Rhodézský ridgeback

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod ...repr^zent » 15. Nov 2007, 23:24

A zase som to spiskal ja takou nevinnou otazkou.
ten si sem ani nemusi sadat a uz tyzden sa poctivo hanbi. BODKA
Niekedy je menej viac. :wink:
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod beira » 16. Nov 2007, 0:16

Ivan je v tom celkom nevinne, tak by ste mohli nanho brat aspon z p..ikovskej kolegiality ohlad... :roll: :lol:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod ...repr^zent » 16. Nov 2007, 0:39

Keby za mna polovica nicku pisala, tiez by som sa hanbil. Este, ze som pri PC samojediny. :wink:
Ale povodne som to myslel tak, ze sa hanbi, za to, co ma doma, teraz ked je to uz verejne tajomstvo. :twisted:
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 460
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mira R. » 16. Nov 2007, 8:22

hanbi nehanbi,som presved4ena,ze asi ani netuší,že figuruje niekde vo fore. Ak ovšem vobec nejaký ivan existuje :lol: Možno je to len márny pokus o zvýšenie váhy príspevkov písaných evou.Alebo možno obyčajná schííííízaaaaa :wink:
Mira R.
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 14. Nov 2007, 12:54
Bydlisko: Brno

Poslaťod Nils » 16. Nov 2007, 8:33

beira píše:Ivan je v tom celkom nevinne, tak by ste mohli nanho brat aspon z p..ikovskej kolegiality ohlad... :roll: :lol:


pipíkovská kolegialita???? to je zasa aký terminus technicus??? :roll: :roll: :roll:

určite ženský :roll: :roll: :roll: !!!

ako potom nazvať tú vašu kolegialitu :?: :lol: :lol: ...no radšej sa v tom nebudem vŕtať... :lol: :lol: :lol:

...príde mi to ako z knižiek od Fulghuma - Všetko čo potrebujem som sa naučil v materskej škole... :wink: :lol:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Nils » 16. Nov 2007, 8:37

eva_ivan píše:Nils keby som sa ja mala smiat na vsetkom, co som si uz od teba precitala, musela by som aspon tyzden hadzat smajlov do kazdeho prispevku


evka, veru teraz máš pravdu - radšej sa na tom len smejme. Prepáč, ak som sa ťa v predošlých reakciách dotkol/teraz bez akejkoľvek irónie/ - už ťa naozaj neberiem vážne - ale len ako babu, čo sa snaží všetkých na fóre skôr pobaviť. Takže oúkej júesej... 8) 8) 8)
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Fanny » 16. Nov 2007, 9:09

...repr^zent píše:[]Tak pani toto je zenska strategia v praxi. :idea: Veeelky pozor na Fanny!!! :twisted:


V ramci zenskej strategie vyuzivam ovela ucinnejsie zbrane ako je civava 8)
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod DKo » 16. Nov 2007, 9:23

Fanny píše:V ramci zenskej strategie vyuzivam
ovela ucinnejsie zbrane
DKo
 
Príspevky: 553
Registrovaný: 10. Júl 2006, 10:44
Bydlisko: Turiec

Poslaťod beira » 16. Nov 2007, 12:35

Nils píše:
beira píše:Ivan je v tom celkom nevinne, tak by ste mohli nanho brat aspon z p..ikovskej kolegiality ohlad... :roll: :lol:

pipíkovská kolegialita???? to je zasa aký terminus technicus??? :roll: :roll: :roll:
určite ženský :roll: :roll: :roll: !!!
ako potom nazvať tú vašu kolegialitu :?: :lol: :lol: ...no radšej sa v tom nebudem vŕtať... :lol: :lol: :lol:
...príde mi to ako z knižiek od Fulghuma - Všetko čo potrebujem som sa naučil v materskej škole... :wink: :lol:

:P :P :P :P :P :P :P :P :P
Radsej uz nic nenapisem... ty si urcite skryty mizogyn a Nietzsche by mal z teba radost :!:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Nils » 16. Nov 2007, 12:54

omyl beira, ženy/a jednu mimoriadne/ mám rád... 8) :lol: :lol:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod beira » 16. Nov 2007, 13:23

Ved som napisala, ze skryty (mozno latentny by bolo lepsie :D ) Vacsinou chalpi mizogyniu vedia veeelmi dobre maskovat... Ved uz len znamy fakt, ze plasite radsej sliepky a pred sovami zdrhate, o mnohom vypoveda... To aby potom aj brunetka hrala blondinu :roll:
Ale inak si myslim, ze si bud zalubeny, alebo mas nieco za usami... :roll:
Obrázok užívateľa
beira
 
Príspevky: 413
Registrovaný: 10. Dec 2006, 11:34

Poslaťod Nils » 16. Nov 2007, 14:06

beira píše:Ale inak si myslim, ze si bud zalubeny, alebo mas nieco za usami... :roll:


v minulosti som učil na strednej škole, kde 85% poulácie tvorili osoby ženského pohlavia - a prežil som :lol: :lol: ...takže v pohode, aj keď máš pravdu, že milujem len jednu... 8)
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Zolo » 16. Nov 2007, 14:22

[quote="Amaguk"]a nebude to aj tym, ze prave dementi maju tendeciu zadovazovat si RR :?:

Kriste pane, Amaguk. Toto si si ako dovolila? :shock: Nemáš samovražedné sklony? Takéto čosi napísať tu :shock: :evil: :!: a ja, že to len majitelia NO sú tupí... :lol:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod Nils » 16. Nov 2007, 14:39

Zolo píše:
Amaguk píše:a nebude to aj tym, ze prave dementi maju tendeciu zadovazovat si RR :?:

Kriste pane, Amaguk. Toto si si ako dovolila? :shock: Nemáš samovražedné sklony? Takéto čosi napísať tu :shock: :evil: :!: a ja, že to len majitelia NO sú tupí... :lol:


Zolo, ten problém bude v tom, že tieto devuchy nás chybne identifikovali ako narodených v znamení leva - preto sú také nabrúsené - to vieš majú to v povahe :lol: :lol: ...ale to nevedia, že ja som znamením drak a možno aj tak trochu vtákopysk :lol: :lol:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 689
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod Zolo » 16. Nov 2007, 14:47

[quote="beira"] ze plasite radsej sliepky a pred sovami zdrhate, quote]

A ja veru nie! Jednak tú jednu z tohto fóra aj tak zatiaľ nejde vyplašiť, a jednak sova je môj totemový vták (aj keď teraz očakávam impertinencie... :oops: )
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia