Krytie

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Krytie

Poslaťod Zuzana » 1. Apr 2006, 20:09

Caute vsetci.Tak som tu zas. Dakujem vsetkym za odpovede,co ste mi poslali, mozno sa vam to zdalo cudne, ze som sa tak otvorene pytala na peniaze, ale nikde sa to neviem dozvediet,nikde sa to nepise tak ako mam vediet, ci ma neoklamu. Tak este raz otravujem, poradte. Moja sucka je zlaty retriever, nema PP ale je z chovu s PP. Dala som ju minuly rok sparit s jednym co tiez nemal PP,ale mala len 3 stenata,co sa mi zda trosku cudne,nato,ze toto plemeno ma pocetny vrch.Tak som jej chcela najst frajera na tento rok s PP ale nikto sa mi neozval, iba ten bez PP,ktory je vraj tiez po rodicoch s PP. Moze chciet majitel psa aj stena? Alebo ked mu dam teraz peniaze, kde mam istotu,ci sa to vobec podari. :?
Zuzana
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 1. Apr 2006, 19:33

krytie

Poslaťod čajkovič roman » 1. Apr 2006, 21:21

istotu nemáš nikdy,ale dá sa fdohodnúť.Niekto berie za krytie až po narodení šteniat,niekto ti ponúkne krytie o rok zdarma ked nebudú štence.Je to rôzne podľa dohody.Môže chcieť aj šťeňa , ale to vačšinou u papierových šteniat.S bezpapierovými nemám skúsenosti
Obrázok užívateľa
čajkovič roman
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 20. Jan 2006, 9:52
Bydlisko: Bratislava-Dolne Hony

Poslaťod l » 1. Apr 2006, 22:12

Podla mna to nevadi, ze mala v prvom vrhu 3stenata....
Myslim si ze prvykrat moze byt menej steniat. Ja si myslim, ze v dalsich vrhoch by ic malo byt viacej, a podla mna to tiez nezalezi na tom ci je bez PP alebo s PP, mohli byt tak isto stenata 3 aj keby mali otca s PP...
A inak, ved si skus dat na roznych strankach inzerat, ze hladas psa zlat. retrievera na krytie... a ak je podmienka aby mal PP tak si to tam aj napis...
A inak odkial si?
Lebo akurat som si spomenula, ze nasi susedia maju zlateho retrievera s pp....
napis mi tvoj email...
l
 

Poslaťod 2 » 1. Apr 2006, 22:24

no jasne,akurát si si spomenula na susedov :roll:
2
 

Poslaťod l » 2. Apr 2006, 9:18

ale vazne... som pisala a pisala a az na konci som si na to spomenula....
lebo som niako nerozmyslala kto tu s mojho okolia moze mat takeho psa....
l
 

Poslaťod Hosť » 2. Apr 2006, 13:14

počet šteniat nezávisí od psa ale od správnej doby krytia.Mala som už od toho istého psa aj 2 šteniatka aj 8.Je to o dobe pripustenia.A ako tam píšu to je vec dohody pred krytím a nie až po tom,čo sú šteniatka a potom dôjde k zvade.Samozrejme sú prípady,najmä krytie v zahaničí,že sa paltí vopred ale aj v niektorých kluboch .Ak si majiteľ požaduje šteňa je to jeho podmienka a ty môžeš a nemusíš ním kryť.Nemysli si,že pes s PP bude mať lepšie podmienky,alebo viac šteniat.
Hosť
 

Poslaťod l » 2. Apr 2006, 13:18

presna to si aj ja myslim ako ten anonym.....
l
 


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron