MOPS a bolesti hrdla

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

MOPS a bolesti hrdla

Poslaťod leonsep » 26. Máj 2007, 16:21

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu. Od pondelka dostavá moj pes ATB injekčne včera dostal poslednu injekciu a sým, že budeme pokračovať perorálnymi ATB pes mi stále kašle je smutný šteká veľmi zvláštne čo predtým vôbec nerobil, keď šteká zdvihne pritom ľavú prednú labku, stále spí napriek tomu, že má 11 mesiacov vôbec sa nehrá. Dnes mi začal ráno zvracať, teplotu mal 39,5 bola som s ním na pohotovosti, kde dostal znova ATB injekčne+ kortikoidy+ niečo proti zvracaniu. Momentálne dostáva konzervu Eukanuba- INTESTINAL FORMULA, no mám oňho strach, kedy by mu už mohlo byť lepšie veď dnes už dostal 6 deň ATB no a stále kašle. Ďakujem za odpoveď.
Zdenka
leonsep
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 17. Máj 2007, 18:35

Poslaťod MVDr. Magdaléna Szabová » 30. Máj 2007, 16:42

Ak psik dostava uz 6 den rovnake ATB a stale sa problemy nezlepsuju bolo by vhodne zmenit ATB, tie co dostava nemusia byt dostatocne ucinne na jeho problem. Neviem sice kvoli comu dostava ATB, ci mal nejake traviace problemy /Eukanuba intestinal/ alebo zapal dychacich ciest /kasel/ ale na kasel Vam mozem este poradit sirup pre deti Calcium Chloratum, dostanete v lekarni bez receptu. Mozte mu davat za cajovu lyzicku 3 krat denne.Samozrejme pomoze mu len vtedy ak ma horne dychacie cesty zapalene a nie ak kasle z ineho dovodu napr. ze sa dusi.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
MVDr. Magdaléna Szabová
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:52
Bydlisko: Bratislava


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia