Trochu ina poziadavka, ale rada skuseneho veterinara pomoze

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Trochu ina poziadavka, ale rada skuseneho veterinara pomoze

Poslaťod Mirka91 » 19. Mar 2007, 19:56

som stvrtacka na gympli v ba, cize ma caka maturita a tak isto som uz aj posielala prihlasky. jedna z nich putovala do Brna na veterinu pretoze mam odmalicka rada zvierata. moj problem ale je ze neznesiem pohlad na trpiace zviera, velmi s nim sucitim. jazdim na konoch a nikdy mi nerobilo problem osetrovat im rany, ale ked mi vyberali znamienka odpadla som a neviem ci by som tak nereagovala aj pri zvieratach. ale u mna to bol asi iba stres z bolesti, alebo tak. Nemohol by mi nejaky veterinar poradit nejaky grif ako sa zbavit tychto problemov, pripadne mi umoznit nahliadnut do jeho ambulancie este predtym ako (ak sa podari) nastupim na tu skolu?
dakujem
Mirka91
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 8. Mar 2007, 9:21

Poslaťod MVDr. Magdaléna Szabová » 20. Mar 2007, 18:49

Dobry den. Nic ine ako skusenost Vam nepomoze prekonat Vas problem. Podla mna by ste na skolu kludne mali ist a tam zistite casom ake to je. Ci vobec je toto povolanie pre Vas a ci to zvladnete a dokazete robit. Kedze ste v kontakte so zvieratami ktore maju casto aj zranenia ten pocit poznate a nerobilo Vam to velke problemy, myslim ze nie je coho sa obavat.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
MVDr. Magdaléna Szabová
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:52
Bydlisko: Bratislava


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia