Steniatko Jack Russell Teriera

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod rybicka » 22. Jún 2007, 10:30

evulkak píše:emusa nehnevaj sa ale mam pocit ze si tu z nas strielas..
Darling? to je to iste ako Pedigree, Chappi, Tesco krmivo, eukanuba a ine shity prehavane v hypermarketoch. Zabudni na nich a nebud leniva ist po krmivo inde nez do hypacu.

Evi, ty eukanubu povazujes za hypermarketove krmivo??? Preco teda stoji tak vela? Ved v hypacoch su lacne a nekvalitne, eukanuba je VRAJ kvalitna a v beznych hypacoch ju nenajdes. A stoji privela neprimerane k svojej kvalite...
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod evulkak » 22. Jún 2007, 10:32

rybycka:

mozno sa mylim ale pride mi tiez ako hypacove krmivo. Ak sa mylim tak sa opravedlnujem.
Ale zase povedzme si ze nie vsetko co je drahe musi byt aj kvalitne :)
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA

Poslaťod rybicka » 22. Jún 2007, 11:13

evulkak, no ja ju za kvalitne krmivo nepovazujem, platis len znacku, ale krmivo je des...a inak hypacove krmivo, my nasu krizenku krmime darlingom uz dlhu dobu a nijake zavady sa neprejavili, nema hnacky, nevracia, je vitalna a hrava. Ja by som tie hypacove krmiva zas tak velmi neodsudzovala(za to ma prosim neukamenujte) je rozdiel cim krmite vyslachtene a preslachtene psy, ktore su na hocico nachylne a ked krmite odolneho krizenca, ktory je uplne v poriadku. Za 2 roky co ju mame sme s nou boli u veta len na povinne ockovanie. :wink:
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod evulkak » 22. Jún 2007, 11:18

jasne je len na psovi co mu chuti a ako to naneho posobi.
Ja nekrmim hypacovimy krmivami.. aj som skusala ale krpec mal z toho srajdy a plyny.
odkedy davam Hills-ku uz neprdi :lol: a ma pekne bobky. Aj lupiny mu zmizli. :)
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron