cvicak-treningy

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod Hosť » 23. Feb 2006, 8:45

Milá offca, nerob unáhlené závery :lol: Podľa toho, čo píšeš, je náš cvičák presne podľa Tvojho gusta. Sme pripravení venovať sa klientom v podstate v ktorúkoľvek hodinu. Nejaký pevný program u nás neexistuje. Všetko je prispôsobené želaniu klienta. Nad tým stojí len jediná pririta - potreby psa.
Hosť
 

Poslaťod Jaro » 23. Feb 2006, 9:02

Anitram toho pudla poznam ha ha ha .

To ze mas zazitok aky mas je bohuzial realita . Ja som dostal do ruk RR slecnu , ktora sekala po vsetkom a po vsetkych . majitel ma upozornil ze cudzi clovek ju este nemal na voditku . Chcela seknut aj po mne ruky sli nad hlavu a pes na zadne . Do minuty chodila ako baranok . Od vtedy no problemo ! Ked dostanes do ruk dominantneho musis s nim jednak ako dominantnejsie jedinec . Byt pes vycerym zuby a pustim sa do neho ale bohuzial sme len ludia takze sa to riesi podobne . Piskoty nezaberaju vzdy !
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod sylva » 23. Feb 2006, 9:24

Zase som sa zabudla prihlásiť. Takže tá anonymná som zas bola ja :roll:
Sylva
sylva
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 22. Feb 2006, 12:30
Bydlisko: BA

Poslaťod anitram » 23. Feb 2006, 9:36

Jaro - no najhorsie to bolo s prichodom puberty, vtedy si myslel, ze je velky pan a neznaly ani nema sajnu co sa to deje s tym jeho poslusnym miluckym pritulnym havinkom a viaceri s tym nic nerobia a potom behaju na volno agresivne psiska, najma mini plemena. Ten moj labrador bol na piskoty jak blazon, ten by aj stojky robil, len aby mal piskot a ked na hrazde nepomahal piskot, dostal tam slovensku salamu a presiel uz potom po hrazde aj sam, ked sa hral so psami.
Myslela som si, ze s yorkinou bude problem, lebo nebola vobec na piskoty, ale nejako som ju vyprovokovala a nahuckala, ze ked poviem piskot skace pol metra do vysky :lol: ,ale ju viacej viazem na ustnu pochvalu, lebo je potom taka natesena, tak uvidim co z toho bude, hlavne nechcem patrit k tym, na ktorych vsetci nadavaju, ze maju nevychovaneho yorkshira
A co to mas za psika??
sylva a keby si uz vyzradila, ktory cvicak mas na mysli??
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod offca » 23. Feb 2006, 9:37

Sylvi, hej, hej, viem, že si rada anonymom :lol:
Možno robím unáhlené závery, ospravedlnujem sa za to, no nedávam si v ich prejavovaní zátku do úst len preto, lebo väčšinou sú správne. Tak prepáč.
Čo sa týka vášho cvičáku, mohla by si mi SSkou povedať, o ktorom vlastne hovoríme?
Na tomto celom sa mi nepáči jeden výraz - klienti. Preto ma to automaticky hádže do domnienok o inštitúcii.
Ste pripravení venovať sa klientom...a to mi navodzuje pocit pracovnej čaty, ktorá sa riadi heslom "náš zákazník, náš pán". Tak by to vo svete síce malo byť a nevravím, že sa nestretávate s kladnými ohlasmi na váš výcvik,
no čo sa mna OSOBNE týka, nechcem byť klientom, ani zákazníkom, chcem byť len členom. Samostatným členom, ktorý si dosť často príde, pocvičí, poklebetí, pehodí zážitky a skúsenosti, atď. Nepotrebujem venovanie sa, ani čatu, ktorá je nastúpená a vždy ochotná pomôcť. Som zvyknutá, ak potrebujem pomôcť alebo poradiť, prísť a spýtať sa.
Nechcem prílišnú ochotu, ked viem, že je pre peniaze.
...týmto nenarážam na nikoho, sú to len oznamovacie vety.

A Joachim, odpusti si, prosím poznámku o "smiešnych"..
1)teba takto nikto nepočastoval a ak by som mala adekvátne reagovať, asi by sa to nepáčilo ani tebe, takže načo zakladať ohník a
2)nikde som nespomenula výcvikové praktiky, vďaka ktorým "som smiešna" .. celý čas vravím o charakteroch cvičákov.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Jaro » 23. Feb 2006, 12:55

anitram , ja mam svajciarskeho durica a kokra http://www.polovnik.com/stopino/index.htm
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Jaro » 23. Feb 2006, 12:58

Offca ber to slovo klient tak ze ked tam prides tak sa ti venuju celu dobu a nie ako inde z hodiny 10min lebo je tam 20 psov . Budes prekvapena ak to skusis . Ja si tiez beriem max 3psov naraz ale ked chystam na skusky tak po jednom + moj skuseny pes aby obcas ukazal co sa po nom chce .
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Joachim » 23. Feb 2006, 13:47

Offca sry ak to tak vyznelo , ale ja tiez nepisem len dobre veci a mne sa zdalo trochu smiesne to ze pritiahnutia za stahovacku je drasticke, alebo ako to bolo pisane
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod Joachim » 23. Feb 2006, 14:46

offca - ano charaktery cvicakov beriem - vela z nich neuznavam ani ja
ale myslim ze anitram ci kdo spomenul z eproste stahovacka je brutal
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod sylva » 23. Feb 2006, 16:16

Pôvodne išlo všeobecne o cvičáky a ich výber, nebolo mojím zámerom propagovať ten "náš", či kritizovať nejaký konkrétny cvičák. Nemyslím, že toto je vhodný priestor na reklamu. Záujemci sa k tel. kontaktu na nás dostanú na weboch našich psov (www.ridgeback.sk, www.thairidgeback.sk), na stránke venovanej cvičisku sa zatiaľ pracuje. Donedávna sme fungovali ako "súkromní cvičitelia". Cvičilo sa na verejných priestranstvách podľa potreby. Pre veľký záujem sme prenajali vlastný priestor v lokalite Lieskovec. Ostatné telefonicky, príp. mailom.
Offca, dosť si ma pobavila tou "pracovnou čatou" 8)
sylva
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 22. Feb 2006, 12:30
Bydlisko: BA

Poslaťod offca » 23. Feb 2006, 16:23

:wink:
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Biba » 23. Feb 2006, 17:53

jeeej Offca, tak sa tam možno vidíme :D Sa mi to tam docela pozdáva, no uvidíme aké to bude "naživo" :)
Biba
 

Poslaťod offca » 24. Feb 2006, 8:19

No jo...akurat sa chystam Kimcovi kupiť poriadny nahubok, ktory by nedal dolu..nech nie je ukrateny o tie hrajkacie chvile. Možno sa na stare kolena umudri. :)

Tak sa vidime.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Biba » 25. Feb 2006, 18:42

uff..kosik?:shock: to by Falco nebol moc rad keby som mu nieco take na papulku hodila :D
Biba
 

Poslaťod Hosť » 28. Feb 2006, 12:28

Náhodou o nejakom cvičáku v Petržalke neviete?
Hosť
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron