Weimarsky stavac

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod Eva K. » 9. Nov 2007, 13:39

Jaro, no neviem. Včera sme boli na návšteve, rodičia majú tiež psa, hrali sa spolu a myslím, že sa nenudila. Veď bola v cudzom prostredí.
Ten textil, to je možné. A prvé mydlo, keď mi zožrala, to bolo súčasťou raňajok. Totiž ju teraz, keď je skoro tma chodíme vybehať skoro ráno od 7. mej do 8,30 a potom ju berieme do práce v rodinnom dome. A keď prídeme dostane raňajky v kúpelni, kde bolo aj to mydlo. Tak si ho dala ako druhý chod. Neviem, ale mydlo sa ešte stále robí z kostí, alebo je už iná technológia? Ak z kostí, tak ich tam asi cíti, napriek tej vôni.
Alebo chce, aby jej kakaňka voňala po konvalinkách? :)
E+E
Obrázok užívateľa
Eva K.
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 12. Sep 2007, 12:46
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Jaro » 9. Nov 2007, 14:36

Eva K. píše:Jaro, no neviem. Včera sme boli na návšteve, rodičia majú tiež psa, hrali sa spolu a myslím, že sa nenudila. Veď bola v cudzom prostredí.
Ten textil, to je možné. A prvé mydlo, keď mi zožrala, to bolo súčasťou raňajok. Totiž ju teraz, keď je skoro tma chodíme vybehať skoro ráno od 7. mej do 8,30 a potom ju berieme do práce v rodinnom dome. A keď prídeme dostane raňajky v kúpelni, kde bolo aj to mydlo. Tak si ho dala ako druhý chod. Neviem, ale mydlo sa ešte stále robí z kostí, alebo je už iná technológia? Ak z kostí, tak ich tam asi cíti, napriek tej vôni.
Alebo chce, aby jej kakaňka voňala po konvalinkách? :)


no tak to sa necudujem ze zozrala mydlo ked dostava zrat v kupelni .
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Eva K. » 9. Nov 2007, 15:19

Ale to je mimoriadne len v tomto období. Vonku jej nemôžem dať, lebo by jej do toho išla druhá fena NO a mohla by byť bitka. Tá žerie v inom čase.
Za normálnych okolností raňajkuje doma v kuchyni.
A nie je to jedno, kde žerie?
E+E
Obrázok užívateľa
Eva K.
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 12. Sep 2007, 12:46
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Jaro » 9. Nov 2007, 16:01

Eva K. píše:Ale to je mimoriadne len v tomto období. Vonku jej nemôžem dať, lebo by jej do toho išla druhá fena NO a mohla by byť bitka. Tá žerie v inom čase.
Za normálnych okolností raňajkuje doma v kuchyni.
A nie je to jedno, kde žerie?


no asi nie je ked na nu nedavas pozor pokial zerie aby nezbafla mydlo . to je akoby si to tomu psovi priamo naservirovala ked to ma v dosahu . hlavne ak je to pubertak pes
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Van » 9. Nov 2007, 16:07

Jaro píše:
Eva K. píše:Tak som včera pristihla tú našu čistotnú fenu, ako kradne z vane u rodičov zase mydlo. Ja neviem, nechýba jej v strave niečo? Čo myslíte, poraďte.


nudi si najskor . tie textilne a ine veci pes nezerie preto ze je hladny alebo mu daco chyba ale aby vam na truc nieco vyparatil :wink:
podla mna ten textil ani nechcu zozrat, ale skor ho prehltnu nahodou...Ron ma stare tricko s uzlami na hranie ako handru na pretahovanie sa, obcas si ju zoberie len tak a zuzle...niekedy si natlaci do papulky taky kus, ze sa mi az rozum zastavuje, ale kedze je to dostatocne velke, viem, ze to nezozerie. No myslim si, ze spodne pradlo a ponozky pachnu nami asi najviac zo vsetkeho oblecenia a tak ked sa k tomu dostanu, chcu to nuchat, lyzat, zuzlat a nejak nechtiac ked to rozmocia a natlacia do papulky to zhltnu...u nas sa vzdy stratila ponozka, ked sme neboli doma, nikdy nie, ked sme s nim. Nasli sme si sposob, ako sa tomu vyhybat, ale preslo to na snurky od topanok. Ked ho nechame doma sameho, zoberie si topanku do pelechu a zuzle, vysnuruje snurky. uz sa naucil bez rozkusnutia, ale byvali casi, kedy cast z nej zozral...
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Eva K. » 9. Nov 2007, 17:34

Jaro, moja fena má 21 mesiacov, nikdy ju mydlo, prášky na pranie a pod. nezaujímalo. Ani vo sne by ma nenapadlo, že niečo také zožerie. Už má dávno po puberte, alebo, že by sa jej vrátila :(
E+E
Obrázok užívateľa
Eva K.
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 12. Sep 2007, 12:46
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Jaro » 11. Nov 2007, 9:03

Eva K. píše:Jaro, moja fena má 21 mesiacov, nikdy ju mydlo, prášky na pranie a pod. nezaujímalo. Ani vo sne by ma nenapadlo, že niečo také zožerie. Už má dávno po puberte, alebo, že by sa jej vrátila :(


Weimarak dospieva psychicky okolo 3 roka to ze ma 21 mes je este len pubertak . Ako sa spravaju 14r decka . Tvoj pes je na tom podobne . Na jednej strane dospelak fyzicky na druhej strane este stale vymleta pubertacka hlava . Povaha sa ustali okolo 3r .
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zolo » 11. Nov 2007, 16:53

Jaro, Ty si v štrnástich chodil tajne do kúpeľne na mydlo? :shock: :lol:
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod Jaro » 11. Nov 2007, 20:49

Zolo píše:Jaro, Ty si v štrnástich chodil tajne do kúpeľne na mydlo? :shock: :lol:


Zolo nie ja som nemal na to cas hokejove treningy ma na tolko zamestnavali ze som nemal cas stvarat kraviny a vyjedat mame mydlo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Ivka » 11. Nov 2007, 21:01

alebo to boli ine kraviny a nie mydlo, povedala by som.... :lol:
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Eva K. » 12. Nov 2007, 11:01

:lol: :lol: :lol:
E+E
Obrázok užívateľa
Eva K.
 
Príspevky: 120
Registrovaný: 12. Sep 2007, 12:46
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Jana K » 12. Nov 2007, 22:44

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Fraga » 15. Nov 2007, 8:57

Čo máme nové? sú aj tie vaše šedé potvory tak bláznivé ako ta naša? včera si skoro zlomila nohu - tak narazila do stlpika na vinič, že pol hodku krívala, podotykam zadnú - proste nevybrala zákrutu, ale to jej nedávalo príčinu nejunčiť sa dalej :lol:
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod Ivka » 15. Nov 2007, 9:17

pocitam prechadzky, pocas ktorych sa nesmykne a nepadne na mokrej trave, listi, blate, ceste...zatial je stav 0 :lol:
a neviem ho naucit, aby nezozral vsetko co najde na zemi :cry: doteraz to islo dobre a ked som skrikla "pusti" a "nesmies" tak pekne pustil, smutne sa na to pozrel a isiel dalej. teraz? nieco ma v papuli, zakricim povely a on sa na mna pozera a zerie dalej :( ide ma z toho slak trafit :x
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Jaro » 15. Nov 2007, 9:23

Ivka píše:pocitam prechadzky, pocas ktorych sa nesmykne a nepadne na mokrej trave, listi, blate, ceste...zatial je stav 0 :lol:
a neviem ho naucit, aby nezozral vsetko co najde na zemi :cry: doteraz to islo dobre a ked som skrikla "pusti" a "nesmies" tak pekne pustil, smutne sa na to pozrel a isiel dalej. teraz? nieco ma v papuli, zakricim povely a on sa na mna pozera a zerie dalej :( ide ma z toho slak trafit :x


setko riesit cez DOWN ! stale to hovorim
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 1 hosť