Rhodézský ridgeback

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod Fanny » 26. Nov 2007, 13:50

emor píše:[tot zbytocne vysvetlujes .. ono nie len samotny RR je hyperinteligentne a naozaj neopakovatelneeee ale aj ich majitelia:-P
?:


Nevies sa zmierit s tym ze NO je az za delfinmi a potkanmi :wink:
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod Nils » 26. Nov 2007, 13:58

ako reagujú levy pri zmienke o inteligencii RR??

Obrázok
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod ...repr^zent » 26. Nov 2007, 16:21

A ja ze sa prave dozvedel, ze beira tie chystane stence bude exportovat do afriky. :lol:
Aj psy maju zle dni, mozno dnes je ten den a ja som ten pes!
Warriors
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod beira » 26. Nov 2007, 16:29

Nils píše:to nevieš , že rozprávky o pitovi sú vždy len tie o zlých drakoch... :?: :lol: :lol: :lol:

Jasne a pit je tam alternuje princeznu, ze? :wink:
Chcela by som inak vediet, co by si pomyslel ten chutny lev pri pohlade na toto. Urcite by radsej abdikoval, aby tento preslap ako kral zvierat nemusel riesit... ;o)
Obrázok
Naposledy upravil beira dňa 26. Nov 2007, 17:57, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod beira » 26. Nov 2007, 16:52

emor píše:tot zbytocne vysvetlujes .. ono nie len samotny RR je hyperinteligentne a naozaj neopakovatelneeee ale aj ich majitelia:-P

Emor, Emor, Obrázok, predstav si, ze ma nenassssssssss......rdis... Neviem cim to, ale nie...
Dnes sme boli cvicit a bola tam aj taka vlciacka z nejakej chs z vychodu... hned som si na teba spomenula... :wink: Ani sme ju za leva nemuseli prezliekat, baby kaslali na cely rasizmus a levizmus, vyblaznili sa do sytosti... Ale v niecom mi ta pripomenula: furt cvakala, nastastie do prazdna, u nej to pri hre povazujem za kvalitu, u teba... no, v podstate tiez :wink:
Fanny píše:Nevies sa zmierit s tym ze NO je az za delfinmi a potkanmi Wink

No najinteligentnejsie psie plemeno je podla kanadskych vyskumov vraj pudlik :scratchhead: tak nechapem, co sa do nas furt obuvaju, ked maju konkurenciu niekde uuuplne inde :lol:
Naposledy upravil beira dňa 26. Nov 2007, 18:26, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod beira » 26. Nov 2007, 17:06

Van píše:Poznam par flatov, ktori sa aktivne venuju zachranarcine a skusenost psovodov hovori, ze vyhladavaju s hlavou hore, vyslovene vidis, ako pracuju nosom, ale trieliaa vpred (a vacsinou vzdy spravne) s hlavou hore a len ju otacaju do stran. Nos dole ide az ked necitia uz nic (alebo velmi malo) vo vzduchu alebo je tam privela pachov, ktore mozu mylit....tiez to na prvy pohlad vyzera, ze idu po zraku, ale nie je to tak...mozno aj RR funguje na nejakom podobnom principe... ;-)

Ja to naozaj nedokazem posudit, cim sa moje :wink: psy orientuju viac, len mam pocit, ze nevedia pouzivat nos a usi tak, ako ine nase :wink: psy. Ale je pravda, ze obcas vetria tak, ako to popisujes - hlava vysoko hore, oci zatvorene a vyslovene vidim, ze cucha...
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod emor » 26. Nov 2007, 19:55

8) beirowa... pes vidi vprvom rade nosom - oci su ako doplnok... ono to je uz raz tak... a ci je na chrbte srst naspak abo ne furt to plati:-P :wink: len tolko aby si nahodny kolemjdouci neodniesol poznatok ze nekere plemena maju nos az za ocami :idea: :wink:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod beira » 26. Nov 2007, 20:17

emor píše:8) beirowa... pes vidi vprvom rade nosom - oci su ako doplnok... ono to je uz raz tak... a ci je na chrbte srst naspak abo ne furt to plati:-P :wink: len tolko aby si nahodny kolemjdouci neodniesol poznatok ze nekere plemena maju nos az za ocami :idea: :wink:

Ale ved ja sa s tebou nehaaaaaaaaaaadam :mrgreen1:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod emor » 26. Nov 2007, 20:28

:cry: ale mala by si saaaa. "..kto za pravdu horííííííí......" :twisted:
a neerim ze ta niecim nedopalim... vsak pockaj ... africky toaletak bola len rozcvicka:-D :wink:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod beira » 26. Nov 2007, 20:35

emor píše::cry: ale mala by si saaaa. "..kto za pravdu horííííííí......" :twisted: a neerim ze ta niecim nedopalim... vsak pockaj ... africky toaletak bola len rozcvicka:-D :wink:
Skusaj, skusaj Obrázok
Este som ti zabudla povedat, ze ta vlciacka bola dvojrocna a teda v poslusnosti bola o nejaky ten krocik (nebudem to rozmazavat..., lebo bola zlata...) za nasimi toaletnymi potrebami... :wink: Ja tvrdim, ze plemenom to nebolo :mrgreen1:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod emor » 26. Nov 2007, 20:39

8) ja ti poviem len jedno...nemam vela skusenosti..ale pes je cisty obraz psovoda.a do velkej miery aj jeho plemenna prislusnost... kto vie v tejto spojitosti s videneho citat precita si uplne vsetko o majitelovi- ked vidi psa. :wink: a co sa tyka poslusnosti..je to vecou vycviku a rovnako aj stupna rozumenia psovi. a ako by poznamenal Dusan - aj pohladu a prio-riť:-P

:roll: RR ma mozno smolu ale nahoda to nebude ze si ho vybera presne specificky typ ludi a vynimka potvrdzuju toto pravidlo. hadaj kto je vYnimka :lol:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Fraga » 26. Nov 2007, 20:41

Ten havo hore bol dobre nešikovný teda :roll: naša jagoška naporcovala ježka a obišla vždy len s jedným tŕňom v packe... :lol:
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod emor » 26. Nov 2007, 20:43

:wink: nasa ruska jezka pekne skonzumuje a zostane z neho len rohozka... sice jej to trva ale ostava vzdy bez trnov... toz ...rusi su rusi...
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Fraga » 26. Nov 2007, 20:44

...hm ked zbaštila aj trne ani sa nečudujem :lol: ale ma recht ešte prídu čiňania a čo potom? :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod emor » 26. Nov 2007, 20:49

8) newiem ako to robi presne lebo wacsinou su to nocne zalezitosti a ja u nasich byvam malokedy ... no uz neraz sme nasli supu z jezka dokladne vycistenuuu. trne krasne ... skoro ako parochna.. hlavka a telicko nikde...

a o tom ako sa odmackovalo kolie ani nevravim... ale aspon sa naucili ze nemaju lozit do priestoru z nasim plotom - zvnutra. polovnicke skusky proti tomu su len lacna neskodna onaaaa... ale uz mlcim lebo dojdu ochranari vseho ziveho a usmrtia minimalne dva zivoty:-D :lol:
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 400
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron