hryzenie

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod dexter13 » 3. Máj 2007, 20:41

Ok, vies co je to urcita skupina ludi v nedalekom okoli, su to sucasny a vysluzili pokope...ehm, pravdu povediac nechcem s tym nic mat, tak radsej nebudem nic pisat. Ja mam odtial moju no, lebo ked mi s chutou vysvetloval jeho "tahy" a narusenych psov bola tam ona zavreta v zasratej voliere - tak som sa opytal a kupil, povedal som si, ze ked mozem zachranit aspon jedneho pred jeho "vycvikom". Asi tak - chovaju a cvicia belgicakov a no v takych schatranych kravinoch. Takze preto mam mozno skresleny nazor, lebo mi vypraval aj o kamosoch po celej sr... Ale dost uz OT venujme sa miiam :)

ps: nils quotoval si moj prispevok tak sorry doslo k omylu :wink:
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 408
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod miimiam » 14. Júl 2007, 9:30

Ahojte! Iba sa chcem pochvalit, ze spominane problemy sme zvladli. Cany ma 5,5 mesiaca.
"Hryzavé stavy" sme prekonali aj vdaka vasim radam - takze vsetkym pekne dakujem!!!!
Zubky uz ma vsetky vymenene, tak teraz ju v papulke nema co ominat. Ak pri hre aj nahodou zahryzne do "ziveho" hned to zbada a pusti. Vobec to uz nie je bolestive. Ako keby si uz zacinala uvedomovat svoju velkost a silu.
(uz má 25 kg).
Vratim sa este do minulosti. Cany nikdy nehryzkala ineho cloveka, iba na mne skusala tieto finty. Ked to porovnam s bíglom, ktoreho ma neter, to je nebo a peklo. Bigloska hryzie vsetkych. je jedno ci domacich, alebo cudzich.
(Iba podotknem, ze ma teraz 3 mesiace).
Mirka - CANE CORSO
Obrázok užívateľa
miimiam
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 25. Mar 2007, 22:11

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron