RR - to máš pravdu, nezaoberám sa nimi, a keď tak len vtedy, keď to má súvis. Kamarátov si váž, veľa ich nie je a ani nebude...
Podľa mňa hermafrodit asi nebudeš( :?: ), to som nikdy netvrdil. A ako hovorím v druhej vete tohto príspevku, asi máš problém dávať si do súvisu prečítané a napísané. Napísal som Ti o hermafrodickom nicku. Ton prívlastok sa viaže k nicku. Neviem, možno si ten rozdiel nepochopila. Mne dokonca nevadí ani to... :wink:

DKo, máš pravdu, ale keď mňa Ti to nejako začalo baviť... :lol:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod eva_ivan » 11. Nov 2007, 19:15

Zolo ja sa na tom bavim uz od zaciatku a na rozdiel od teba ma to uz bavit prestava...........
a na tebe mi nevadi absolutne nic, nestretavam a ani sa dufam stretavat s tebou nebudem, takze pre mna existujes len v ramci fora, ktore sa da chvalabohu kedykolvek vypnut
a teraz ti zaprajem pekny vecer, je to tu popularne a ja si "musim" zvysit svoju (ne) popularitu :lol:
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod Zolo » 11. Nov 2007, 19:21

[quote="eva_ivan"] nestretavam a ani sa dufam stretavat s tebou nebudem, quote]

V to pevne dúfam...
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod eva_ivan » 11. Nov 2007, 19:22

Zolo píše:
eva_ivan píše: nestretavam a ani sa dufam stretavat s tebou nebudem, quote]

V to pevne dúfam...


konecne sme sa v niecom zhodli, to ma tesi :D
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod emor » 11. Nov 2007, 19:25

eva_ivan píše:Zolo ja sa na tom bavim uz od zaciatku a na rozdiel od teba ma to uz bavit prestava...........
a na tebe mi nevadi absolutne nic, nestretavam a ani sa dufam stretavat s tebou nebudem, takze pre mna existujes len v ramci fora, ktore sa da chvalabohu kedykolvek vypnut
a teraz ti zaprajem pekny vecer, je to tu popularne a ja si "musim" zvysit svoju (ne) popularitu :lol:


:D :D :D jako ... uplna skoda pismen.
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod DKo » 11. Nov 2007, 19:29

Zolo píše:V to pevne dúfam...
kto zaváha, nežerie
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron