bsp a no

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

bsp a no

Poslaťod sabka » 12. Jan 2006, 19:56

ahojte, volam :D sa sabka som z Ilavy a mam bsp a no. Je tu momentalne niekto kto ma 2 psov
sabka
 

Poslaťod zuzka » 13. Jan 2006, 8:34

ahoj,ja mam dvoch malych krizencov.Psik ma pol roka a fenka 3-4 mesiace. :lol:
zuzka
 

Poslaťod offca » 13. Jan 2006, 11:57

v aprili si pojdeme pre drobca :D
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod šeltie » 13. Jan 2006, 16:19

šeltia + WSS
Obrázok užívateľa
šeltie
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 3. Jan 2006, 19:40
Bydlisko: Nitra

Poslaťod Joachim » 13. Jan 2006, 16:53

weimaraner a jazvečík :D
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Joachim
Joachim
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 17. Nov 2005, 13:26
Bydlisko: Bratislava - Vrakuňa

Poslaťod Kristina » 13. Jan 2006, 17:34

jazvecik a seltia :wink:
Kristina
 

Poslaťod sabka » 19. Jan 2006, 19:26

dakujem vam vsetkym velmi pekne za odpoved. BSP ma 2,5 roka je to pes - DZAMAL a NO ma 3 mesiace - TARA. Poradte mi prosim vas ako mam odnaucit toho starsieho, ked sa tara priblizi k jeho kotercu tak aby po nej nezacal hned vrcat
sabka
 

Poslaťod ankous » 19. Jan 2006, 19:59

sabka píše:dakujem vam vsetkym velmi pekne za odpoved. BSP ma 2,5 roka je to pes - DZAMAL a NO ma 3 mesiace - TARA. Poradte mi prosim vas ako mam odnaucit toho starsieho, ked sa tara priblizi k jeho kotercu tak aby po nej nezacal hned vrcat


:lol: 2xmoskovsky strazny a 1x leonberger

Ber to tak, ze je to normalne spravanie. Ber tak, ze Dzamal bol dlho sam a ty si mu doviedla " votrelca ". Mali by byt co najviac spolu / moje starsie suky su spolu s malym /. Ukaz Dzamalovi, ze ziadny iny pes neobsadi jeho miesto . Svoju lasku rozdel spravodlivo. Pobiju sa ? Nevadi! Nie je bitka ako bitka.
Rozhodne nechapem preco ich mas oddelene. :shock:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 119
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod sabka » 21. Jan 2006, 20:40

Chovatel od ktoreho sme brali taru nam povedal, ze musia byt jednoznacne spolu pretoze by tara brala ako vodcu svorky dzamala a nie mna. Ja si myslim, ze ma pravdu.
sabka
 

Poslaťod offca » 23. Jan 2006, 9:27

sabka píše:Chovatel od ktoreho sme brali taru nam povedal, ze musia byt jednoznacne spolu pretoze by tara brala ako vodcu svorky dzamala a nie mna. Ja si myslim, ze ma pravdu.


...tomuto nerozumiem... :?: :?: :?:

Pišeš,že ich maš oddelene, teraz napišeš, že musia byť jednoznačne spolu, inak by brala Tara za vodcu Dzamala, co mi tiež nedava zmysel...tak ako to vlastne je? ak mam primrznute zavity v hlave, povedzte, je to možne...
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod sabka » 23. Jan 2006, 16:18

prepac sekla som sa chcela som napisat, ze povedal aby boli oddelene
sabka
 

Poslaťod offca » 24. Jan 2006, 9:17

Vodca vo svorke...pokial máš patrične "podupaného" Džamala, potom sa na neho Tara zavesiť môže, bude mu podriadená, to je jasné, ale tiež bude rešpektovať teba ako vodcu...tak ako to robí Džamal.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Ashley » 25. Jan 2006, 20:46

Podla mna by mali byť jednoznačne spolu mám dve akity 4 a 9 rokov. Ked k nám pred štyrmi rokmi pribudol krpec boli stále spolu. Najprv bral toho malého ako štena ktoré treba chránit tak sa zhostil úlohy rodiča, a dnes pomáha krpec jemu starší už ma problémi z nohami a tak krpec za neho prebral úlohu obrancu. Výsledok je že ja som vodca svorky a staršieho jedinca treba rešpektovať. Každý pes to tak chápe.
Ashley
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00


Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

cron