CINCILA

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

CINCILA

Poslaťod xxfrankoxx » 8. Mar 2007, 9:38

Potrebujem poradit ohladom jedneho krasneho zvieratka, a tym je cincila....
Kupili sme si ho totiz ako kolektiv do triedy... chodim na gymnazium a som v druhom rocniku ..... velmi som si ho oblubil a moji spoluziaci tiez...
Chcem len vediet, ci mu moze nejako zivot medzi tolkymi ludmi uskodit.... resp. ci mu uskodit aj popoludnajsia samota... sice,ho vzdy po skole pustame si pobehat aj sa s nim hrame ak sa mu chce, ale od nejakej stvrtej do rana je sam..... dakujem a prosim o skoru pomoc...
xxfrankoxx
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 8. Mar 2007, 9:12

Poslaťod MVDr. Magdaléna Szabová » 8. Mar 2007, 14:17

Dobry den, pritomnost tolkych ludi cincile urcite neskodi, ak samozrejme nerobite priamo pri jej klietke velky hluk, nebuchate a nestrkate do klietky, proste treba sa v jej blizkosti spravat tak aby ste ju neplasili a nestresovali. Samota jej neskodi vobec, vacsinu casu aj tak prespi.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
MVDr. Magdaléna Szabová
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:52
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod xxfrankoxx » 8. Mar 2007, 18:22

Takze pokial, jej nebude buchane priamo do klietky tak je vsetko ok a pripadne rozhovory cez prestavky by nemali byt problemom???
xxfrankoxx
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 8. Mar 2007, 9:12

Poslaťod xxfrankoxx » 8. Mar 2007, 18:25

A chcem sa opytat, ci by ste nam nemohli poslat toto vyjadrenie postou, lebo nase riaditelstvo ma s tym problem (s cincilou) a odvolava sa na tento nami rieseny problem.... postovne by som uhradil..... ide mi len o odborny nazor a mat ho na papiery aj s peciatkou a podpisom ... dakujem
Naposledy upravil xxfrankoxx dňa 8. Mar 2007, 20:00, celkovo upravené 1
xxfrankoxx
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 8. Mar 2007, 9:12

Poslaťod xxfrankoxx » 8. Mar 2007, 18:28

Dalsi dotaz sa tyka aj alergii.... su nejake specificke???? tykajuce sa cincil????
xxfrankoxx
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 8. Mar 2007, 9:12

Poslaťod MVDr. Magdaléna Szabová » 15. Mar 2007, 15:47

Mozem Vam to poslat.
Problem alergii je problem jednotlivcov nie druhu zvierat, preto jedna alergiou trpiet moze a druha nie.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
MVDr. Magdaléna Szabová
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:52
Bydlisko: Bratislava


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron