TRHANIE SA ZO SPANKU

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

TRHANIE SA ZO SPANKU

Poslaťod marbolomantn » 20. Feb 2006, 13:25

JE SA COHO OBAVAT?
marbolomantn
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 7. Feb 2006, 14:16
Bydlisko: Trencin

Poslaťod offca » 20. Feb 2006, 13:31

mojko, máš odpovede na dog.sk
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod ankous » 22. Feb 2006, 0:54

Nie, ale ked mozes tak psa pohlad a on sa upokoji. Je to podobne ako u cloveka chrapanie. Moja suka ked spala tak sa zo sna strhla, behala a dokonca odfukovala niekedy ako byk. :P
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod lucik » 22. Mar 2006, 17:14

no moj hafik sa tiez obcas trhal zo spanku aj vrcal.. spaval so mnou v posteli (civaviak).. raz to trvalo trosku dlhsie, tak som odokryla prikryvku a isla som ho pohladit, ze ho upokojim... a on ma normalne rafol.. neviem, ci sa mu nieco snivalo alebo co, ale zurivo ma pokusal a potom este par sekund vrcal.. asi 3x som ho oslovila, potom sa prebral a vsetko bolo ok.. :)) tak opatrne s tym hladkanim na upokojenie..
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 172
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod Anka7 » 22. Mar 2006, 17:22

lucik píše:no moj hafik sa tiez obcas trhal zo spanku aj vrcal.. spaval so mnou v posteli (civaviak).. raz to trvalo trosku dlhsie, tak som odokryla prikryvku a isla som ho pohladit, ze ho upokojim... a on ma normalne rafol.. neviem, ci sa mu nieco snivalo alebo co, ale zurivo ma pokusal a potom este par sekund vrcal.. asi 3x som ho oslovila, potom sa prebral a vsetko bolo ok.. :)) tak opatrne s tym hladkanim na upokojenie..



Ahoj,
podla mna Tvoj pes reagoval tak, koli tomu, ze sa mu nieco snivalo a zlakol sa Tvojej ruky...
nabuduce ho najprv zobud slovne, az potom ho pohlad :)
Anka7
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 15. Mar 2006, 20:35

Poslaťod Hosť » 25. Mar 2006, 10:43

offca píše:mojko, máš odpovede na dog.sk

toto je fakt pomoc...
:roll: -tak akurat dost arogantna :?
Hosť
 

Poslaťod offca » 27. Mar 2006, 7:52

Nie je arogantná. Autorka sa rozpísala na viac fór zároveň a nevidím aroganciu v tom, že ju upozornujem, že na lepšie "osídlenom" fóre sa už nájde odpovedí niekolko.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron