O výkupe šteniatok ...

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Poslaťod ankous » 22. Dec 2005, 1:27

Poviem to inak "priatelia", ja sama by som do tzv. vykupu stena nepredala, ale myslim ze nemozme vsetkych hadzat do jedneho vreca.

Janyk, uvedomujes si vobec co si napisal/a? Ved to potom sama sebe kidam na hlavu. Sama som chovatelka a rozhodne to nerobim pre peniaze. Zastavam nazor, ze na steniatkach sa neda zarobit a urcite nehodlam chovat naraz vela suk a mat 2-3 vrhy rocne. To su podla mna mnozitelia bez ciela a robia to pre prachy. Je mi luto, ze moje nazory poniektori nechapu.......... a vies co kaslem na to. Ak niekomu sa moje nazory nepacia tak ať. Ja tiez s niektorymi nesuhlasim. Rozhodne si nemyslim , ze stat si za nazorom je skakanie po niekom. Ked nesuhlasim ozvem sa, suhlasim tiez sa ozvem. Nechcem aby vsetci somnou suhlasili a mam rada ked niekto vyvrati moj nazor /logicky/ niekedy sa ozaj poucim. :lol: A predstav si, ze niekedy aj ja prosim o radu. Nie som dokonala a mozno ani neviem spravne vyjadrit co citim ale jedno si vyprosim aby ma niekto posudzoval bez toho aby ma poznal. Mozno som citlivka ale asi ako kazda zenska :lol: Stale plati to co som napisala na inom fore : Ospravedlnujem sa vsetkym za moj nazor, ale stojim si za nim.

Anonymny, z teba mam pocit, ze nemas ziadne IQ. Clovek aj s nizkym IQ najsamprv cloveka spozna a potom ohovara. Toto je posledne co ti pisem , to si mozes byt isty, s tebou nie je rec.
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod ankous » 22. Dec 2005, 1:35

No, myslim vazeny ze k tejto teme uz nemam co povedat pretoze sa tu rozobera len moja osoba . ......... Toto forum je o niecom inom a nie o mojej osobe. :wink:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod anitram » 27. Dec 2005, 11:24

Dobry den,

ako som uz pisala inde som tu prvykrat a nedalo mi reagovat. Nie som zastancom vykupcov zvierat, nikdy by som ziadne steniatko tam nedala, hoci som momentalne bez zvieracieho kamarata.
Ale nie som ani zasadnym odporcom a az takym aby som odsudzovala a utocila na niekoho kto napisal svoj nazor ako ankous.
Tak ako su medzi chovatelmi "mnozici" tak su aj cestni psickari, tak ako su medzi vykupcami a sprostredkovatelmi predaja steniatok kruti ludia, ktori to maju za velky biznis, tak su medzi nimi urcite aj zodpovedni a ohladuplni ludia. Vzdy zalezi na koho natrafite. Ked natrafite na zlych, tak sa to vsade rozpise, ale ked natrafite na dobrych, nikde o tom ani slychu. Tak isto pani, ktora pomohla umiestnit steniatka bez PP, mozme oznacit za sprostredkovatelku, lebo pomohla majitelke steniatok umiestnit steniatka v novom domove. A to ju teraz vsetci odsudite, ze je sprostredkovatel?? Ved len pomohla.
Aj pani co pomaha umiestnovat psikov z jedneho nemenovaneho utulku do zahranicia oznacite za vykupcu a sprostredkovatela??
Kedze si myslim, ze vsetci zboznujete psikov, tak musite mat radi aj ludi okolo nich a pochybujem ze nejaky mnozitel a vykupca by si sem k nam prisiel vypisovat. Mozno ho najst iba v inzertnej casti.
A co sa tyka kontaktu s umiestnenymi steniatkami. Kupovala som si psika z chovatelskej stanici v Bratislave, kvoli tomu aby som mala chovatelku pri sebe, keby som nieco potrebovala a hlavne aby psik mohol byt aj v kontakte s pribuzenstvom. Ako som bola velmi sklamana, ked chovatelka vyzbierala peniaze a odisla na rok do zahranicia a na moje maily nereagovala. Nastastie sme nasli skveleho veterinara, ktory nam zo vsetkym pomohol. A este k chovatelke, ak Vam niekto povie ze labrador je schopny zit aj v garzonke, tak tomu neverte a ze plzne len dvakrat do roka v byte, tak to tiez nie je pravda. Bola som vtedy velmi zaslepena krasou steniatka.
Tak sa tu uz prosim neosocujte, kazdy mame svoje starosti a radosti a hlavne svoje nazory a preto treba brat nazor ako nazor, zobrat si z neho nieco pre seba alebo nie, si ho precitat, porozmyslat a ist dalej bez nejakej prehnanej reakcie.
Stale si myslim, kto zboznuje zvierata nemoze nenavidiet ludi.
M
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod mimi » 27. Dec 2005, 17:20

"Aj pani co pomaha umiestnovat psikov z jedneho nemenovaneho utulku do zahranicia oznacite za vykupcu a sprostredkovatela??" - Ale anitram,nemiešaj jablká s hruškami :wink:
mimi
 

Poslaťod ankous » 2. Jan 2006, 22:55

Som vazne na pochybach kto tu miesa hrusky s jablkami , Mimi. :!:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod mimi » 2. Jan 2006, 23:23

ach ankous,s tebou je to ťažké :idea: Je rozdiel množiť psov s úmyslom dať šteňatá do výkupu (alebo dať ich tam ak ich nepredám dostatočne rýchlo sám) a pomáhať umiestniť túlavé,či inak nechcené psy....
"Aj pani co pomaha umiestnovat psikov z jedneho nemenovaneho utulku do zahranicia oznacite za vykupcu a sprostredkovatela?? "
mimi
 

anitram

Poslaťod a » 3. Jan 2006, 8:34

mimi - nemam slov, prekrutis aj neprekrutitelne, gratulujem
a
 

Poslaťod a » 3. Jan 2006, 17:31

prepáčte podpísať sa neviem,som ja ale pako,ešte raz pardon :oops:
a
 

a-anonymny

Poslaťod anitram » 4. Jan 2006, 8:18

a - 3.1.2005 o 4:31 PM mozem ti len odkazat, ze si fakt pako, napadla ma na teba ina nadavka, ale nie som z tych co ich pouzivaju, ale mna moze vytocit len inteligent a nie niekto ako ty. Ked by si si precital/a tak do predmetu som napisala moj nick anitram, nie kazdy ma tolko casu na prihlasovanie sa, ked chce nieco narychlo napisat, ale je vidiet, ze h.... robis, tak mas kopec casu rypat do druhych a IQ hupacieho konika.
Toto je stranka o psoch o tom ako si pomoct ked si niekto nevie rady a nie o tom aby sa tu osocovali ludia, tak ked mas nejaky problem chod sa vyrozpravat na azet a ked nemas co povedat mudreho k teme, radsej sa ani neozyvaj.
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod a » 4. Jan 2006, 18:06

No pekne martinka,pekne.... :roll:
a
 

Poslaťod zuzu » 5. Jan 2006, 16:29

anitram tak by som chcela vedieť, že či aj ja sa smiem pohybovať na týchto stránkach aj keď nie som dospelá a psa nemám 20 rokov ako niektorý tu vyžadujú, že bez toho nemôžeš ani nič napísať..Tak ja len tak že by som zase nebola zlá ako napríklad zo mňa spravila ankous ..Inak nič v zlom proti tebe, lebo zatiaľ sa mi zdá, že si správny človek
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod anitram » 5. Jan 2006, 18:30

zuzu - prepac neviem na co narazas, ak myslis ten moj dotaz na "a", ktory ma tak velmi vytocil, tak ti vysvetlim o co ide, nemala som cas sa prihlasit a ked zadam namiesto anonymny moj nick, tak mi to vyhodi, ze je zadany, tak narychlo som tam nechala len a a do predmetu som napisala anitram, aby bolo vediet, ze som to ja a pan co pisal po mne to zneuzil a oznacil ma pakom a ja si bezdovodne nedam nadavat, ak ma dovod nech sa paci, ale nie pretoze som nestihala sa prihlasovat a hladat temu, preto som ten dotaz tak napisala, bolo to adresovane jemu za jeho vtipkovanie na ucet druhych, co ja osobne neznesiem, ked sa skaredo vtipkuje na moju osobu.
S tebou to nema nic spolocne ani s nikym inym, ja som rada, ze si tu a nech tu je aj ten dotycny, len nech sa zapoji do komunikacie a nie osocovania a podpichovania.
takze tak
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Predchádzajúci

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia

cron