Weimarsky stavac

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod Ivka » 7. Nov 2007, 9:03

u nas boli v kurze moje nohavicky :oops:
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Jaro » 7. Nov 2007, 10:11

BABY sak tych psov krmte nebudu vam potom zrat textil :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Jaro » 7. Nov 2007, 10:12

Jana K píše::lol: noooo, uz sa ta neviem dockat....bucham sampanske, ked sa tu objavis :wink:


Dockaj casu :P :P :P
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Van » 7. Nov 2007, 12:39

Jana K píše:no, tak nas cert nam mydlo este nezozral, ale bude to asi tym, ze mame len tekute :wink: ..tento mesiac bude mat rok, ale akokeby sa vratil za posledne tyzdne do detskych cias, lebo kradne uplne vsetko, co sa da..naposledy u nas spal kamos, ukradol mu ponozku - a prosim pekne - zozral ju :roll: ... a to som si myslela, ze uz ma rozum..
to bude pubertou :D o ukradnutych ponozkach a spodnom pradle (samozrejme, vsetko preslo traviacim traktom a nasledne horom alebo dolom von) by som vedela rozpravat, ale pri retrivroch je to bezne, su pazravci...nemyslela som si, ze aj weimaraci su taki pazravi :D
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Eva K. » 7. Nov 2007, 13:30

Weimaráci sú neskutočne pažraví. Mám už druhého a je to presne to isté. A pritom netrpeli hladom. Čo sa týka textilu u nás sú v kurze pančuchové nohavičky, ponožky, podkolienky podľa sezóny. Priam ich kradne z koša na prádlo. Ale tie aspoň nezožerie, iba roztrhá.
E+E
Obrázok užívateľa
Eva K.
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 12. Sep 2007, 12:46
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod lucik » 7. Nov 2007, 20:25

Van píše:o ukradnutych ponozkach a spodnom pradle (samozrejme, vsetko preslo traviacim traktom a nasledne horom alebo dolom von) by som vedela rozpravat


zabudla si na gumennu kacicku :)
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 172
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod Jana K » 7. Nov 2007, 21:30

ja som si myslela, ze len Amo je taky extremny pazros..on ma rad uplne vsetko, aj citron..a to uz uhorka ma byt psovi protivna :?:
vlastne, zatial som nenasla nic, co by nezjedol :roll: ...a to sa ma ako prasa v zite...paprcky, uska, konzervy, pamlsky, samozrejme piskotky a este by najradsej zjedol aj vsetko, co patri mne..

Ivi, moje nohavicky tiez uz "pobehovali" po dvore...
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Jana K » 7. Nov 2007, 21:40

Jarino, ze dockaj casu...tak na tuto theory si spominam este z volakedajsich chatov..a ty to vazne praktizujes! :P :wink:
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Fraga » 8. Nov 2007, 10:38

Tak teda ta naša pažravá nie je :( skôr naopak ak do nej nacpem čo sama nechce dokáže hodiť spätný chod kým to nie je von :( a tá pred nou bola taká istá :? to má asi niekto šťastie...
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod Eva K. » 8. Nov 2007, 10:43

fraga, skús dávať pangamin na chuť do jedla, počula som, že aj nežravce po ňom jedia.
E+E
Obrázok užívateľa
Eva K.
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 12. Sep 2007, 12:46
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Fraga » 8. Nov 2007, 11:13

NO ona papá, ale nie všetko ako kyselina. Spapá a hotovo, ale fakt ked nacpem ako naposledy vitamíny tak to vy... hm... Proste musí si myslieť že to chce sama inak je tyka...
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod Van » 8. Nov 2007, 13:49

lucik píše:
Van píše:o ukradnutych ponozkach a spodnom pradle (samozrejme, vsetko preslo traviacim traktom a nasledne horom alebo dolom von) by som vedela rozpravat


zabudla si na gumennu kacicku :)
to bola "nehoda" to nebolo doma...dodnes neviem, kde ju nasiel ;-)
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Eva K. » 9. Nov 2007, 10:57

Tak som včera pristihla tú našu čistotnú fenu, ako kradne z vane u rodičov zase mydlo. Ja neviem, nechýba jej v strave niečo? Čo myslíte, poraďte.
E+E
Obrázok užívateľa
Eva K.
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 12. Sep 2007, 12:46
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Jaro » 9. Nov 2007, 11:33

Eva K. píše:Tak som včera pristihla tú našu čistotnú fenu, ako kradne z vane u rodičov zase mydlo. Ja neviem, nechýba jej v strave niečo? Čo myslíte, poraďte.


nudi si najskor . tie textilne a ine veci pes nezerie preto ze je hladny alebo mu daco chyba ale aby vam na truc nieco vyparatil :wink:
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Eva K. » 9. Nov 2007, 13:38

Jaro, no neviem. Včera sme boli na návšteve, rodičia majú tiež psa, hrali sa spolu a myslím, že sa nenudila. Veď bola v cudzom prostredí.
Ten textil, to je možné. A prvé mydlo, keď mi zožrala, to bolo súčasťou raňajok. Totiž ju teraz, keď je skoro tma chodíme vybehať skoro ráno od 7. mej do 8,30 a potom ju berieme do práce v rodinnom dome. A keď prídeme dostane raňajky v kúpelni, kde bolo aj to mydlo. Tak si ho dala ako druhý chod. Neviem, ale mydlo sa ešte stále robí z kostí, alebo je už iná technológia. Ak z kostí, tak ich tam asi cíti, napriek tej vôni.
Alebo chce, aby jej kakaňka voňala po konvalinkách? :)
E+E
Obrázok užívateľa
Eva K.
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 12. Sep 2007, 12:46
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron