Volny pohyb psov

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Jaro » 25. Apr 2007, 16:55

Beira ja nepijem mna sa to netyka kludne ich nahlas policajtom robia len hanbu . A kvitujem to ze policajti zacali chodit na polovacky a davaju nam fukat .
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod beira » 25. Apr 2007, 17:00

Ani mna sa netyka rr, co si beha bezprizorne po lese ci inde... :wink: A ak by mi nahodou zdrhol, som pripravena za to niest nasledky, ale robim vsetko preto, aby nezdrhol... :wink:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod anet » 25. Apr 2007, 18:09

Ja musim priznat, ze teda u nas pekne oznacili tabulou les do ktoreho som chodila vencit a vybehavat psov cca 18 rokov. Je to sukromny pozemok, a je tam zakazany volny pohyb psov, kladenie ohnov, vynimku maju len polovnici so psami.
Nakolko je to oznacene, respektujem to, i ked v podstate mi to je jedno, lebo mam novy "revir", ale budu mi chybat tie polia pred lesom plne slnecnic. :roll: (u nas pestuju nejake zrno)
Obrázok užívateľa
anet
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 29. Nov 2005, 17:26
Bydlisko: Vyšná Hutka

Poslaťod dexter13 » 25. Apr 2007, 18:12

Jaro píše:
dexter13 píše:cele slov. polovnictvo je des, len pif paf a ziadna laska k zverom... ja by som zas strielal polovnikov, co nahanaju zver, s glockom sa dobre mieri tak tento rok idem polovat ja :twisted:


dexter o slovenskom polovnictve namas paru :wink:


...viac ako si myslis :wink: cest vynimkam, inac strach a hroza..ked uz na drbnutom obilnom poli niekto picne psa, a coho je to za revir bez stromov asi tak revir zlateho klasu a plati zakon pusneho prachu, tak uvidime kto je lepsi. 9mm je viac ako par brockov, ja zbrojak mam, vy vsetci tiez? :)
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 408
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod beira » 25. Apr 2007, 18:47

My na tom uz pracujeme... 8)
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Jaro » 25. Apr 2007, 19:06

dexter13 píše:
Jaro píše:
dexter13 píše:cele slov. polovnictvo je des, len pif paf a ziadna laska k zverom... ja by som zas strielal polovnikov, co nahanaju zver, s glockom sa dobre mieri tak tento rok idem polovat ja :twisted:


dexter o slovenskom polovnictve namas paru :wink:


...viac ako si myslis :wink: cest vynimkam, inac strach a hroza..ked uz na drbnutom obilnom poli niekto picne psa, a coho je to za revir bez stromov asi tak revir zlateho klasu a plati zakon pusneho prachu, tak uvidime kto je lepsi. 9mm je viac ako par brockov, ja zbrojak mam, vy vsetci tiez? :)


Dexter hovori ti nieco polny revir ???? A co sa tyka toho tvojho 9mm pomocnika radsej ho nechaj za opaskom . Krajna nudza a nutna obrana nepusti - inak mas basu na krku pokial dobre ovladas zakon . A ked uz ide o to viac dosiahnes tym ze cloveka usvedcis s porusenia zakona ako keby si mal byt stihany za to ze si horuca hlava .
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Jaro » 25. Apr 2007, 19:09

beira píše:My na tom uz pracujeme... 8)


Co si tym chces dokazat ze budes mat zbran ? ja tomu stale nechapem to sa chystate akoze strielat po ludoch ? To potom nie ste o nic lepsi ako ta strana na ktoru sa chystate a nadavate . alebo sa mylim ?????
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Jana K » 25. Apr 2007, 19:19

oko za oko, zub za zub...keby mi nejaky xxxxx strelil do psa, ja ho na mieste zabijem.
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod beira » 25. Apr 2007, 19:42

Jaro, stretla som sa s clovekom, ktory okrem toho, ze striela psy, nema problem ohrozovat aj ludi - realne na zivotoch. Podla mna nie je psychicky sposobily drzat zbran. Kedze sa mu nemozem na 100% vyhnut a existuje iste riziko, ze nebude strielat len do psa a potom to bude ze hups, stalo sa, moj priatel sa rozhodol, ze sa nauci strielat... a ze sa mozno prihlasi do polovneho zdruzenia. To je vsetko... Kto chce s vlkmi zit, musi s nimi vyt... :lol:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod dexter13 » 25. Apr 2007, 22:13

Jaro zas to neber tak vazne to bola ironia, ja nikoho nestrielam, poznam zakon a aj dobrych starych polovnikov, ovsem ta new gen a ty ochmelkovia, ou. No a tot kusok picli susedovi argentinu za x litrov, neratajuc tu stratu za to, ze ju vencil na prazdnom poli. Ale keby mi strelil na psa, beriem to ako utok na clena rodiny strelim ho tiez, lebo tejto slovenskej "justicii" sa verit neda...ako uz bolo povedane zub za zub, lebo povazujem svojich psov za viac ako neakeho ozrateho "macha", co si nieco dokazuje. Ber to ako chces moj nazor, nic osobne :wink:
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 408
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod dexter13 » 25. Apr 2007, 23:01

Pribeh na odlahcenie, co mi vypraval bratranec - bol to tusim hon na lisku, polovnici postupovali v rojnici dopredu, dlho nikde nic az nakonec nieco objavili, tak stryco na pravoboku vypalil slehu! Az na to, ze soudruzi rojnicu moc uzavreli do polkruhu a mily stryco sprava netrafil zver, ale kolegu daleko naproti. Nastastie to bolo dost daleko a brocky ho trafili s mensou silou rovno do faceu :) neviem akou nahodou sa zraneny polovnik volal A.Liska. Takze nakonec sa hon na lisku skoncil uspesne! :D
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 408
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod Jaro » 26. Apr 2007, 6:53

Dexter :wink:
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Jaro » 26. Apr 2007, 6:58

Beira dôkazy ! To uplne staci policajtom aby dotycnemu odobrali zbrane . Verim tomu ze mas digitalny fotak . Tak uz ked ti dotycny tak lezi v zaludku nic ti nebrani ho usvedcit . A to oko za oko zub za zub sa na slovensku nevyplaca vacsinou na to doplati strana ktora sa brani na to ste este neprisli , ze dokazovacie bremeno bude na strane toho co sa brani . Polovnik ako taky nemusi nic dokazovat hoci urobil pruser .
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Ivka » 26. Apr 2007, 8:01

jaro, mam sem picnut cennik co kolko stoji v nasej justici? policajtov nespominam, poznam len jedneho poctiveho policajta-vystrovatela :cry:
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Jaro » 26. Apr 2007, 9:01

nechapem co to ma spolocne s cenami . ked ta niekto ohrozuje zo zbranou staci zavolat 158 a su tam skorej nez povies " treba mi ist na wc " . Mobilny telefon je zazaracna vec ktorej sa vacsina ludi zlakne - odskusane , overene .
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron