bolí jej to pri párení??

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

bolí jej to pri párení??

Poslaťod angi » 29. Jan 2007, 9:46

Mám 2 ročnú sučku ratlíka. má 2,4 kg.Keď na jeseň sa hárala, zobrali sme ju k psovi.Tri dni sa nenechala, ale potom už pustila psa k sebe.Lenže hneď ako sa to psovi podarilo, moja fenka začala hlasno kňučat a odbehla.Takže spolu boli asi 3 sekundy. ešte pár dní som ju tam zobrala ...chovala sa tak isto. Skúšali sme to po prví krát,pes bol už skísený .Možno, že sa zlakla, ????? alebo može mať voľaké problémi? Ona by to aj chcela.Može to byť hlúpe, ale može byť , že pes má privelký penis pre ňu?Máme aj Shar-pei-a , ale tam sučka sa nechovala tak.a ona to mala tiež prví krát.
Ďakujem za odpoveď.
Obrázok užívateľa
angi
 
Príspevky: 85
Registrovaný: 1. Mar 2006, 16:38
Bydlisko: DOLNE SALIBY

Poslaťod MVDr. Jana Freyová » 30. Jan 2007, 12:43

Vaša sučka môže mať niekoľko dôvodov na také správanie. Vychádzajúc z plemena sa dá usudzovať, že jej temperament je až neurotický a ona neprimerane reáguje na rôzne podnety. Druhý dôvod môže byť anatomicky, pomery jej vonkajších pohlavných orgánom nemusia byť správne. Ďalším dôvodom môže byť zápal, ktorý mohol spôsobovať zvýšenú citlivosť. Určite navštívte veterinára, aby sa na ňu pozrel mimo obdobia hárania.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
www.veterinka.sk
MVDr. Jana Freyová
 
Príspevky: 293
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:46
Bydlisko: Bratislava


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron