Potrebujem poradit...

Tu sa môžete pýtať na všetko, čo súvisí so zdravím vašich zvieratiek. Odpovedať vám budú skúsení veterinári. Potrebná registrácia.

Potrebujem poradit...

Poslaťod martina.cavojska » 20. Dec 2006, 1:52

Dobry Den


chcela by som sa Vas opytat na jednu otazku.Mam rocnu fenku staffordshirskeho bullteriera a za uskami ma strasne vypadanu srst.Uz sme boli u viacerych zverolekaroch a vsetci jej davaju vitaminy a vodicky ktorymi jej to natieram ale vobec jej to nepomaha.Je mozne ze to moze mat rakovinu koze ked jej na to nic nezabera?Stravu ma pestru a kvalitnu,nic jej nechyba a hydinove kosti jej nedavam,a ma aj dostatok vitaminov,surove vajicka,ryby a aj kvalitne(prevarene)maso.DAKUJEM
martina.cavojska
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 20. Dec 2006, 1:24

Poslaťod MVDr. Magdaléna Szabová » 21. Dec 2006, 14:40

Dobry den, tak ako u vacsiny koznych ochoreni ani pri tomto sa bez vysetrenia vela poradit neda. Vypadana srst je uz len dosledok nieco a treba najst tu pricinu.Neviem ci sa pes skriabe, ci je koza zmenena alebo uplne zdrava...pricin moze byt niekolko cez alergiu, parazity, hormonalnu poruchu, alebo moze byt problem vo zvukovode. Moznosti je tolko ze bez vysetrenia Vam nemozem poradit. Je este moznost ze srst z neznameho dovodu vypadla a uz to tak zostane. Ak sa miesto nerozsiruje, psik sa neskriabe a koza je zdrava tak to moze byt tento pripad.
Veterinárna ambulancia
Velehradská 8, Bratislava - Nivy
02/55960402
MVDr. Magdaléna Szabová
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 5. Jún 2006, 11:52
Bydlisko: Bratislava


Späť na VETERINÁRNA PORADŇA

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron