Smatlavy pes

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Poslaťod beira » 14. Nov 2007, 17:54

Tohto trpajzlika mam v zuboch aj ja, lebo povedal o nasej Beire, ze je ta, co ju mali chlapci maluju na ploty :wink:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod ...repr^zent » 14. Nov 2007, 18:29

Trpajzlik asi este nezazil weight pulling. 8)
Tak ked dorastieme, radi vypomozeme, dufam, ze nema viac ako tych 40kg.. a neboji sa vody. :lol:
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mary » 14. Nov 2007, 20:37

:lol:
ale ked už si hodil weight pulling, čo by som pri tomto videu ani nenazvala, tak ja hodim tiež jeden taky priklad http://www.youtube.com/watch?v=wSS39eJokkI :roll:
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod emor » 14. Nov 2007, 21:21

eva_ivan píše:repre ak chces, "vyzyvam" ta na vencenie......... samozrejme so psami :lol:
Roda ma tiez podla pana neomylneho profesora z KE lakte jednotky, tak im to bude spolu urcite svedcat :wink:


ked budes aspon tusit co to ten procesus anconeus vlastn eje a kde sa to da kupit :lol: potom skus porozjimat ale v klude pri hladeni rodinho rííííčbaku o tom do akej miery je omylny pán Prof. z KE. ked bude vediet aspon stipinku z toho co on ma v malicku a ked budes poznat aj jeho nazor a postoj na temu objektivita posudzovania. potom utieraj nepriamo prstiky do niekoho kto je akceptovany na vedeckych sympoziach a forach veterinarnej ortopedie po celom svete.
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod emor » 14. Nov 2007, 21:23

beira píše:Van, predsa tam musia napisat nieco, co znie mudro 8), ked uz nie k veci :wink:


otazka znie ci sa nie lepsie realizovat niekde inde ako na vystavnickoshowbiznisovom fore.?
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod emor » 14. Nov 2007, 21:27

Reprezent.. kopa psov beha sikmo. su aj taky co nezosikmuju pri nijakom pohybe ale takych je malo. o DBK a DLK. - bez RTG a spravnych poloh je zbytocne mudrovat. kym nieje problem - radsej ani nekukat . pokial neplanujes uchovnenie.

o pravo-lavo tocivosti psov sa najlepsie debatovat so sukvetno-okvetnym diskuterom.. no o tocivosti to realne funguje. aj pri tom ako sa pes uklada ked si ide lahnut aj o tom ako pracuje na stopach, aj o tom do ktorej strany sa otaca pri spatnom privolani ..apodobne.
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod beira » 14. Nov 2007, 21:32

emor píše:
eva_ivan píše:repre ak chces, "vyzyvam" ta na vencenie......... samozrejme so psami :lol:
Roda ma tiez podla pana neomylneho profesora z KE lakte jednotky, tak im to bude spolu urcite svedcat :wink:

ked budes aspon tusit co to ten procesus anconeus vlastn eje a kde sa to da kupit :lol: potom skus porozjimat ale v klude pri hladeni rodinho rííííčbaku o tom do akej miery je omylny pán Prof. z KE. ked bude vediet aspon stipinku z toho co on ma v malicku a ked budes poznat aj jeho nazor a postoj na temu objektivita posudzovania. potom utieraj nepriamo prstiky do niekoho kto je akceptovany na vedeckych sympoziach a forach veterinarnej ortopedie po celom svete.

Ak ma pes procesus anconeus, nebudeme sa rozpravat o DLK 1-1... :wink: Mam o tom dost nastudovave na to, aby som mohla povedat, ze posudzovanie DLK, hlavne pri jednotkach, moze zavisiet od vyhodnocovacieho pracoviska, krajiny ci odbornika. Nase snimky videlo 5 veterinarov... vysledok 2:2, jeden sa nevedel rozhodnut :roll:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod beira » 14. Nov 2007, 21:37

emor píše:
beira píše:Van, predsa tam musia napisat nieco, co znie mudro 8), ked uz nie k veci :wink:

otazka znie ci sa nie lepsie realizovat niekde inde ako na vystavnickoshowbiznisovom fore.?

Co ine uz mozem robit, ked mam take blbe plemeno? :lol:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Van » 14. Nov 2007, 21:43

emor píše:
beira píše:Van, predsa tam musia napisat nieco, co znie mudro 8), ked uz nie k veci :wink:


otazka znie ci sa nie lepsie realizovat niekde inde ako na vystavnickoshowbiznisovom fore.?
tak hej, u nas to je jasne...ale obcas sa niekde ukazat musime, ked chceme to co chceme (heh, vela som prezradila, ze 8) ) ...ale s mierou, aby nam to neuskodilo :lol:
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod eva_ivan » 14. Nov 2007, 22:23

emor mas pravdu ......... nema zmysel ti ani nic ine pisat, kedze mas pred kazdym inym nazorom klapky na usiach, resp. na fore na ociach
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod emor » 14. Nov 2007, 23:11

eva_ivan píše:emor mas pravdu ......... nema zmysel ti ani nic ine pisat, kedze mas pred kazdym inym nazorom klapky na usiach, resp. na fore na ociach


to bolo ku Prof. z KE .? :shock:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod emor » 14. Nov 2007, 23:16

beira píše:
emor píše:
beira píše:Van, predsa tam musia napisat nieco, co znie mudro 8), ked uz nie k veci :wink:

otazka znie ci sa nie lepsie realizovat niekde inde ako na vystavnickoshowbiznisovom fore.?

Co ine uz mozem robit, ked mam take blbe plemeno? :lol:


nuz blbe / neblbe.. stale je moznost sa vratit "ku korenom" .. kebys videla ako nasa suka zahanala zo 6 kôz,, alebo ako Bacik zahanal ovce.. tak by si mozno reskirovala dajakych par desiatok litrov a zaskocila si oprobovat jak to je s RR a levmi naozaj:-P aspon co sa tyka vrodenych predpokladov :wink: bez ohladu na vychovu a ostatne bla bla... 8) a potom si polozit otazku ohladom inteligencnych pretekov samostatnej hlavy a svojskosti a specifickosti a cojaviem este akych dristov na obhajenie ze proste . ten tvor je sam pre seba a sebe. v prvom rade. ostatne az potom.

inak tuto vlastnost kvitujem u chlpacov z kaukazu a strednej azie. :wink: a obdivujem ju. ale to je zase v inom kontecte a tymto typkom nevadi +35 ˚C a na druhej strane -30˚C. dazd sneh, vietor ,horucavy.
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod eva_ivan » 14. Nov 2007, 23:17

to bolo ku vsetkemu co si kedy racil napisat
eva_ivan
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 6. Nov 2007, 15:05

Poslaťod emor » 14. Nov 2007, 23:20

:lol: :lol: :lol: takze o prof. z ke uz nebude ziadna debata....? skoda. mozno ze by si ju rad aj on precital:-D :lol: ale to len tipujem. lebo asi sa venuje inym veciam ako ponociach ozrejmovat perspektivnym zveladovacom plemena RR akozejeto s tym ortopedickym svetom:-P :roll:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Van » 14. Nov 2007, 23:25

eva_ivan....chapem, ze tato vasa konverzacia bavi vsetkych okolo teba, najma panov :wink: , lebo ti sa na tom (tebe) "nahlas" bavia a damy sa zas v tichosti uskrnaju pri citani vasich konverzacii...ale divim sa, ze to bavi teba...byt stale nepochopena, vytocena z nepochopenia, dokola pisat vzdy to iste, len raz v ruzovom a inokedy v zelenom atd....no mna by to veru nebavilo...
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

PredchádzajúciĎalší

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron