akoze "britky"

Tu si môžete písať o svojich mačacích miláčikoch - veci, ktoré sa nehodia do iných koloniek

akoze "britky"

Poslaťod to si kazdy pozrite!!! » 28. Sep 2006, 11:56

tak toto vam chcem ukazat aby ste si pozreli tuto netovu stranku a zhodnotili tento inzerat na "britske" macata... ved posudte sami a potom este pozrite aj cenu co za ne pytaju, nehorazne!
http://inzerat.hyperinzercia.sk/96892-britska-modra/
kliknite si hlavne potom na tie fotky a uvidite tie "britky"
sila, co?
to si kazdy pozrite!!!
 

Poslaťod Hosť » 28. Sep 2006, 18:48

TO JE NEHORAZNE KLAMSTVO.
Hosť
 

Poslaťod kimberley » 2. Okt 2006, 16:13

Tie mačičky sú krásne. Čo je to za plemeno?
Je to nenormálne veď je to bez preukazu pôvodu! Každý kto si chce kúpiť mačku by mal brať aj PP bez neho nie
ASTA-*24. 04.2003
TIGER-*15. 08.2006
Obrázok užívateľa
kimberley
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 22. Sep 2006, 21:14
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod ... » 3. Okt 2006, 20:36

Kimbrley: mala by si byt radsej ticho.. lebo asi si ani nepochopila o co sa tu jedna :!: a este ked nevies ani o ake plemeno. ide.. no pochybujem ze mas vobec niake zviera a este viac pochybujem o tom ze to zviera mas s pp!!! tak tu na niekoho ineho nevyvaluj ze je to niaky "hnus" ze predavaju ludia bez pp...
...
 

Poslaťod Pomněnka » 9. Okt 2006, 23:08

No , budou to "britky" ,ale dlouhosrsté. Takzvaní Highlandeři. Možná....
Pomněnka
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 30. Máj 2006, 20:53
Bydlisko: Ústí nad Labem

Poslaťod . » 10. Okt 2006, 15:43

tak to potom niesu britky ked su dlhosrste lebo tie maju byt kratkosrste... no nie?je to aj v standarte, ved britka je zaradena do plemena kratkosrstych maciek
.
 

Highlander

Poslaťod Pomněnka » 12. Okt 2006, 23:39

To máte pravdu, ale nevím, jestli jste informovaný o faktu, že krátkosrstým britkám se občas rodí i dlouhosrstá kotata. Je to tak, v minulosti kvůli novým barvám a jiným byly přikříženy perské kočky. A dlouhosrsté britky, ač se říká, že neexistují , rodí se a i objevují na výstavách a jistě se nedají přehlížet. Uvedu příklad CHS http://magicwood.unas.cz/czech/highlander.htm

Když se porozhlédnete po zahraničních stránkách chov. stanic, narazíte i na chovatele Highlanderů, např. v Německu.

www.mojeneva.estranky.cz
Pomněnka
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 30. Máj 2006, 20:53
Bydlisko: Ústí nad Labem

Poslaťod . » 13. Okt 2006, 15:48

dlho mi to trva dokial sa mi to otvori, tak to skusim neskor...potom prihodim este moj nazor...
inak mate velmi peknu stranku a velmi pekne sibir. kocky :wink:
.
 

Poslaťod Pomněnka » 17. Okt 2006, 15:58

Zdravím a díky za pochvalu stránek, jsem ráda, že se líbí. Něvy mají podobný cejch jako Higlandeři, protože je FIFe neuznává. Ba co víc, četla jsem i názor, že dlouhosrstá britka zkrátka neexistuje :lol: Pokud se stránky otevřou, shlédněte ... živý důkaz :wink:
Pomněnka
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 30. Máj 2006, 20:53
Bydlisko: Ústí nad Labem

milacikovia

Poslaťod Jan Dobos » 19. Okt 2006, 16:36

Toco ste tu za rasisti, ja mam "skoro" britku ale je najkrajsia zo vsetkych:) a to preslachtovanie needie k nicomu dobremu akurat k degneracii..Vdaka za pochopenie
Jan Dobos
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 19. Okt 2006, 16:33

Poslaťod kimberley » 19. Okt 2006, 19:24

To čo som napísala predtým som nemyslela, že iná mačka ako s PP nie je dobrá. Zle som to napísala, ale čo už hrdinovia s troma bodkami... Len tak mimochodom ty trojbodkový: Aké je to teda plemeno keď si takí múdri?! Hlavne, že to nevysvetlíš , ale rýpať a urážať áno.A mimochodom nenapísala som, že je to nejaký hnus. A ešte to označíš uvodzovkami!

Ja nie som "rasista mačiek". Mám doma obyčajnú mačku a siamskú. A obidve mám rovnako rada :D
Obrázok užívateľa
kimberley
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 22. Sep 2006, 21:14
Bydlisko: Bratislava


Späť na O mačkách - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron