prosím o radu

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

prosím o radu

Poslaťod Stano » 22. Apr 2006, 2:06

Mam 3 mes RTW, asi pred 2- mi tyzdnami som ho okupal s protiparazitnym samponom, teraz ma v srti nieco ako lupiny. Bolo mi povedane, ze sa to casom strati. Presli 2 tyzdne a lupiny sa nestracaju. Poradi niekto co s tým? Aky mate nazor resp. je vhodne krmit susenym masom ( samozrejme nie stena ) v buducnosti ?
Stano
 

lupiny

Poslaťod Naty » 22. Apr 2006, 9:03

Skus mu obcas pridat do krmiva trosku obycajneho kuchynskeho oleja. Alebo predavaju aj specialne psie tabletky, ale tie vlastne tiez obsahuju ten olej.
,,Life isn't about waiting the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain."
Obrázok užívateľa
Naty
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 17. Feb 2006, 21:04
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Hosť » 22. Apr 2006, 10:05

ja by som z toho az taku vedu nerobila, tie lupiny mozu byt aj z toho ze sa mu meni srst a to u steniat je bezne.... Ako rastu tak sa im dava ta stara dole a vznika nova a mozu tam medzitym byt aj lupiny.....
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 22. Apr 2006, 10:23

a keby to nahodou bolo z toho samponu proti paraitom, tak ho radsej netrap vo vode, ale daj mu Frontline- ten je najlepsi proti parazitom a pes nedostane ziadne parazity pol roka:) Dobre sa to aplikuje a pes ani kolkokrat nezisti, ze nieco dostal :D
Hosť
 

lupiny

Poslaťod matav » 22. Apr 2006, 13:38

Zmen sampon-sampon proti lupinam...ale ja by som stena vobec nekupala samponom len pokial by ozaj velmi smrdelo... :D Zatial ho kup len cistou vodou a proti parazitom daj obojok alebo vodicku-pre stenata... :wink: :)
Obrázok užívateľa
matav
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 18. Mar 2006, 0:14
Bydlisko: TT

Poslaťod Mary » 23. Apr 2006, 21:30

presne tak, netrap ho kupanim, to mu len uškodi.Radšej čistou vodou.A skus frontline- porad sa s veterinarom.
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 196
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod b » 23. Apr 2006, 22:53

Prečo si ho kúpal?
Sušené mäso môžeš dať ako pochúťku,ale nie ako žrádlo.
b
 


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron