Bekky

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Bekky

Poslaťod Anka7 » 1. Máj 2007, 1:41

Prosím pomôžte BEKKY

BEKKY – 2 ročná fenka jazvečíka, bola prehodená v zlom stave do útulku so starou, nezrastenou zlomeninou prednej nožičky. Potrebuje neodkladne operáciu, ktorá bude stáť cca 10 000,-Sk. Nie je však v možnostiach útulku pokryť túto operáciu, preto prosíme dobrých ľudí, firmy, podnikateľov o finančnú pomoc pre BEKKY.

Viac informácií - http://www.psiadusa.szm.sk/sur014.htm

ĎAKUJEME za ňu.

Prosím preposielajte túto informáciu ďalej svojim priateľom, známym, rodine...
Nič nie je smutnejšie, ako pohľad na strateného alebo vyhodeného psa uprostred ulice.
www.psiadusa.sk
Anka7
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 15. Mar 2006, 20:35

Poslaťod Anka7 » 28. Máj 2007, 12:11

Bekky je už po operácií :wink:
Nič nie je smutnejšie, ako pohľad na strateného alebo vyhodeného psa uprostred ulice.
www.psiadusa.sk
Anka7
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 15. Mar 2006, 20:35

Poslaťod Jana K » 28. Máj 2007, 17:00

a ako? vsetko je ok?napis viac, ak vies..
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Anka7 » 28. Máj 2007, 22:44

Jana K píše:a ako? vsetko je ok?napis viac, ak vies..


Pozri tu: http://www.psiadusa.szm.sk/sur014.htm
Nič nie je smutnejšie, ako pohľad na strateného alebo vyhodeného psa uprostred ulice.
www.psiadusa.sk
Anka7
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 15. Mar 2006, 20:35

Poslaťod rybicka » 29. Máj 2007, 6:47

Anka7 a tie projektily z brokovnice mala v tej nohe, ci kde? Chuda, som rada, ze to tak dobre dopadlo a teraz uz si len zvyka na to, ze moze chodit na vsetky 4 pacicky. Je roztomila :) snad najde aj dobr domov coskoro. Nech sa vam v utulku dari.
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Anka7 » 29. Máj 2007, 10:37

rybicka píše:Anka7 a tie projektily z brokovnice mala v tej nohe, ci kde? Chuda, som rada, ze to tak dobre dopadlo a teraz uz si len zvyka na to, ze moze chodit na vsetky 4 pacicky. Je roztomila :) snad najde aj dobr domov coskoro. Nech sa vam v utulku dari.


Projektily z brokovnice mala predpokladám niekde v tej nôžke, pretože to zistili pri RTG zlomenej nôžky.
Bekky je z útulku v Novom Meste nad Váhom, osobne som ju nevidela. Ale držím jej pršteky a verím, že sa z toho rýchlo dostane a nájde si milujúcu rodinku :)
Nič nie je smutnejšie, ako pohľad na strateného alebo vyhodeného psa uprostred ulice.
www.psiadusa.sk
Anka7
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 15. Mar 2006, 20:35


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron