Veterina v Košiciach

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Veterina v Košiciach

Poslaťod psíčkarka » 15. Feb 2006, 21:26

Pozdravujem vás.
Je tu niekto, kto sa hlási na Veterinárnu univerzitu v Košiciach, alebo plánuje v budúcnosti, prípadne ju už navštevuje?
Ja sa hlásim, ale zatiaľ len na odbor Kynológia.
psíčkarka
 

Poslaťod offca » 16. Feb 2006, 9:05

Hm...ja som aj odísť stihla :P
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Joachim » 16. Feb 2006, 15:08

Ja planujem bud KE alebo Brno
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

ke

Poslaťod gabi » 16. Feb 2006, 16:22

Ahoj ja tiez planujem kynologiu
Dufam ze to nejako budem vediet zladit s pracou
gabi
 

Poslaťod offca » 16. Feb 2006, 16:40

pýtala si sa, ako prebieha externá forma štúdia?
Pokial na nej nič nezmenili, tak každý mesiac cca na 10 dní.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod zuzu » 16. Feb 2006, 18:21

Ahoj, aj ja by som tam chcela ísť študovať po strednej škole :D
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod psíčkarka » 16. Feb 2006, 21:45

offca píše:pýtala si sa, ako prebieha externá forma štúdia?
Pokial na nej nič nezmenili, tak každý mesiac cca na 10 dní.


To nemyslíš vážne Offca. :shock: Ja som podala prihlášku na externé práve preto, že nemôžem byť z domu dlhšie preč ako jeden, maximálne 2 dni, lebo mám momentálne 11-mesačné dieťa. To by možno až tak nevadilo, lebo oňho sa môže postarať niekto z rodiny.
Problém je v tom, že mám dvoch psov - kavalierov a o tých sa mi nikto nebude 10 dní do mesiaca starať (bývam na sídlisku).
Ja som myslela, že externé štúdium je tak raz do týždňa - jeden deň učenia od rána do večera alebo tak nejak.
Ale drvím sa biológiu lebo sa tam chcem dostať a tak so psami sa to snáď nejak vyrieši.

JOACHIM: Do Brna sa zatiaľ nechystám, lebo je to na mňa príliš ďaleko (som z Popradu) a ani neviem, či je v Brne tento čiste psíčkarsky odbor.
psíčkarka
 

Poslaťod Joachim » 16. Feb 2006, 22:03

Nie nieje ja sa chystam na MVDr. :D

Cavalierov si mozes vziat so sebou
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod psíčkarka » 16. Feb 2006, 22:07

Keď vravíš, že si ich môžem vziať do školy so sebou, tak to asi bude niečo stáť. :?:
psíčkarka
 

Poslaťod Joachim » 16. Feb 2006, 22:10

no tych 10 dni budes stejne musiet byvat na ich intraku - ktori si asi nie asi ale urcite musiet zaplatit a tam psi maju v podstate volny vstup - mozes si ich tam zobrat so sebou.
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod psíčkarka » 16. Feb 2006, 22:26

Super, tak to sa už teším. :D
psíčkarka
 

veterina

Poslaťod Naty » 17. Feb 2006, 18:09

Ja by som tiez chcela ist do KE alebo do Brna, asi na veterinu, ale najprv musim dokoncit strednu :D
Naty
 

Poslaťod ankous » 18. Feb 2006, 21:58

Joachim píše:no tych 10 dni budes stejne musiet byvat na ich intraku - ktori si asi nie asi ale urcite musiet zaplatit a tam psi maju v podstate volny vstup - mozes si ich tam zobrat so sebou.


Ked som este chodila na externe tak ty co byvali na intraku nemali zo sebou psa. Iba tie co byvali v podnajmoch. Pokial viem na intraky psy nesmu.
Do skoly ano, ale iba vychovany co vydrzia byt dve hodiny ticho.
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod ankous » 18. Feb 2006, 22:09

psíčkarka píše:
offca píše:pýtala si sa, ako prebieha externá forma štúdia?
Pokial na nej nič nezmenili, tak každý mesiac cca na 10 dní.


To nemyslíš vážne Offca. :shock: Ja som podala prihlášku na externé práve preto, že nemôžem byť z domu dlhšie preč ako jeden, maximálne 2 dni, lebo mám momentálne 11-mesačné dieťa. To by možno až tak nevadilo, lebo oňho sa môže postarať niekto z rodiny.
Problém je v tom, že mám dvoch psov - kavalierov a o tých sa mi nikto nebude 10 dní do mesiaca starať (bývam na sídlisku).
Ja som myslela, že externé štúdium je tak raz do týždňa - jeden deň učenia od rána do večera alebo tak nejak.
Ale drvím sa biológiu lebo sa tam chcem dostať a tak so psami sa to snáď nejak vyrieši.

JOACHIM: Do Brna sa zatiaľ nechystám, lebo je to na mňa príliš ďaleko (som z Popradu) a ani neviem, či je v Brne tento čiste psíčkarsky odbor.


Tak to teda ano.... zacinas rano o 8.00, vacsia prestavka 12.00 - 13.00 a potom prednasky az do /niekedy/ 17.00. Potom zacnu skusky...a ta latinska terminologia :roll:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod psíčkarka » 19. Feb 2006, 20:58

Teším sa. :wink:
Ale myslím si, že Kynológia je jednoduchšia ako Veterina.

Ankous, tak aj ty si bola na Kynologii, už si skončila? Nevieš, kolko uchádzačov sa zvykne hlásiť na tento odbor, ja len akú mam šancu dostať sa tam.
Asi pôjdem aj na prípravný kurz pred prijímačkami, určite to nebude na škodu.
psíčkarka
 

Ďalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia