Jack russel, čo je to???

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Jack russel, čo je to???

Poslaťod angi » 16. Máj 2006, 16:26

Mám 9 mesačnú sučku.Pred 3 masiacmi jej diagnostikovali Demodex.Dostala lieky, masť, kúpeľ.Flaky už zmizli, ale svrbenie okolo úst ešte stále pokračuje.Ja som počula, že keď má demodex, tak jej to nesvrbi.Chuderka je už do toho strašne nervozna, okolo papuli jej strašne vypadáva srsť.Má to úplne červené.Vetoš hovoril, že tam nič nevidí, ani pod mikroskopom, a dal nám len mastičku.Už to použivam skoro týždeň a nič.Prosím poradťe mi,čo s ňou mám robiť.Ďakujem!
Obrázok užívateľa
angi
 
Príspevky: 85
Registrovaný: 1. Mar 2006, 16:38
Bydlisko: DOLNE SALIBY

Poslaťod offca » 17. Máj 2006, 8:47

Ahoj, Angi,
neviem, ku akemu veterinárovi chodíš, ale ak si ten tvoj nevie rady a fenke to pokračuje, niečo na tom predsa musí byť.
Na tvojom mieste by som určite navštívila kliniku v Trnave ... je to to najlepšie na Slovensku.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Hosť » 17. Máj 2006, 9:18

No ak mala demodex, a je uz zdrava, predpokladam ze mala dva zoskraby z najviac postihnuteho miesta negativne, tak na tu papulu by som ti odporucala Betadin roztok, kupis v lekarni. Je to na dezinfekciu koze. Rano vecer na vatu a poriadne vytriet (kludne pritlac) postihnute miesta.
Hosť
 

Poslaťod Mary » 19. Máj 2006, 22:01

Ta pliklinika v Trnave je dosť známa
Angi ak sa to s tvojou fenkou nezlepšuje,choď tam.
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron