Rhodézský ridgeback

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod Fanny » 24. Nov 2007, 14:36

beira píše:[Funny-Fanny - pokiaľ ide o môj vzhľad, pokojne popusť uzdu svojej fantázii... :lol: :lol:
No len to uz bude tazko, ked si dal zakladne kontury... ze Fanny?[/quote]


My sa specializujeme na slovenske macky, ved cica ako cica :twisted:
Takze nejaku absenciu levov na SK vobec nepocitujeme. 8)


Niiiils to si sa tak hambil za svoj vzhlad ked si sa tu tak dlho neukazal :?: 8)

Co sa tyka muzskeho exterieru mam uzdu na volno ale ten tvoj "brusny tanec" mi vyrazi dych :shock: :lol:
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod Fanny » 24. Nov 2007, 14:38

Amaguk píše:
DKo píše:
Van píše:RR a aport
pekný článok, motivačný :idea:


len mi tam akosi chyba nejake info o tom, ako ho ten aport vlastne ucila :wink:


Pozri predchadzajucu stranu, tam som to pisala ako .:wink:
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod Amaguk » 24. Nov 2007, 14:44

myslis o dve strany dalej v tomto vlakne?
nejako tu nic take neviem najst, ale mozno len zle pozeram :oops:
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod DKo » 24. Nov 2007, 17:01

Amaguk píše:len mi tam akosi chyba nejake info o tom, ako ho ten aport vlastne ucila
mne nie, ja poznám príslovie: trpezlivosť ruže prináša a viem, že ak mám so psom čosi dokázať, musím ho najprv spoznať a získať si ho :idea:
.. machrovať kade-tade po fórach aký je božský a inteligentný sa dá hocikedy potom :idea:
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod beira » 24. Nov 2007, 20:50

Fanny píše:My sa specializujeme na slovenske macky, ved cica ako cica :twisted:
Takze nejaku absenciu levov na SK vobec nepocitujeme. 8)
Fanny, Nils si mohol este dlheeee roky mysliet, ze na potulkach Slovenskom mozno, nie casto, ale predsa, stretnut leva v zavese s nami ako nebojacnymi amazonkami v sprievode svojich inteligentnych stvornohych rysaviek... A ty to takto pokazis... :doh: Zabila si jeho iluzie... To od teba nie je pekne... :nienie:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod emor » 24. Nov 2007, 20:53

no co beirova...? uz ste boli stopovat.? bo znas jak. kym leva nevycuchate ta nijakeho nedolapite. :lol: :idea:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod beira » 24. Nov 2007, 20:58

emor píše:no co beirova...? uz ste boli stopovat.? bo znas jak. kym leva nevycuchate ta nijakeho nedolapite. :lol: :idea:
Fanny, im sa asi tie iluzie vziat nedaju... :wink: Stastni to ludia... 8)
V pondelok ideme na cvicak, tak uvidime, co pre nas veduci nachystal... :wink: Mozno prezlecieme nejakeho vlcaka za leva a skusime silnou motivaciou, chapes, co ma ten pes v krvi, to tam je... 8)
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod emor » 24. Nov 2007, 21:01

:roll: len aby sa mu nejakej krvi dorezal... :lol: ked bude v tom prevlečku..

a nemyslim zeby NO mal v krvi nejake stopy po levoviiiii...

o tom co je v krvi RR sa bavit nebudem. je tam strasny lovec levov - o tom niet pochyb. :wink: :idea:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod beira » 24. Nov 2007, 21:05

emor píše::roll: len aby sa mu nejakej krvi dorezal... :lol: ked bude v tom prevlečku..
a nemyslim zeby NO mal v krvi nejake stopy po levoviiiii...
o tom co je v krvi RR sa bavit nebudem. je tam strasny lovec levov - o tom niet pochyb. :wink: :idea:
RR sa vraj orientuje najviac zrakom, takze vlcakovi len hrivu dorobime... a inteligentny RR hned pochopi..., ozve sa v nom davna tuzba skolit/školiť leva... :lol:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod emor » 24. Nov 2007, 21:21

beira píše:
emor píše::roll: len aby sa mu nejakej krvi dorezal... :lol: ked bude v tom prevlečku..
a nemyslim zeby NO mal v krvi nejake stopy po levoviiiii...
o tom co je v krvi RR sa bavit nebudem. je tam strasny lovec levov - o tom niet pochyb. :wink: :idea:
RR sa vraj orientuje najviac zrakom, takze vlcakovi len hrivu dorobime... a inteligentny RR hned pochopi..., ozve sa v nom davna tuzba skolit/školiť leva... :lol:


to VRAJ je velmi dobre vlozene. pretoze ziaden pes sa neorientuje viacej zrakom ako cuchom... to je exaktne dokazane. nie len experimentalne ale empiricky.

samozrejme ze kazdy "chrtovity" nahana zver ktoru vidi nie - chuchaaaaa :wink: ale kym sa k nej dostane tak najprv musi pouzit nos.. ci nie.? alebo na to su ine plemena ako levi sliedic.?:-P
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod DKo » 24. Nov 2007, 21:32

beira píše:RR sa vraj orientuje najviac zrakom, takze vlcakovi len hrivu dorobime... a inteligentny RR hned pochopi..., ozve sa v nom davna tuzba skolit/školiť leva...
a v levovi túžba použiť RR ako toaleťák, veď tá farba sa musela odkiaľsi vziať a protisrsť tiež 8)
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod emor » 24. Nov 2007, 21:40

DKo píše:
beira píše:RR sa vraj orientuje najviac zrakom, takze vlcakovi len hrivu dorobime... a inteligentny RR hned pochopi..., ozve sa v nom davna tuzba skolit/školiť leva...
a v levovi túžba použiť RR ako toaleťák, veď tá farba sa musela odkiaľsi vziať a protisrsť tiež 8)

kua fix.. tos nemal... keby tomu tak bolo tak dodnes sa nezvysi nijaky RR..ale je ich tu kopa a cela hrrrba s polovnickymi skuskami... ale stoji za to si polozit otazku..kolko ich je v afrike... :idea: potom sa mozno tvoj prispevok.az tak neminul pointe:-P
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod DKo » 24. Nov 2007, 21:51

emor píše:je ich tu kopa a cela hrrrba s polovnickymi skuskami...
keď je vysoký na duričské, možno by bol akurátny na vyterácke 8)
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod Fraga » 24. Nov 2007, 22:02

beira píše: Mozno prezlecieme nejakeho vlcaka za leva a skusime silnou motivaciou, chapes, co ma ten pes v krvi, to tam je... 8)


Beira a ty nevieš ako sa to robí? treba ho biť dovtedy kým sa neprizná, že tým levom naozaj je... :lol:
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod emor » 24. Nov 2007, 22:08

DKo píše:
emor píše:je ich tu kopa a cela hrrrba s polovnickymi skuskami...
keď je vysoký na duričské, možno by bol akurátny na vyterácke 8)


dusan skusal si uz substituovat lopuchovy list vetvickou zo smreka.? tak predpokladam ze by to mohlo vniest svetlo preco ma RR ten back... a preco si nima levy neutierali prdel:-P :lol:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron