priblizny cennik

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

priblizny cennik

Poslaťod rybicka » 13. Mar 2007, 8:14

Dobry den, chcem sa informovat, kolko priblizne na Slovensku stoja urcite vysetrenia a to konkretne: liecenie dysplazie klbov, torzia zaludka, vysetrenie srdca. Za mesiac si totiz idem pre steniatko vlkodava a som oboznamena so vsetkymi rizikami ochoreni, tak by som rada aj vedela, kolko penazi priblizne by som mala mat v zasobe schovanych, keby sa nieco take prihodilo.
Dakujem za odpoved 8)
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod MVDr. Magdaléna Szabová » 15. Mar 2007, 15:43

Dobry den. Vasa poziadavka je dost nerealna, pretoze ked mas pes ako aj iny zivy organizmus nejaky problem nie je to ako ked sa pokazi suciastka na aute. Je to velmi individualne. Mozte sa pytat na cenu vakcinacie ale na konkretne ochorenia nie, lebo je to velmi tazko predpokladat. Vsetko zavisi od stupna a rozsahu zmien pri danom ochoreni od velkosti zvierata , stadia ochorenia a inych dalsich veci. Vasa nevyhoda bude v tom ze budete mat velke plemeno a cena sa odvija aj od velkosti a hmotnosti pacienta
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
MVDr. Magdaléna Szabová
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:52
Bydlisko: Bratislava


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia