Zúbky

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Zúbky

Poslaťod zuzu » 21. Feb 2006, 10:37

Aké máte skúsnosti s vymieňaním zubov u šteniat? Mojej yorkshirke včera vypadli dva spodné očné zuby a asi ich zjedla..myslím že sa jej nič nemôže stať ale bojím sa o tie väčšie lebo ona vždy všetko spapá čo sa jej dostane do úst.. :) Vďaka
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod basa » 21. Feb 2006, 12:18

aj ja mam yorkshira a ked mu vypadavali zuby nasla som iba 2. a to iba 1 vacsi a nic sa mu nestalo :D
basa
 
Príspevky: 106
Registrovaný: 16. Feb 2006, 11:32
Bydlisko: trnava

Poslaťod rybicka » 21. Feb 2006, 15:08

Ahoj, ja mám síce bígla, ale to je tiež veľký žrút. Keď sa mu menili zuby, našla som tiež len 2-dve stoličky, inak ani jeden, len sme vždy zistili, že mu vypadol zub tak, že bolo niečo krvavé, keď to okusoval, bolo to celé od krvi ako sa snažil zub vytlačiť. Nič mu nie je, oni sú schopní stráviť čokolvek. Môj si oblubuje hlavne s papierových kapesníkoch, to je pre neho delikatesa.
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod basa » 21. Feb 2006, 16:35

papirove kapesniky mam vzdy po celej posteli :twisted:
basa
 
Príspevky: 106
Registrovaný: 16. Feb 2006, 11:32
Bydlisko: trnava

Poslaťod hani » 21. Feb 2006, 20:57

rybicka píše:oni sú schopní stráviť čokolvek


fíha,čo sa tu človek všetko dozvie :lol:
hani
 

Poslaťod rybicka » 22. Feb 2006, 12:34

hani, viem, že čokolvek nie, bolo to povedané obrazne. Napr. ten náš zožral gumičku do vlasov, na ktorej bolo plno zamotaných vlasov, bála som sa, že sa mu niečo stane, neprejavoval však žiadne známky toho, že by mu to nijak neublížilo a po 3 dňoch bolo vo výkaloch vidieť, že vyšla von. 6erie pravidelne gumolit, ak mu niečo, čo zožerie nesadne, tak to buď vyvracia, alebo vykadí. A ja by som mohla rozprávať o tom, čo všetko môj pes už zožral.
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 512
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron