pomoc!!!

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

pomoc!!!

Poslaťod billabongo » 28. Dec 2005, 12:46

prosim o pomoc!!

uz niekolko chcem psika ale mamka mi ho nechce dovolit!byvame sice v byte ale dost velkom!ako ju mam presvecit??? :cry: :cry:
billabongo
 

Poslaťod billabongo » 28. Dec 2005, 12:47

***rokov!
billabongo
 

Poslaťod zuzu » 31. Dec 2005, 10:31

billabongo...skus este dalsich trinast rokov prosit o psa tak ako ja ...potom ti ho mozno kupia..ja som mala to stastie a ver mi...stoji to za tu namahu :lol: drzim palce aby si ich presvedcil
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod goldenko » 1. Jan 2006, 12:46

Skús sa správať zodpovedne, aby rodičia videli, že vieš vyriešiť rôzne problémy a že Ťa len tak hocičo neodradí. Jeden z dôvodov môže byť aj obava mamy, že Ťa záujem o psíka rýchlo prejde a potom všetka starosť o neho zostane na nej. To je totiž veľmi časté riešenie problému so živým darčekom. Veľa trpezlivosti. :(
goldenko
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 11. Sep 2005, 10:46

ako nato..taká menšia rada

Poslaťod michelle » 2. Jan 2006, 0:23

pomáhaj im..ked má niekto z rodiny psa...popros ich či by si ho nemohol vyvenčiť...alebo či nemožeš nejak pomôcť..čo sa týka psa..alebo popros rodičov či by nemohli na zopár dni požičiať šteniato..od susedy alebo rodiny, známych alebo priateľov...a rozprávaj tvojim rodičom ako si sa staral o toho a toho psíka...ked pojdeš s nimi na nákup obzeraj si knižky a časopisy o psoch...a chod pomáhať ked tak aj do útulku..a rozprávaj sa o tom aj s rodičmi...no a dúfam že to pomože:)..potom sa ozvi ako to dopadlo :D
Obrázok užívateľa
michelle
 
Príspevky: 76
Registrovaný: 1. Jan 2006, 23:45
Bydlisko: Poprad

Poslaťod zuzu » 2. Jan 2006, 11:13

michelle ja ti len chcem povedat ze mam taky isty sen ako ty a uz odvtedy ako som sa naucila rozpravat som sas tuzila stat veterinarkou :lol: dufam ze sa mi to vydari aj ked ja nechcem mat psi hotel ale svoj "Modrý kríž"..
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod anitram » 2. Jan 2006, 11:39

to Billabongo - drzim palce, aby sa ti to podarilo, mne sa to zial pocas zivota u rodicov nepodarilo, az ked som sa osamostatnila, mohla som si splnit sen, ale zial zistila som, ze ten sen bude stat dva roky setrenia a odopierania si, aby som mohla naskrabat peniazky na psika.
to michelle a zuzu - drzim vam obom palce, aby sa vam podarilo splnit si svoje sny, aj ja som mala predstavy o svojom zivote po skole, ze si zriadim utulok pre psikov, ze sa budem starat o zvierata, na veterinu som nemala, nie som z tych pevnych zaludkov pozerat sa na vnutornosti, aj ked mi beru krv sa nemozem pozerat :lol: ale zase som si to chcela vynahradit starostlivostou, vycvikom a ani taky hotel by nebol zly, stale by som mala okolo seba zvierata, ale kruta realita je o inom. Dostala som taku facku, ze uz par rokov sa neviem spamatat, teraz ked nad tym tak uvazujem, pokial nie je silna psychika, tak radsej nesnivat, casto mavam depresie z toho ako som dopadla a co som chcela mat.Sedim vo firme na zadku, robim asistentku sefovi, ktoreho nezelam nikomu a uvazujem kde som urobila chybu.
Rozmyslam nad obchodom pre zvieratka, vymyslam hocico ako sa oslobodit a robit aspon z casti to co ma bavi, ale ked nie su peniaze, tak nie je ako zacat.
Tak pokial mate moznosti splnit si svoje sny, snivajte a drzte sa ich, ale pokial nie, radsej nesnivat, pad byva velmi tvrdy. :cry:
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Poslaťod michelle » 2. Jan 2006, 12:44

ZUZUlka...držím ti palce..nech pôjdeš za svojim snom..a nech sa ti naplní...určite ked vyštuduješ zverinu...budeš môcť urobiť čokoľvek rozumné zo zvieratami...či im budeš pomáhať a liečiť..zachranovať..to už je na tebe...ale držím ti palce...a verím že sa nám obom..ale aj ostatným podarí zachrániť čo najviac zvieracich životov...a určite tak rozšťastníme mnoho ľudí alebo zvierat a tak zmeníme nieči pohľad na svet...mi to dokážeme...
anitram...dakujem za podporu...ja pevne verím, že sa mi to raz podarí..a budem preto robiť úplne všetko...nech majú aj ostatné zvieratá pekný pohľad na svet....
:D
Obrázok užívateľa
michelle
 
Príspevky: 76
Registrovaný: 1. Jan 2006, 23:45
Bydlisko: Poprad

Poslaťod zuzu » 3. Jan 2006, 16:30

michelle aj ja ti pevne držím prsty aby sa ti splnil tvoj sen :D a vďaka..
Ešte však neviem čo to spraví, keď uvidím nejakú vnútornosť ako povedala anitram..injekcie nemusím ale až tak mi životne nevadia keď viem že pomáhajú... Ahoj
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron