Weimarsky stavac

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod Veve » 24. Jan 2007, 11:08

Noo neviem ci to bolo len stastnym vyberom lebo jeho mama je uuuplna flegmoska (tak dufam, ze bude po nej) tata je dominatnejsi, ale zato vyborny hafan. Ved ich mozno aj poznas (mama je z Prahy, Becky z Pankrackeho vrsicka a tata je z Blavy, Hasso z Adrianinho dvora).

:) A mam na teba otazku Joachim - ako je to s prihlasenim sa do klubu chovatelov WS, ake podmienky treba splnit a pod :?:
Veve (Archie)
Veve
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 23. Jan 2007, 11:20
Bydlisko: Blava

Poslaťod Joachim » 24. Jan 2007, 15:33

Ahojky VEVE

no poznam...napr moj ma obdobia flegmeicke a ja to nazyvam detske :D no a co sa tyka klubu...noo vyplnit prihlasku..zaplatit :) a si v klube :) kukni si nasu klubovu stanku.. www.weimarsk.com mimochodom som v redakcnej rade KCHWS :wink:
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod Jana K » 25. Jan 2007, 17:33

Ahoj Joachim,
neboj, ja nie som blondínka... :P tak snáď sa k niečomu takému nedopracujeme....

Veve,
u nás je zase strašne "nudné" ťahanie za kožu nad hlávkou...urobím to aj 5x a on sa na drzovku vrhne do ťahania nitiek opäť...ako si dokázala udržať ho vo svojom pelechu?to by bol vynikajúci trest, nám sa zatiaľ také čosi nedarí...ono - aby som to vysvetlila - všetko by bolo ok, dokonca sa vieme odpútať od nejakých zlozvykov hrou, ale akonáhle sa začne blázniť, tak vtedy ho nič nezastaví, lieta ako šialený...
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Jana K » 25. Jan 2007, 17:48

Ahoj Veve, aby som nezabudla, Archie je veľký fešák, hneď som si myslela, ked si napísala meno a skade je, že to bude jeden z tých 10 krásavcov- krásavíc! my sme totiž tiež hladali a vlastne aj našli v Čechách...
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Joachim » 28. Jan 2007, 12:11

Jani len aby :D

O CHVILU DODAM FOTO A VYSLEDKY Z MVP TRENCIN
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod Jana K » 28. Jan 2007, 13:55

moze byt- pri tomto čertíkovi vyžierajúcom všetko od konárov cez špaky. :lol: ..ale snáď nie...čakám na fotočky, už som zvedavá...
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Veve » 30. Jan 2007, 11:28

Joachim dakujem za info, uz mam vytlacenu prihlaaasku :D
(a ked uz sa prihlasim, vyplivaju mi okrem platenia clenskeho aj nejake ine povinnosti alebo je to na dobrovolnej baze? A bude mi chodit automaticky aj nejaky ten casak?)

Janke dakujem v mene Archieho za polichotenie :D
.....Ono ked ho poslen na miesto, ma tendencie odtial zdrhat, ale ja som trpezliva a vzdy ho tam vratim (niekedy staci ked na neho skaredo pozriem a uz tam futasuje). A ono aj Archie sa rad rozbesni, ale nejakym zazrakom hned od sameho zaciatku ked sme aj boli ako kolvek rozjaseny a ja som povedala FUJ on prestal - to si ani sama neviem vysvetlit, ze tak perfektne na to reagoval uz od zaciatku.....
A ked ti nepomaha tahanie za kozu (mozno treba potiahnut silnejsie) prip. je dobry stahovaci obojok ked uz nic ine nezabera. Ked za neho potiahnes "az psikovi ocka vylezu" mozno pochopi kto je tu pan.
A znova opakujem, ze nam sa osvedcilo aj to ze ked na nas skusal vyjdrovanie nadradenosti tak sme ho na par sekund doslova prilahli k zemi, aby si uvedomil, ze ja som nadradena a nie on :D
Veve (Archie)
Veve
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 23. Jan 2007, 11:20
Bydlisko: Blava

Poslaťod Jana K » 30. Jan 2007, 11:48

Ahoj Veve,

stahovaci obojok zatial nemame, pripadalo mi to vzdy take drsne, ale ma ho vela chovatelov, takze urcite je to len moj dojem..aj zvalit na zem som ho skusala a pridrzat mu papulku, aby nemohol dalej hryzt, no to ho este viac rozcertuje...ked sa vsak blaznime a on uz nevie, odkial-pokial, tak ma zacne respektovat az vtedy, ked sa postavim a zdvihnem prst..(ked vsak zostanem sediet, tak to az tak nezabera a skace dalej)... :) ale strasne neznasa moju nadradenost, mala by si ho pri tom vidiet, ako sa certi a nic nezmoze...najnovsie mame novu maniu - zozrat vonku vsetko, co najde..vies si predstavit tu radost z prechadzky - "moju" :? aj jeho :twisted: ...najlepsie je, ked je vrstva snehu a ja nemusim chodit za nim, aby som ho mala stale pod kontrolou...a priniest palicku? tak jeden krat a potom na nu kasle...
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Veve » 30. Jan 2007, 11:56

Jani ten stahovaci obojok na steniatka ono to je len taka latkova snurka-ziadne retaze a ostne takze je to v pohode.
A ono to vyzera, ze mas doma fakt dost nadradeneho havinka preto je velmi dolezite dodrziavat aj toto to co mi poradila chovatelka od ktorej Archieho mame tak si to precitaj.
"pes nesmí mít dojem, že je výš...Pokud má už ted dominantní pudy, začla bych už ted od mala psa posunovat na druhé místo - nepoustet do postele, do dveří chodit zasadne jako první, první jídlo vám, pak archiemu, odkladat ho v jiné místnosti...touhle problematikou se dost podrobne a strasne zajimave zajima pan John Fisher v knížce: Proč můj pes... Rozhodně doporučuji tuto knihu koupit"

Ja som si tu knihu uz objednala cez e-mail obchod tak sa tesim co nove sa z nej dozviem.
Veve (Archie)
Veve
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 23. Jan 2007, 11:20
Bydlisko: Blava

Poslaťod Veve » 30. Jan 2007, 12:00

A to papanie vonku tiez poznam - hlavne v prve dni vencenia ked spoznaval vsetko naokolo a hlavne na zemi, som mu neustale lovila v papulke nejake "chobotinkyj", ale uz je toho coraz menej :D
Inak to drevozruuutdtvo maju spolocne. Archie ma aj doma par dreveciek, aby mohol hryzkat :lol:
Veve (Archie)
Veve
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 23. Jan 2007, 11:20
Bydlisko: Blava

Poslaťod Jana K » 30. Jan 2007, 12:07

tak to mi odlahlo, my totiz chodime von len zopar dni /kvoli ockovaniam sme mali zakaz/, takze cim dalej, tym by to malo byt lepsie...
u nas uz bola obetovana aj jedna drevena varecha, a musim ti povedat, tesi sa uspechu... :P
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Joachim » 30. Jan 2007, 20:56

JANI
stahovacieho obojku sa vobec neboj..budes u este dakovat, a niekedy ti dokonca bude pripadat ze ai nezabera :D ... ale urcite si nekupuj kovovy..tie su na nic..urcite odporucam snurkovy a viem o com hovorim..su sice tazsie dostupne ale lepsie.

VEVE
no uz je to len na dobrovolnej baaze .. kebyze mas chovnu fenku alebo psika patrilo by sa aj ukazat na klubovej skuske..alebo sa zucastnit na nejakych tych klubovych akciach..je to vsetko o pristupe. Ano Spravodaj ti bude chodit..mimochodom ktory pripravujem aj ja ako redakcna rada :wink:
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod Jana K » 31. Jan 2007, 11:11

Ahoj Veve,

mám jednu otázku...čím kŕmiš malého?my sme začali Acanou podla chovatelky.../predstav si - v Čechach sú ine gramaze ako tu na slovenskom balení.. :?: ./...tak sme z toho ostali zmetení..a ešte jedna vec, neviem sa k tomu dopátrať...nevieš náhodou, ako by mali priberať?ten moj by zjedol najradšej aj nás, ale chcem to mať pod kontrolou, len neviem, o čo sa oprieť...jediné, čo viem, je váha v dospelosti, ale to mi teraz moc nepomože...
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

Poslaťod Joachim » 31. Jan 2007, 15:10

Jani sory ze sa zapajam :D .... ale kolko ma maly? vek aj vahu...ono je dost dolezite aj to , ze kedy mu jest davas
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod Jana K » 31. Jan 2007, 17:52

ahoj, malý mal včera 10 týždnov...2 dni dozadu mal niečo medzi 9 - 9,5 kg...
Obrázok užívateľa
Jana K
 
Príspevky: 186
Registrovaný: 17. Dec 2006, 0:11

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia