Flat Coated Retriever

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Flat Coated Retriever

Poslaťod Violet River » 19. Jan 2007, 21:40

U nás pod názvom Hladkosrstý retriever, tento druh retrievera je u nás na Slovensku veľmi málo známi, preto ak by sa niekto chcel dozvedieť niečo bližšie o tomto plemene, veľmi rád pomôžem a poradím, podrobnejší popis plemena nájdete na našej stránke www.flatretriever.sk. Bolo by Veľmi pekné, keby sa chov Flatov rozšíril aj na Slovensku tak ako napríklad momentálne v čechách.
Violet River
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 13. Okt 2006, 15:27
Bydlisko: Javorová 21, 94701 Hurbanovo

Poslaťod lili245 » 20. Jan 2007, 10:59

dobra tema, ja tohto retrievera poznam, ale bohuzial si ho teraz nemozem zaibstarat, ale v buucnosti by som ho urcite chcela , web si rada pozriem
lili245
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 25. Okt 2006, 15:15

šteniatko FCR

Poslaťod Violet River » 24. Jan 2007, 18:23

Ked Vasim problemom je naozaj financna stranka mozeme sa dohodnut telefonicky... kontakt najdete na mojej www stranke
www.flatretriever.sk, alebo aspon napiste e-amil flatretriever@centrum.sk
Violet River
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 13. Okt 2006, 15:27
Bydlisko: Javorová 21, 94701 Hurbanovo

Poslaťod Lenka_T » 28. Feb 2007, 21:02

Flati su velmi pekne psy mozno v buducnosti tiez zaopstaram teras sa pripravujem na ineho retrievra moje srdce si dostal golden tak chceli by sme jedneho bez pp a potom o taky rok dalsieho s pp a mooc pekna stranka :wink:
Obrázok užívateľa
Lenka_T
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 15. Jan 2007, 20:51
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod dexter13 » 28. Feb 2007, 21:39

Neviem preco, ale flat mi pripomina skaredsieho brata irskeho setra :D

Este je aj curly retriever, aj toho sem dotiahnite. Boze ved kolko peknych psov tu este nie je, aziatov je problem zohnat. Ked som chcel saarlos-a je jedna fena pre cr/sr a to su tiez krasny psovlci. Zmierte sa s tym, ze sme chudobna krajina, kde sa este stale Velka cast ludi stava k zvieratam ako k odpadu a vadia im v mestach a vsade. Napr. Ked stretnem nemcov a idem so psom usmievaju sa, prihovaraju. Ked stretnem slovaka najradsej by ma poslal do p...
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 408
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02


Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron