Povolene slachy na sponkovych klboch

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Povolene slachy na sponkovych klboch

Poslaťod Mirka91 » 6. Apr 2007, 19:25

Dobry den chcela by som sa opytat na to aky dosah maju povolene slachy na sponkovych klboch u koni na zadnych nohach. Dostala som sa ku konikovy ST ktory bude mat teraz 4 roky a ma 180cm v kohutiku (klby ma dost utle vzhladom na vysku) jeho zadne sponkove klby su na tom dost zle a neviem co s tym. teda asi sa s tym uz moc neda co urobit, zvazovala som pouzivynie klbnych preparatov ale tie maju dost vysoku cenu, alebo bandazovanie (neviem ci ma vyznam). nevyzera to ze by ho tie nohy boleli, ani mu nenapuchaju ale doteraz nic nerobil iba bol vo vybehu, teraz s nim zacinam robit klusovu robotu a na lonzi a bojim sa aby sa jeho stav nezhorsil pripadne, ci ho nebudu z toho bolievat nohy. dakujem za radu
(chirurgicke riesenie je z financnych dovodov vylucene)
Mirka91
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 8. Mar 2007, 9:21

Poslaťod MVDr. Jana Freyová » 12. Apr 2007, 17:30

Váš problém patrí odborníkovi na kone. Ja by som Vám doporučila pozrieť sa na stránku www.utulokdca.sk. Pán Viliam Jaroš, ktorý ju vedie Vám iste kvalifikovane poradí.

www.utulokdca.sk
www.veterinka.sk
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
www.veterinka.sk
MVDr. Jana Freyová
 
Príspevky: 293
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:46
Bydlisko: Bratislava


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

cron