kedy kastrovat

Tu môžete písať o všetkom, čo súvisí so zdravím vašich psíkov. Ak ale očakávate odpoveď veterinára, píšte do "Veterinárnej poradne" - nižšie.

Re: kedy kastrovat

Poslaťod Amaguk » 6. Nov 2007, 9:12

Nils píše:
Amaguk píše:ako majitelka zdrhaveho plemena, viem o zdrhani svoje


aký pán - taký pes... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:twisted: tak to si trafil klinvek po hlavicke :lol: :twisted: :lol:
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 567
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Nils » 6. Nov 2007, 9:15

už len zistiť pred čím/kým utekáte... :?: alebo za kým?? 8)
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod DKo » 6. Nov 2007, 9:34

testosterón sa tvorí aj v nadobličkách
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod emor » 6. Nov 2007, 9:37

:? mozno ... ze si dotycny utrzil viac ako si zasluzil ... v prvom rade by som si ja osobne posvietil na toho genia co si taketo rady s akymi sem dosiel KAIZ . uverejnuje a podsuva ako spravne veci. oprete o studie.

chcel som tam napisat svoj nazor ale na take srackove stranky sa nemienim registrovat. rad by som vedel viac o ludoch alebo cloveku co prevadzkuje a tvori tie stranky. a preventivne by ho nebolo zle vykliestit. je to fajn metoda riesenia problemoveho spravania. a to je ho je ním iste. :idea:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod emor » 6. Nov 2007, 10:12

dnesny clovek. kupi "produkt" a nasledne si chce kupit aj udrzbu produktu. - a na scenu maju paradny priestor povyskakovat "odbornici" a za dobre rady a dobru udrzbu vyinkasuju. kolko stoji kastracia.? :twisted:

horsie je to ked treba "produktu" porozumiet anebodaj nie len spotrebovat podla jednoducheho navodu na pouzitie.
:roll:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Nils » 6. Nov 2007, 10:22

emor píše:dnesny clovek. kupi "produkt" a nasledne si chce kupit aj udrzbu produktu.

horsie je to ked treba "produktu" porozumiet .
:roll:


koľko je tu príspevkov typu: "kúpil som si šteniatko xy . je milé, malé, zlaté, hravé - čím ho mám kŕmiť, koľkokrát denne a ešte stále ma hryzie - ako ho to mám odnaučiť, "aby som ho nemusel dať preč" :?: :idea: :idea:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Nils » 6. Nov 2007, 10:24

a potom ti niekto poradí: Daj ho vykastrovať, ja som dal toho môjho a nemám problém..." - a už nemá ani PSA..
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Zolo » 6. Nov 2007, 10:38

DKo píše:testosterón sa tvorí aj v nadobličkách


No a? Aj tie jedným šupom von! :lol:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod Eva K. » 6. Nov 2007, 10:52

Teda nie som odborník na výcvik, sama cvičím prvého psa, ale lámať palicu
nad 7-mesačným štendom? Veď ten sa začína iba učiť, ovšem ak sa mu niekto venuje.
E+E
Obrázok užívateľa
Eva K.
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 12. Sep 2007, 12:46
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod oreganka » 6. Nov 2007, 11:10

Zolo 8) ano, odrezme psom slivky aj nadoblicky. Nezaberie ? Okay, hlasivky von, vytrhat zuby, odrezat nohy, nech zmlkne, nehryzie, nezdrhne a vobec, nech neobtazuje. Co si to vobec dovoluje :twisted: ?? Vykuchat a naplnit slamou !
oreganka
 
Príspevky: 168
Registrovaný: 20. Jún 2007, 14:17

Poslaťod Zolo » 6. Nov 2007, 11:22

oreganka píše:Zolo 8) ano, odrezme psom slivky aj nadoblicky. Nezaberie ? Okay, hlasivky von, vytrhat zuby, odrezat nohy, nech zmlkne, nehryzie, nezdrhne a vobec, nech neobtazuje. Co si to vobec dovoluje :twisted: ?? Vykuchat a naplnit slamou !


No vidíš, to je ono! A v útulkoch sa môžu ukladať pekne jeden na druhého! Stačí ich dvakrát do roka oprášiť. A dajú sa pre "neukojených po spolužití so psom" požičiavať! Kua, že na to ešte amícky pupok sveta neprišiel... :shock: :lol:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod oreganka » 6. Nov 2007, 12:00

Zolo, som rada, ze sa tu objavil tento svinsky sarkazmus :P mozno zadavatelovi temy cvakne, o com to ten pes popravde vlastne je. Ze je to praca, praca a zas len praca, premyslanie, ucenie sa a zas len ta praca. Ze ziadna kastracia tuto pracu za neho neurobi :!: A odmena ? Je vzdy priamo umerna vynalozenemu usiliu. Bez prace nie su skratka kolace :)

Ked spominas amikov: teraz chodi na spektre cyklus us dokumentov ´ja, alebo pes´ .. tam sa tiez neraz ´riesi´ kastraciou, ide ma trafit slak :!:
Nie len net, ale aj tv a media obecne su casto stoka ´zarucenych receptov´.
oreganka
 
Príspevky: 168
Registrovaný: 20. Jún 2007, 14:17

Poslaťod DKo » 6. Nov 2007, 12:17

Možno Kaizovi brýzgate úplne zbytočne. Možno on iba chcel uporozniť aké múdrosti publikujú v interetových novinách havino.net . Ale je možné aj to, že im chcel aspoň dočasne zvýšiť návštevnosť, aby ňou mohli ohúriť inzerujúcich sponzorov.
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod Nils » 6. Nov 2007, 12:27

...a možnože by mali zlodejom opäť odtínať ruky a klamárom lámať nohy - a možnože by mali kastrovať sex. násilníkov - možnože...


len neviem, či by to pomohlo...
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod beira » 6. Nov 2007, 12:35

Ono to nemusi byt iba z havino.net. Ak ma psa s PP, ale nestandardneho, mozno mu to odporucil aj chovatel, mozno to ma dokonca aj v zmluve... v zaujme plemena :wink:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

PredchádzajúciĎalší

Späť na Zdravotné záležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron