ako sa branit

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod rUM^pEL » 19. Sep 2007, 16:19

len klud z hlboka dychaj a pravidelna stolica :lol: nie na mna bud nasraty ale na gaglanagalbaveho :wink:
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod Nils » 19. Sep 2007, 16:26

Tak o pravidelnej stolici mi nemusíš nič hovoriť. Zdravá ranná stolica = základ úspešného dňa. Inak môj stoický pokoj nemôže nič narušiť - zmysle "Hovorov k sebe samému". Ale práve zástupcovia mužského pohlavia by mali negat. pocity a emócie okamžite púšťať von, aby tak predišli vážnym ochoreniam srdcovocievneho sytému. Takže aj ty si niekedy pokojne zanadávaj - je to psychorelax - a ocení to aj partnerka, deti, rodičia, spolupracovníci a pes. :lol:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod rUM^pEL » 19. Sep 2007, 16:34

Nils píše:partnerka,


ta ma toho uz praveze plne zuby..snazim sa krotit :lol: ale pes si uziva :roll:
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod Nils » 19. Sep 2007, 16:37

tak to ja mám riešenie: Šport! Naložím na činku a frčím alebo si zabehnem pár kilákov alebo sa venujem tomu najpríjemnejšiemu pohybu :mrgreen: ...a balada...
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod rybicka » 19. Sep 2007, 18:14

nils :lol: to s tymi autobusmi bolo dobre :lol: ale mas pravdu, mohol by navrhnut aj nieco take, to by bola ina svanda, by bol asi pre smiech. Lenze takymto navrhom len prileje olej do ohna nepsickarom..... :?
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Nils » 19. Sep 2007, 23:06

V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Nils » 19. Sep 2007, 23:17

V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod rUM^pEL » 19. Sep 2007, 23:45

Příslušnost k určité rase nehraje v tomto případě žádnou úlohu, neboť cílenou výchovou a výcvikem lze vytvořit bojového psa z jakéhokoli plemene.


dovolil by som si nesuhlasit...akehokolvek psa mozno doviest k agresii psychickej nevyrovnanosti ale urcite nie k boju v ringu...na to sa musi narodit a takych uz nie je v dnesnej dobe vela a ajto len v jednom danom konkretnom plemene...z nemeckej dogy nikdy nebude dobry bojovnik nech je velka jak slon stale ju 25 kilovy pit zlozi na zem...tak ako sa snazili bandogom spravit neporazitelneho psa a ajtak bol v rignu pit lepsi a udrzal si meno...

inak ani bullterier anglicky nie je bohvie co v ringu ;)

ok ale to je len k urcitej casti vyznamu slova BOJ-BOJOVAT


inak ked sme pri celebritach:
serzant stubby:"USMC Sargeant Stubby
Pit Bull
and the US Most Decorated Military Dog
" Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

a este drzitel nobelovej ceny za mier pan americky prezident: Obrázok

a tu je zopar znamych osobnosti ktori maju/mali blizko k pitom: http://www.trupitbull.com/FamousPeople.html

a pre dnesok uz budem ticho :roll: :lol:
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod Fraga » 20. Sep 2007, 7:35

Rumpel máš pravdu z hoci akého psa bojovníka nevychováš musí mať minimálne k tomu nejaký základ. To ale neznamená že všetci piti su zabijaci.

Ale je pravdepodobnejšie vychovať bojového psa z rady terériov ako z niečoho iného. Napr. paterdale terier zabijak bez mozgu ako sa vyjadrilo par majiteľov :?

Na tej poslednej fotke je akoze pit? Nemožem si pomocť ale mne to pripomína jagoša nie pita.
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod rUM^pEL » 20. Sep 2007, 14:50

no jasne...nie kazdy pit ma na to predpoklady...ked sa raz nenarodi s tym tak ho mozes trenovat kolko chces a nic nedosiahnes...

a ano je to pit na tej poslednej fotke...
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod Nils » 20. Sep 2007, 18:56

V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod rUM^pEL » 20. Sep 2007, 23:42

tu druhu si nespominam takze asi nie ale tu prvu som spoznal podla prvych dvohc obrazkoch...asi pred rokom som na nej bol-teda ak to bola ona....
ked som kupoval svojho tak som precital snad aj po hebrejsky stranky o nich... :lol:

Každé z nich bylo vyšlechtěno pro jiné účely – pro účely, pro něž jsou zase jiná plemena nevhodná. A právě proto by všichni psi měli být využívání v té oblasti, pro niž se zrodili. V ní jsou nejen nejlepší, ale i nejspokojenější.


aj ja to tvrdim...len skoda tych predsudkov voci ringu...
Obrázok užívateľa
rUM^pEL
 
Príspevky: 145
Registrovaný: 18. Okt 2006, 23:40

Poslaťod rybicka » 21. Sep 2007, 6:55

Vcera sme boli na prechadzke s nasimi fenkami a stretli sme APBT, velmi sa mi pacilo, ako bol nateseny, ze nas vidi, tahal svojho pana za nami a vrtel chvostom, div si ho neutrhol. Nasa starsie, ona vzdy piska, ked vidi psa a najradsej by sa za nim rozbehla a onuchavala sa. Aj on piskal ako sialeny, ked nas videl...neviem, ci to bol este mlady, alebo starsi, ale bolo vidiet, ze by sa s nasimi velmi rad hral :)
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod rybicka » 21. Sep 2007, 6:57

a inak ná tych strankach, co tu poslal Nils linky, tak ma uzasne prekvapilo, ze za bojoveho psa sa povazuje aj scharpei :D
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Fraga » 21. Sep 2007, 7:19

rybicka píše:a inak ná tych strankach, co tu poslal Nils linky, tak ma uzasne prekvapilo, ze za bojoveho psa sa povazuje aj scharpei :D


Rybicka po tom ako sharpei napadol kamoškinu argentínu na výstave v Gyori toto leto ked sla do kruhu, tak sa ani nečudujem... resp. už skoro ničomu... Akurat že na to doplatila kamoška, pretože jej zakázali do kruhu :?
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť