Rhodézský ridgeback

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod Fanny » 15. Nov 2007, 10:41

Nils píše:so ženami je to ťažké a bez nich ešte ťažšie...


to my o muzoch nemozeme tvrdit :wink:
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod Nils » 15. Nov 2007, 10:43

Fanny píše:
Nils píše:
Niiiils, tusila som ze teba sa to prvenstvo najviac dotkne :wink:



Don´t touch me, please! I´m not a single man! :idea:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Nils » 15. Nov 2007, 10:44

Fanny píše:
Nils píše:so ženami je to ťažké a bez nich ešte ťažšie...


to my o muzoch nemozeme tvrdit :wink:


možno by ste mali viac rozmýšľať... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :roll:

p.s. je tam dosť smajlov?? :wink:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Fanny » 15. Nov 2007, 10:52

Nils píše:
Fanny píše:
Nils píše:so ženami je to ťažké a bez nich ešte ťažšie...


to my o muzoch nemozeme tvrdit :wink:


možno by ste mali viac rozmýšľať... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :roll:

p.s. je tam dosť smajlov?? :wink:


Potom by to uz nebolo take jednoduche 8)
(S muzmi je to jednoduche a bez nich este jednoduchsie :wink: )

A pre tie, ktore maju zlozvyk si to komplikovat, rozmyslat a analyzovat muzov.... - staci chvilu pozorovat spravanie cisto muzskej svorky 8) :wink:
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod Fanny » 15. Nov 2007, 10:55

Nils píše:
Fanny píše:
Nils píše:
Niiiils, tusila som ze teba sa to prvenstvo najviac dotkne :wink:



Don´t touch me, please! I´m not a single man! :idea:


Sorry, netusila som :roll:
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod Nils » 15. Nov 2007, 10:59

Fanny píše:
(S muzmi je to jednoduche a bez nich este jednoduchsie :wink: )

8) :wink:


vážne ?? tak prečo stále reaguješ??

p.s. internet je ako stoka - nájdeš tam všetko, okrem čisto mužskej svorky - tak to neber tak vážne ako ja :lol:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Fanny » 15. Nov 2007, 11:19

Nils píše:vážne ?? tak prečo stále reaguješ??

Dko asi treba vymenit toreadora, uz nevladze :roll:

p.s. internet je ako stoka - nájdeš tam všetko, okrem čisto mužskej svorky - tak to neber tak vážne ako ja :lol:


pozorovanie muzskej svorky v realnom svete, ked uz :wink: da sa z toho urobit hodnotna dizertacna praca :lol:
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod Fraga » 15. Nov 2007, 11:31

Tak ľudia dosť bolo urážania... hm? na to by mala byť iná téma ako RR, toto je o psoch aspoň pôvodne bolo.. tak tu máte rozdáme si žuvačky (mieru) a všetko bude OK :roll:
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod Jaro » 15. Nov 2007, 12:31

Takze mili majitelia RR . Dnes pohar trpezlivosti pretiekol . Vsetci sa biju do prs aky je RR uzasny pes . Za rok som narazil na 6 RR ktori sa svojim standardom povahovych vlastnosti nepodobaju ani za zrniecko maku svojim predchodcom . Dnes toho uz bolo moc . Chlap psa na volno . Tak si vravim ma RR uviazem si svojeho a bez problemov sa obideme . Chlap nic nechava psa na volno ale meni smer . Pri zaveleni ku mne pes serie na neho z velkej vysky a ide k nam . Vravim mu vezmite si toho psa je velmi napäty bude z toho mela . Niee on nic neurobi ani nestihol dopovedat uz mi ten jeho dement vysel na psovi . Len maju smolu tito psy ze nie som najlahsi a viem si to s nimi vyriesit . troska sa vyznam v psich povahach a uz so spravania viem ako tak usudit co sa udeje . Podla standardu RR je nekonfliktny , svorkovy pes ktory .... atd . jenoducho nekonfliktny . ale ked clovek za rok stretne 10 RR a z toho 6 mu napadnu psa tak to uz je aj na mna moc . Jedna vec je posuk majitel druha vec je ze tie psy maju tak xxxxxxx povahy ze az . len dufam ze coskoro sa presadi nejake obmadzenie aby takyto psy a majitelia boli nejako postihovany . dufam ze nahubky budu coskoro povinne ! Na adresu majitela by som sa radej nevyjadroval lebo ked mi niekto povie ze ten moj pes zautocil preto na vaseho lebo vas bol uviazany a pri nohe tak to som zasol !!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod beira » 15. Nov 2007, 12:35

Aaale, toto predsa nie je o urazani, my sme tu jeden pre druheho plodnym problemom :wink: A nie je to len specifikum tejto temy... :lol:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod DKo » 15. Nov 2007, 12:37

Jaro píše:Jedna vec je posuk majitel druha vec je ze tie psy maju tak xxxxxxx povahy ze az . len dufam ze coskoro sa presadi nejake obmadzenie aby takyto psy a majitelia boli nejako postihovany . dufam ze nahubky budu coskoro povinne !
Jaro, možno to nie je o RR, ale o ich majiteľoch. Skús sa ich popýtať ako často sa ich pes v mladosti stretával s inými psami, tzn. akej psej socializácie sa mu dostalo. Ty na to máš postavu i hubu.
pozn. aj na tomto fóre sa objavujú ľudia, o ktorých si dovolím tvdiť, že nechodli do materskej školy a v detstve boli izolovaní od súkmeňovcov.
Naposledy upravil DKo dňa 15. Nov 2007, 12:40, celkovo upravené 1
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod Jaro » 15. Nov 2007, 12:40

Dusan viem na co narazas ale poznam RR spred 5-6 r . je to uplne nieco ine . Tak ako tu niekto pisal ze by sa mala testovat povaha RR tak ten dotycny asi vie co sa im deje s povahami :wink:
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod beira » 15. Nov 2007, 12:44

Jaro píše:Takze mili majitelia RR . Dnes pohar trpezlivosti pretiekol . Vsetci sa biju do prs aky je RR uzasny pes . Za rok som narazil na 6 RR ktori sa svojim standardom povahovych vlastnosti nepodobaju ani za zrniecko maku svojim predchodcom . Dnes toho uz bolo moc . Chlap psa na volno . Tak si vravim ma RR uviazem si svojeho a bez problemov sa obideme . Chlap nic nechava psa na volno ale meni smer . Pri zaveleni ku mne pes serie na neho z velkej vysky a ide k nam . Vravim mu vezmite si toho psa je velmi napäty bude z toho mela . Niee on nic neurobi ani nestihol dopovedat uz mi ten jeho dement vysel na psovi . Len maju smolu tito psy ze nie som najlahsi a viem si to s nimi vyriesit . troska sa vyznam v psich povahach a uz so spravania viem ako tak usudit co sa udeje . Podla standardu RR je nekonfliktny , svorkovy pes ktory .... atd . jenoducho nekonfliktny . ale ked clovek za rok stretne 10 RR a z toho 6 mu napadnu psa tak to uz je aj na mna moc . Jedna vec je posuk majitel druha vec je ze tie psy maju tak xxxxxxx povahy ze az . len dufam ze coskoro sa presadi nejake obmadzenie aby takyto psy a majitelia boli nejako postihovany . dufam ze nahubky budu coskoro povinne ! Na adresu majitela by som sa radej nevyjadroval lebo ked mi niekto povie ze ten moj pes zautocil preto na vaseho lebo vas bol uviazany a pri nohe tak to som zasol !!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Brzdi! Moje stena napadol slepecky labrador na prechode pre chodcov a vo vseobecnosti nemam dobre skusenosti s labradormi... Kamoska mala presne taky isty problem s NO, jej suka mala kosik, pes NO nie... Vysledok? jazva na riti jak hrom... pani ani okom nemihla... Inej kamoske napadli psa na voditku 3 NO... Majitel nemal sancu ich spacifikovat... O rotvikovi navolno v centre BA sa vyjadrovat nebudem... a o doge, ktora nam v poho nakracala do kanclu na prizemi, tiez nie... a mohla by som pokracovat... Je to vzdy len o ludoch... a o ich pristupe...
Ale ano, ja som za testy povah... myslim si, ze pribuzenska plemenitba urobila tiez svoje...
Naposledy upravil beira dňa 15. Nov 2007, 12:48, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Van » 15. Nov 2007, 12:48

Jaro píše:Takze mili majitelia RR . Dnes pohar trpezlivosti pretiekol . Vsetci sa biju do prs aky je RR uzasny pes . Za rok som narazil na 6 RR ktori sa svojim standardom povahovych vlastnosti nepodobaju ani za zrniecko maku svojim predchodcom . Dnes toho uz bolo moc . Chlap psa na volno . Tak si vravim ma RR uviazem si svojeho a bez problemov sa obideme . Chlap nic nechava psa na volno ale meni smer . Pri zaveleni ku mne pes serie na neho z velkej vysky a ide k nam . Vravim mu vezmite si toho psa je velmi napäty bude z toho mela . Niee on nic neurobi ani nestihol dopovedat uz mi ten jeho dement vysel na psovi . Len maju smolu tito psy ze nie som najlahsi a viem si to s nimi vyriesit . troska sa vyznam v psich povahach a uz so spravania viem ako tak usudit co sa udeje . Podla standardu RR je nekonfliktny , svorkovy pes ktory .... atd . jenoducho nekonfliktny . ale ked clovek za rok stretne 10 RR a z toho 6 mu napadnu psa tak to uz je aj na mna moc . Jedna vec je posuk majitel druha vec je ze tie psy maju tak xxxxxxx povahy ze az . len dufam ze coskoro sa presadi nejake obmadzenie aby takyto psy a majitelia boli nejako postihovany . dufam ze nahubky budu coskoro povinne ! Na adresu majitela by som sa radej nevyjadroval lebo ked mi niekto povie ze ten moj pes zautocil preto na vaseho lebo vas bol uviazany a pri nohe tak to som zasol !!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
hm...silne mi to pripomina cosi, co som spominala v inej teme...velmi dobre taketo chvile poznam...az na to, ze ja nie som silnejsi chlapik, ktory si s tym tak lahko poradi...jediny RR, s ktorym nemame problem je sestrin, aj to asi preto, ze spolu vyrastali...a potom s fenami. Ale psov znasanlivych s inymi psami som teda odkey mi pes "dospel" nestretla...

A jaro...vzhladom na to, kde byvas, vencime asi v rovnakej lokalite, ked sme "medzi domami" takze mozno mame rovnakeho "kamosa" ;-)
Naposledy upravil Van dňa 15. Nov 2007, 12:55, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Jaro » 15. Nov 2007, 12:49

Brzdit nebudem nemam preco toto su moje skusenosti a budem ich tu prezentovat . To ze sa najdu medzi inymi plemenami demetne jedince je jasna vec ale ked mi z 10RR vystartuje 6 z nich po psovi je to na uvazenie ! A podotykam mam nekonfliktneho psa ktoreho hoci kedy predvediem ako sa sprava !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron