Rhodézský ridgeback

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod Fanny » 14. Nov 2007, 16:55

Zolo píše:[ktorý nevie pri svojej AVITAMINÓZE pochopiť úplne jednoduchú vec... DKo, uhádneš akú?


a to ze muzi a NO su najinteligentnejsie stvorenia na zemi, samozrejme po delfinoch a potkanoch :lol:

Sorac, ale musela som, svrbel ma jazyk, resp. prsty :oops: :wink:
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod ...repr^zent » 14. Nov 2007, 18:12

Pripajam sa k faktickym poznamkam pani Amagukovej a spol. :wink:
Mailoval som aj s tym RR z reklamy na ten humus a tlmocim taktiez stanovisko delfinov a potkanov:
Evka rulezzz!!! Show must go on! 8)
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod DKo » 14. Nov 2007, 19:13

Zolo píše:DKo, uhádneš akú?
Milý Zoli, práve sme po večeri, keď sme sa vrátili z doliny, kde sme kúštik poaportovali a pováľali sa v cca 25cm čerstvej sniadze. U nás po avitaminóze ani vidu ani slychu. Inak dnes je streda a dlhé chladné novembrové noci priam nabádajú vtákov zaliezať do dier :oops:
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod Zolo » 14. Nov 2007, 19:42

Fanny píše:
Zolo píše:[ktorý nevie pri svojej AVITAMINÓZE pochopiť úplne jednoduchú vec... DKo, uhádneš akú?


a to ze muzi a NO su najinteligentnejsie stvorenia na zemi, samozrejme po delfinoch a potkanoch :lol:

Sorac, ale musela som, svrbel ma jazyk, resp. prsty :oops: :wink:


Fanny, ja som síce nepochopil myšlienkový pochod a cieľ príspevku, ale nevadí, zase mi nezaškodí, nie je to ani prvá a ani posledná vec, ktorú nechápem. :wink:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod DKo » 14. Nov 2007, 19:53

beira píše:Fanny, na nas dve si uz zajtra nikto ani nespomenie, ...
Beira, ako znášajú vaše RR počasie, do ktorého "nehodno psa vyhnať von", napr. terajšie sychravé dažďovo-snehové a veterné. Dá sa RR otužiť, aby miloval aj takéto počasie ako napr. labrador? Ako je na tom RR s podsadou?
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod Van » 14. Nov 2007, 20:01

DKo píše:...cca 25cm čerstvej sniadze[/url]. U nás po avitaminóze ani vidu ani slychu.
no konecne :D uz som od nedele vyzerala, kedy das nejaku sneznu fotku na stranky a staaaaale nic...kvoli tebe rychlo zostarnem 8)
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Van » 14. Nov 2007, 20:04

DKo píše:Beira, ako znášajú vaše RR počasie, do ktorého "nehodno psa vyhnať von", napr. terajšie sychravé dažďovo-snehové a veterné. Dá sa RR otužiť, aby miloval aj takéto počasie ako napr. labrador? Ako je na tom RR s podsadou?
nie som Beira, ale sestrin si podsadu uz tvori...co viem, tak ak je to priami import z teplej krajiny, tak je to problem, nastupuju u mnohych satocky...ale vela europskych odchovov si uz podsdadu tvori, zalezi na tom, ako daleko v rodokmeni ma predkov zijucich v eu...

A konkretne sestrin ma sneh moc rad, vyvadza ako blazon a hrozne rad "vala" v snehu panicku, najma ak mu v tom gazda da zelenu alebo rovno pomoze :lol:
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod DKo » 14. Nov 2007, 20:15

Van píše:uz som od nedele vyzerala, kedy das nejaku sneznu fotku na stranky
ani túto nedám
Van píše:kvoli tebe rychlo zostarnem
možno sa ti iba predĺži nos 8)
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod ...repr^zent » 14. Nov 2007, 20:22

Van píše:uz som od nedele vyzerala, kedy das nejaku sneznu fotku na stranky a staaaaale nic...kvoli tebe rychlo zostarnem 8)
Kua DKo, ked kukam na tie fenky, tak ma nepresvedcis, ze si pred fotenim nepohulia s tebou. :lol: Tazka pohodaaaaa.
Ako spieva ta velkohuba:"v srdci mír a v duši klid". :wink:
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod DKo » 14. Nov 2007, 20:27

...repr^zent píše:ma nepresvedcis, ze si pred fotenim nepohulia s tebou.
nepohulia, ale dostanú záhul aký ľúbia ...
...repr^zent píše:Tazka pohodaaaaa.
... a když něco nejde (napr. handling) co na tom sejde, my máme čas ... jednoducho pohoda
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod beira » 14. Nov 2007, 20:33

DKo píše:
beira píše:Fanny, na nas dve si uz zajtra nikto ani nespomenie, ...
Beira, ako znášajú vaše RR počasie, do ktorého "nehodno psa vyhnať von", napr. terajšie sychravé dažďovo-snehové a veterné. Dá sa RR otužiť, aby miloval aj takéto počasie ako napr. labrador? Ako je na tom RR s podsadou?

To akoze na nas myslis? :wink:
Co tak pocuvam, RR moc taketo pocasie nemusia... Tie dve nase ako kedy... Pokial nemusia ist pomaly pri nohe a mozu lietat, je to v pohode a nijake pocasie ich neodradi. Sneh maju obe rady, dokonca sa donho hadzu a ryju v nom nosom ako diviaky. Na zimu presrstuju, ale kedze ich mame dnu, netvori sa im ta taka ozajstna podsada. Ale videla som RR po zime, ktory je vonku, a ten ju mal. Mame aj kabatik (nechceme byt predsa out 8) ), ale nepouzivame... pokial je pes v pohybe, kabatik nepotrebuje...
Dokaz, ze RR nie je z cukru 8)
http://www.beira.sk/beira.php?page=gall ... 0&photo=55
http://www.beira.sk/beira.php?page=gall ... 4&photo=72
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod emor » 14. Nov 2007, 20:55

Van píše:
DKo píše:...cca 25cm čerstvej sniadze[/url]. U nás po avitaminóze ani vidu ani slychu.
no konecne :D uz som od nedele vyzerala, kedy das nejaku sneznu fotku na stranky a staaaaale nic...kvoli tebe rychlo zostarnem 8)


wanska... aj na www.emor.sk najdes ... :wink: ked sa ti tvoje fotochute zakrutili do snehovic.:- 8)
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Van » 14. Nov 2007, 20:58

DKo píše:možno sa ti iba predĺži nos 8)
a ty si necital detom rozpravky??? :D Nos sa predlzuje od klamstva, starne sa od zvedavosti :wink:
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Van » 14. Nov 2007, 21:02

emor píše:wanska... aj na www.emor.sk najdes ... :wink: ked sa ti tvoje fotochute zakrutili do snehovic.:- 8)
Provokujes :?: Nuz ked sa nam tu na dolniakoch sneh stopil hned na druhy den, co padol, aspon z fotiek sa tesim :) ....pozriem aj tie tvoje, aj ked nemas papuconosice :lol:
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod DKo » 14. Nov 2007, 21:06

Van píše:starne sa od zvedavosti
ak tvoja zvedavosť ostane nenaplnená, tak s akým nosom odídeš?
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron