Sibírksy husky sučka, HROZÍ UTRATENIE!!!!

Sem môžete pridávať inzeráty len ak ste zaregistrovaní.

Sibírksy husky sučka, HROZÍ UTRATENIE!!!!

Poslaťod Muriel » 21. Júl 2009, 15:16

7 ročná fenka rasy sibírsky husky - Ajša hľadá z vážnych rodinných dôvodov nový domov. Ajša je na svoj vek stále také hravé, maznavé a krásne psíča. Ideálne by bolo, ak by sa dostala k niekomu, kto má dvor, no určite by sa potešila akýmkoľvek dobrým majiteľom, ktorí by jej vedeli zabezpečiť veľa lásky a tiež množstvo pohybu. V prípade, že sa pre ňu nijaký nový láskavý majiteľ nenájde, nebudú mať žiaľ, inú možnosť ako ju dať uspať :( ....
Ak viete o niekom, prosím pomôžte pri nájdení nového domova. Ajša je v dedinke pri Hlohovci. Problém je ten, že kolegynina mama, ktorá sa o ňu starala, už nevládze, vraj je až príliš hravá a oni si ju vraj, žiaľ, do bytu vziať nemôžu.
Keďže utratenie považovali za "najhumánnejšie" riešenie podarilo sa mi to trošku oddialiť a skúsiť to aspoň takto

Kontakt na majiteľku: 0918 77 13 16

Viac informácii a foto
: http://www.psiadusa.sk/forum/viewtopic.php?f=8&t=4512

Jej video: http://www.ceknito.sk/video/368584

Príbeh:

Som Ajša. Mám 7 rokov. Je mi ťažko, keď spomínam ako som kedysi žila. Bolo to tak dávno... Vtedy ešte neexistovala žiadna reťaz! Žiadne odcudzovanie , či urážky. Bola som šťastná. Možno až príliš. A preto sa mi teraz život mstí.
Sedem rokov som im zohrievala po nociach nohy svojim telom.
Sedem rokov som im verne slúžila.
Sedem rokov som sa snažila byť dokonalou spoločníčkou.
Neviem čo som urobila zle. Kde sa stala chyba. Snažila som sa, veľmi som sa snažila. Splnila som každé ich želanie. Vypočula si ich starosti a bôle. Nikdy som im neublížila. Zato oni mne áno. Myslíte si, že zrada nebolí?!
Myslíte si, že len preto, že som pes necítim?! Mýlite sa. Bolí ma to. Veľmi to bolí.
Pamätám si ten deň, akoby to bolo včera. Zdalo sa mi, že na mňa pozerajú akosi....inak. A potom som pochopila. Ani to nebolo také strašné ako som si myslela. Prijala som to ako fakt. Ako súčasť osudu, ktorú nezmením. No teraz sa desím.
Ja nechcem, aby ma utratili! Nechcem zomrieť.
Chcem žiť!! Prosím, pomôžte mi!!!
Chcela by som sa ešte raz prebehnúť po lúke s vetrom opreteky. Chcela by som sa ešte raz pohrať s ostatnými psami. Chcela by som si ešte raz zopakovať toľko maličkostí! No bojím sa, že nebudem môcť. Desím sa, že si nestihnem nájsť nových majiteľov a môj domov bude za dúhovým mostom. Mám taký strach!
Ďakujem za každé ráno, za každý nový deň. Nechcem už žiť v strachu. Nechcem sa báť každého nového dňa, či nebude posledným. Ak mi dáte šancu, ak si ma adoptujete, budem vám navždy zaviazaná.
Ste moja jediná nádej. Potrebujem vašu pomoc. Ja to sama nedokážem.
Nechcem odísť za dúhový most.
Prosím! Ja nechcem odísť. Som ešte príliš mladá. Ešte je na odchod príliš skoro. Prosím...
Muriel
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 18. Júl 2009, 15:01

Poslaťod Muriel » 14. Aug 2009, 11:26

Sučnka je už mimo ohrozenia života, Má aj nový domov. Viac informácii na http://www.dogforum.sk/viewtopic.php?f= ... 5&start=45
Muriel
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 18. Júl 2009, 15:01


Späť na Psy -predaj

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia