nechuť žrať

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

nechuť žrať

Poslaťod rybicka » 23. Feb 2007, 10:40

Dobrý deň,
moja sesternica má bišonika-fenku a boli s ňou u veterinára asi na očkovaní a on im povedal, že je velmi chudá, že musí pribrať, lenže ona odmieta žrať. Chcem sa spýtať, čo podporuje chuť do jedla u psov? Má 1,5 roka.
Ďakujem za odpoveď
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod villy » 23. Feb 2007, 20:29

Zdravim
Myslim ze veterinar by mal najlepsie vediet poradit.Mal som podobny problem a riesil som to tak,ze som obmienal stravu hoci krmim granulami.Varil som maso ale stalo sa,ze niekedy ani to nepomohlo.Miesal som aj granule s konzervou.To zabralo vzdy.Zalezi aj kolko je schopna fenka spapat.Az mozte napiste aj ake krmivo pouziva.Aj na tom dost zalezi.Zatial sa majte.
villy
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 17. Feb 2007, 19:30

Poslaťod MVDr. Jana Freyová » 1. Mar 2007, 11:44

Požiadajte svojho veterinára o parazitologické vyšetrenie ako prvé. Každopádne treba odhaliť príčinu, či sa jedná len o vyberavosť, alebo o ochorenie. Skúsený veterinár už vie ako má smerovať vyšetrenie i riešenie. Môže poradiť špecialnu stravu a prídavky do krmiva.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
www.veterinka.sk
MVDr. Jana Freyová
 
Príspevky: 293
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:46
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lucia.ja » 22. Máj 2007, 13:44

moj psík má podobný problém. už 3 dni nič poriadne neziedol. včera som bolas ním aj u vetrerinára a tam mi povedali, že má rozdráždený pankreác a žalúdok a to ževraj z kuracích kostí.... dali jej tam nejaké 2 injekcie a povedali že jej nemam 24 hodín nič davať jesť, že má piť len vodu. to bolo včera a dnes ma jesť len nejaké cestoviny, ružu a uvarené kuracie mäso prirodzene bez kostí. No lenže ani dnes nemá chuť do jedla a vodu tiež piť nechce. prosim poraďte mi.
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod Lucia.ja » 22. Máj 2007, 20:20

prosim este raz pomozte mi! moj psik uz neje vobec nic a dokonca uz ani nevladze chodit! prosim povedzte čo mám spraviť?
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod MVDr. Magdaléna Szabová » 25. Máj 2007, 11:55

Navstivit opat veterinara, len ozaj jednoduche problemy sa daju vyliecit za jeden.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
MVDr. Magdaléna Szabová
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:52
Bydlisko: Bratislava


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron