Čivava

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

Čivava

Poslaťod muxa » 31. Aug 2005, 20:37

Dobrý večer, uz dlhšiu dobu si chcem kúpiť čivavu krátkosrstu menšieho vzrastu BIELU so znakmi.(fenku) ale nikde som ju nezohnala :cry: Preto prosím ak máte alebo resp. viete o niekom kto má take a máva šteniatka na predaj napíšte mi prosím. Vopred Ďakujem!!!! :)
Vaša Muxa 8)
Obrázok užívateľa
muxa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 31. Aug 2005, 20:24
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod kokavcan » 26. Jan 2006, 18:30

pozdravujem ta....no to sme teda potom dvaja co chceme civavu... :D ja tiez rad by som kupil...podla coho sa mam riadit znaky velkost...ja neviem...
juj neviem teraz presne co by som napisal...ale rad by som nazbieral nejake skusenosti od starsich chovatelov psov....ak budu aj oni ochotny sa s nimi podelit...a ja potom rad odovzdam tieto skusenosti dalej...
kokavcan
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 26. Jan 2006, 18:12
Bydlisko: Kokava nad Rimavicou

Poslaťod muxa » 28. Jan 2006, 23:58

Ahoj ja uz čivavku mám od oktobra :lol: a je to najmudrejsie zvieratko na svete :) . Co sa týka velkosti a znakou nhoo mne hovorili ze ak xcem civavu mam dbat nato ze jej stoja usi a inac klasicke vyvynutia ako u inyx psoch ja mam tu najmensiu co je do kila. Tá neni urcena na xov, dovod si najdes v mojom druhom fore o civavach lebo nato som sa pytala.Čo sa povahy týka su verny svojmu panovi a tesia sa velmi spolocnosti, troxu su obcas tvrdohlave ale da sa ich to odnaucit :D takze posluchaju na 1 :lol: Ak by si mal nejake otazky napis .

čauko
Vaša Muxa 8)
Obrázok užívateľa
muxa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 31. Aug 2005, 20:24
Bydlisko: Bratislava


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

cron