Weimarsky stavac

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

puberta

Poslaťod Brix » 5. Sep 2007, 12:14

Tvrdohlavá som dosť len či nebudem aj ja šedivá, kým Brixíka prejde pubertička. :P
Obrázok užívateľa
Brix
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 19. Jún 2007, 16:24
Bydlisko: BB

Re: puberta

Poslaťod Jaro » 5. Sep 2007, 12:46

Brix píše:Tvrdohlavá som dosť len či nebudem aj ja šedivá, kým Brixíka prejde pubertička. :P


usetris na kadernickach budes mat melir na cely zivot :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Jana K » 5. Sep 2007, 13:37

:) haha, to sa niekomu mudruje, ze baby?a ze Jarino?ze melir na cely zivot...a co s tymi vraskami?! :D
a ze klud pred zverou..no ten som stratila uz aj ja.. :wink:

Brix, mne kamarat/psycholog/ uz urcil aj diagnozu :roll: ked ideme vencit na hrazu alebo na Kolibu, a Amigo mi odbehne do lesa, v momente po nom hucim "ku mne", lebo nemozem risknut nejakeho zajacika ani nič živé../naposledy jelen na Kolibe prosim pekne..ale nastastie bol dost velky, tak som vyuzila chvilu uvah, a odchytila som si ho/..zatial co jeho madarsku vyzlu - btw. necvicena - neodlaka vonkoncom nic..cize vencenie v prirode je pre mna total stres.. :shock:.5-ka, nie su bratia, maly ma len sestricky :wink: , takze to bude o ich sedivych hlavach..

Ivi, to poznam tiez..ako keby islo o totalne skraty, vie, co nema, a aj napriek tomu TO zakazane niekedy musi vyskusat..

a ja uz neverim, ze to odide s pubertou...
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Jaro » 5. Sep 2007, 14:10

tie kludy sa daju natrenovat to nie je problem len to toho psa musi boliet inak to nejde , to je neziaduca cinnost aby stavac nahanal zver . to chce trenovat kazdy den a zrovna s nim chodit tam kde je naväcsia moznost vyskytu zveri a tvrdo v nom potlacit uz len naznak ist po tej zveri . najprv na kratkom voditku potom na stopovacke a na koniec na volno . ale podotykam nie je to zalezistost tyzdna ani mesiaca . to chce dryl !

a na vrasky je dobre dotiahnut kožu na zadku ono sa to potom nasponuje radi komora plastickych chirurgov :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Fraga » 5. Sep 2007, 14:17

presne tak kľud pred zverou musí mať aj poľovný stavač, takže sa tomu jednoducho nevyhne :D
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod Jana K » 5. Sep 2007, 14:52

tak to budem potrebovat kupit zopar kuskov zajacov, lebo ako na potvoru, ked sa o take nieco snazim, mu prebehnu za chrbtom a nezbada ich :shock: :?: a ked nechcem, vynoria sa mu pod nosom..uz nervaci aj na macky, doteraz to boli kamosky.

inac, dakujem za radu, pan predseda komory plastickych chirurgov :D radsej nesranduj, a dojdi uz konecne na tu kavu.. :wink:
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

puberta

Poslaťod Brix » 5. Sep 2007, 15:36

Jani ani nestraš, že to neprejde. Inak čo sa týka nákupu tých zajacov to je dosť dobré. My mame doma stareho kocura a Brixikovi darmo vtláčam do hlavy (cca 5 mesiacov) aby ho neobhaňal a nechal na pokoji. Najnovšie nám na deku pod prístrešok prináša rôzne zaujimavosti z dvora. Neviem kde včera našiel aspoň 10 plastových kvetináčikov, z ktorých bolo nakoniec aspoň 50 drobných dierkovaných kúskov a to som ešte nespomenula ten cca 10 cm kus betónu, nejakú tú tehličku. Asi chce stavať alebo čo...
Obrázok užívateľa
Brix
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 19. Jún 2007, 16:24
Bydlisko: BB

Poslaťod Jana K » 5. Sep 2007, 16:05

No pekne..my mame nieco podobne..vsetky hracky si vynosil z domu /dovtedy sme mali hracky exterierove a interierove/ na dvor, polovicu z nich "rozdrvil na prach"..tie, co mu ostali, mi nosi spat dovnutra cele zablatene..a ked uz nevie co so sebou /teda kazdy den :) /, tak najnovsie robi nieco ako tvoj, obziera ytongove tehly a rozvlacuje kusy stvrdnutej malty, ktoru potom drvi..no tak to vyzera, ze su minimalne bratranci..snad si aspon postavia budy podla vlastnych predstav.. :wink:
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

fotogaléria

Poslaťod Brix » 6. Sep 2007, 9:48

Ak mate chut kuknite sa na tú našu potvorku vo fotogalérii. Dohodila som tam nejaké fotečky - hlavne z jeho "lepšieho" mladšieho obdobia. Časom tam pridám aj aktuálnejšie.

PS: Vidím, že nielen náš má stavbárske dni. Brix ich zvykne striedať so záhradníckymi. Asi sa riadi heslom "Keď nenájdem kúsok tehly aj uhorka je dosť dobrá."

Pa 5-ka
Obrázok užívateľa
Brix
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 19. Jún 2007, 16:24
Bydlisko: BB

Poslaťod Jana K » 6. Sep 2007, 14:46

je krasnucky..potvorka, na tych fotkach z toho "horsieho obdobia" mu nic dobre z oci neciha, asi tak, ako nasmu :lol:

no tak najprv som sa potesila, ze nas Amigo aspon nieco zle /myslim to zahradnicenie/ zo svojich "aktivit" vynechal a potom mi doslo preco...my mame zatial okolo domu len zem a kde-tu burinu, nakolko sme sa len nedavno nastahovali, takze to bude asi preto.. :D ale vlastne teraz si spominam:uz bolo aj take, ze vbehol z cerstvo vytrhnutym korenom nejakej polmetrovej buriny, doniesol si ju na postel a uprostred nej nou sialene zatriasol...no nevedela som, ci sa mam smiat alebo plakat vzhladom na lietajucu hlinu po celej izbe...
inak, nasa vetoska ma tak staru pointerku ako nas mladas, a ta jej presadi uuuplne vsetko..nedavno kupili dve vrecia hliny, nechali ich 5 minut vonku a ked prisli, jedno vrece bolo total roznesene po dvore a sakel roztrhany na mraky....proste, su to anjelikovia, ako sa patri :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Ivka » 7. Sep 2007, 8:51

tak baby.....skore za vcerajsok je nasledovny :shock: :
jedna krabica od topanok, dva casopisy, jeden obojok proti kliestom, stvrtka chleba (zjedena samozrejme), dva sacky, styri vonne sviecky so sackom, dve CDcka a jedna videokazeta....samozrejme vsetko vratane kazety rozkusane na drobne kusky....zacinam byt absolutne apaticka voci pubertackym prejavom mojho psa.....
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Jaro » 7. Sep 2007, 8:54

Ivka píše:tak baby.....skore za vcerajsok je nasledovny :shock: :
jedna krabica od topanok, dva casopisy, jeden obojok proti kliestom, stvrtka chleba (zjedena samozrejme), dva sacky, styri vonne sviecky so sackom, dve CDcka a jedna videokazeta....samozrejme vsetko vratane kazety rozkusane na drobne kusky....zacinam byt absolutne apaticka voci pubertackym prejavom mojho psa.....


No hold nuda je zla vec ! a panicka nie a nie pochopit ze co berry dociahne to zlikviduje :lol:
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Brix záhradničil

Poslaťod Brix » 7. Sep 2007, 9:20

Tí weimaraci sa asi nudia všetci. My sme mali včera na poradí záhradníčenie. Tri vykopané jamy, komplet zlikvidovaná slnečnica aj skoreňom a asi 2m černica obratá a odtrhnutá aj s lykom, ktoré ju držalo vyviazanú na plot.

PS: Do tých jám mám asi kúpiť stromčeky, veď je tu jeseň a čas vysádzať. Určite by boli na také jablonky alebo hočo iné dosť hlboké.
5-ka
Obrázok užívateľa
Brix
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 19. Jún 2007, 16:24
Bydlisko: BB

Poslaťod Ivka » 7. Sep 2007, 10:19

vsetko to bolo na stole...to je jedno jaro, kde to je, alebo ked na nieco nedosiahne len tak "z vyskoku" tak na to mlady pan dociahne z postele :?
mam len jednu jedinu otazku: kedy to skonci :?:
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Jaro » 7. Sep 2007, 10:32

to chce klidek v roku a pol az v dvoch to bude OK , do vtedy aspon viete ze mate doma psa :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 409
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron