Weimarsky stavac

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod Jana K » 22. Jún 2007, 16:19

jaj Ivi, mame doma riadnych certov....ale musim povedat, ze tieto "vnutorne" veci si nas krpec uz az tak nevsima....on si to - a to poriadne - odkrutil v tretom - piatom mesiaci.....teraz konecne presiel na hracky jemu urcene, ktore si predtym nevsimal.....ale na "ukludnenie"...som pocula od Jara, ze psychicky dospievaju "UZ" v dvoch rokoch... :lol:...takze pohoda... :wink:
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

weimarsky stavac

Poslaťod nikuska1118 » 30. Júl 2007, 12:20

rada by som nasla niekoho.....kto ma tiez weimaranera......je tu niekto takyyy?
nikuska1118
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 29. Júl 2007, 12:33

weimarsky stavac

Poslaťod Esona » 30. Júl 2007, 20:35

nikuska1118 , temu weimarsky stavac ,tu uz mame a je dost obsiahla.Ma 18 stran,pis tam.
Esona
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 18. Apr 2007, 19:55

dakujem....

Poslaťod nikuska1118 » 30. Júl 2007, 21:29

....zaregistrovala som sa sem tusim vcera...heh...mno a este sa tu celkom dobre nevyznam....
nikuska1118
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 29. Júl 2007, 12:33

Šampón - šediví poraďte aký

Poslaťod Brix » 17. Aug 2007, 13:04

Ahojte weimaraci,
poraďte mi čím kúpať "šedivého"? Dúfam, že zajtra bude teplo a konečne sa okúpeme aj šampónom. Len neviem vybrať aký. Skúste mi dať nejaké typy. Ďakujem 5-ka :lol:
Obrázok užívateľa
Brix
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 19. Jún 2007, 16:24
Bydlisko: BB

Poslaťod Jana K » 17. Aug 2007, 15:49

ahoj...my pouzivame sampon Hery /zeleny/ a kondicioner tej istej znacky /fialove balenie/..
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Puberta ???

Poslaťod Brix » 4. Sep 2007, 15:28

Ahojcek weimaraci,

kto viete raďte. Brixi ma 7,5 mesiaca a totálne mu začína šibať. Povely, ktoré zvládal lavou zadnou ignoruje a totálne skúša moje nervy. :twisted: Uvidíme, kto vydrží dlhšie... Všimli si to aj na cvičáku. Jeho nesústredenosť komentovali "na toto nie sme u neho zvyknutí", pretože jeho výkony a poslušnosť síce neboli bezchybné, ale bol celkom dobrý. Všetko šklbe - deku na ktorej celé leto preležal a nevadila mu.... Proste asi naňho začal doliehať pubertálny hormón. Včera mi zdrhol za malým psom = "takou líškou", ktorého som si ja nevšimla, zbadala ho aj susedova vlčiačka a už utekali traja. :o Nakoniec sa vrátil a po niekoľkých privolaniach prišiel aj ku mne, ale moje hlasivky "au-ú".
Uvidíme, čo vysrstí najbližšie. Poraďte ako tento boj o pána svorky zvládnuť bez ujmy na mojom i jeho "zdraví". Pa 5-ka
Obrázok užívateľa
Brix
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 19. Jún 2007, 16:24
Bydlisko: BB

Poslaťod Fraga » 4. Sep 2007, 18:52

Nooo nepovol :D čo iné radiť. Naša strieborná potvorka má 3,5 mesiaca a tiež ma sem tam hluchoty. Krásne aportuje, ale musim povedať, že hluchá éra sa pomaly končí a nastupuje ta snažim sa posluchať hoci mi to ešte dobre nejde. :lol:
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Re: Puberta ???

Poslaťod Jaro » 4. Sep 2007, 19:15

Brix píše:Ahojcek weimaraci,

kto viete raďte. Brixi ma 7,5 mesiaca a totálne mu začína šibať. Povely, ktoré zvládal lavou zadnou ignoruje a totálne skúša moje nervy. :twisted: Uvidíme, kto vydrží dlhšie... Všimli si to aj na cvičáku. Jeho nesústredenosť komentovali "na toto nie sme u neho zvyknutí", pretože jeho výkony a poslušnosť síce neboli bezchybné, ale bol celkom dobrý. Všetko šklbe - deku na ktorej celé leto preležal a nevadila mu.... Proste asi naňho začal doliehať pubertálny hormón. Včera mi zdrhol za malým psom = "takou líškou", ktorého som si ja nevšimla, zbadala ho aj susedova vlčiačka a už utekali traja. :o Nakoniec sa vrátil a po niekoľkých privolaniach prišiel aj ku mne, ale moje hlasivky "au-ú".
Uvidíme, čo vysrstí najbližšie. Poraďte ako tento boj o pána svorky zvládnuť bez ujmy na mojom i jeho "zdraví". Pa 5-ka


pevnu ruku a este pevnejsie nervy a nepovolit , mlady skusa kolko moze . puberta zacala na plne obratky :wink: :idea: obcas pomoze stopovacka ked sa pes robi ze nepocuje . a hlavne utvrdzovat povely zakladnej poslusnosti . a na tvrdo troska ked to bude boliet len mu to prospeje .
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod curi » 4. Sep 2007, 20:06

jaj to sa povie. :wink: ..minule sme boli vonku na stopovacke, a ked som si uz myslela, ze sme mimo hrozby /zajace a tak/, tak mi zdvihol len tak nos do vetra a nestihla som nic...klapky, 300m beh cez pole za nim...a ten parchant sa na druhej strane, ked sa ukludnil, tvaril, ze nic v zmysle "jej, aj ty si tu?"..myslela som, ze ho totalne vypluta roztrhnem, ale vzhladom na to, ze podisiel ku mne, som ho nemohla ani potrestat...odvtedy chodim von v strese, "kde co zavanie" a z vencenia navolno mam total haluz.. :shock:
curi
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 29. Aug 2007, 15:08

Poslaťod Jana K » 4. Sep 2007, 21:17

...ten posledny prispevok bol odo mna, nie od curiho.. :)
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Jaro » 5. Sep 2007, 9:24

curi píše:jaj to sa povie. :wink: ..minule sme boli vonku na stopovacke, a ked som si uz myslela, ze sme mimo hrozby /zajace a tak/, tak mi zdvihol len tak nos do vetra a nestihla som nic...klapky, 300m beh cez pole za nim...a ten parchant sa na druhej strane, ked sa ukludnil, tvaril, ze nic v zmysle "jej, aj ty si tu?"..myslela som, ze ho totalne vypluta roztrhnem, ale vzhladom na to, ze podisiel ku mne, som ho nemohla ani potrestat...odvtedy chodim von v strese, "kde co zavanie" a z vencenia navolno mam total haluz.. :shock:


Jani to chce ucit kludy pred zverou lebo sa toho nikdy nezbavis a toho psa to musi boliet ze to nesmie robit :idea: :wink:
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

puberta

Poslaťod Brix » 5. Sep 2007, 11:11

To sa povie pevna ruka, ale moji susedia si uz myslia ze sibe mne a nie Brixikovi - zlatuckemu - sedivemu... Ini ho nenecham pobehať si, kričím na neho...
Inak to s tou ignoraciou ako to spominala Janka K to poznám veľmi dobre aj keď za zverou sa mi ešte nerozbehol. Preto som sa dost dobre na jej prispevku pobavila. Keby som si nebola ista, ze nasi fesaci nie su bratia (Brixovi surodenci isli do Belgicka), tak by som povedala, ze to maju v rodine, ale takto to je len v ich sedivych hlavach.
A to pred mesiacom som sa s cvicitelkou bavila o skuskach poslusnosti. Ha-ha-ha. Asi si musime pockat kym to prejde. 5-ka
Obrázok užívateľa
Brix
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 19. Jún 2007, 16:24
Bydlisko: BB

Re: puberta

Poslaťod Jaro » 5. Sep 2007, 11:32

Brix píše:To sa povie pevna ruka, ale moji susedia si uz myslia ze sibe mne a nie Brixikovi - zlatuckemu - sedivemu... Ini ho nenecham pobehať si, kričím na neho...
Inak to s tou ignoraciou ako to spominala Janka K to poznám veľmi dobre aj keď za zverou sa mi ešte nerozbehol. Preto som sa dost dobre na jej prispevku pobavila. Keby som si nebola ista, ze nasi fesaci nie su bratia (Brixovi surodenci isli do Belgicka), tak by som povedala, ze to maju v rodine, ale takto to je len v ich sedivych hlavach.
A to pred mesiacom som sa s cvicitelkou bavila o skuskach poslusnosti. Ha-ha-ha. Asi si musime pockat kym to prejde. 5-ka

Brix musis byt tvrdohlavejsia ako tvoj pes a stat si na svojom co ty chces a nie pes . Len sa to tazko takto vysvetluje lahsie sa to ukaze ze to ide :lol:
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Ivka » 5. Sep 2007, 11:33

ja radsej nejdem radit, lebo doma mam to iste a neviem si rady.... aj ked sa jaro snazi :lol: :lol:
btw. vencim navolno, dokonca ide navolno hned od vchodu od baraku a jeho velicenstvo uz aj vedelo, kde je cesta a treba si sadnut a pockat na panicku...nooo...pondelok behal krizom-krazom po ceste a moje volanie mal na haku... :?
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron