prosim potrebujem to surne vediet!

Tu si môžete vymieňať chovateľské skúsenosti, a písať sem všetko, čo nepatrí do iných koloniek.

prosim potrebujem to surne vediet!

Poslaťod dara » 10. Jan 2006, 14:28

prosim vas vie niekto kolko stoji australsky hodvabny terier???alebo aspon ze kde by som to mohla zistit...velmi by mi to pomohlo.dopredu dakujem!!!
dara
 

Poslaťod mimi » 10. Jan 2006, 17:43

Ak myslíš silky teriéra,tak tu majú práve šteniatka,takže vedeli by povedať :wink:
http://www.sweb.cz/silkyterrier/
mimi
 

Poslaťod zuzu » 10. Jan 2006, 19:28

Dara moja zlata, aj ja som mala mat toho pesa, uz sme boli skoro v aute, ale nakoniec sa to zvrtlo a mam yorkshirka takze.. :lol:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod offca » 11. Jan 2006, 12:56

zuzu píše:Dara moja zlata, aj ja som mala mat toho pesa, uz sme boli skoro v aute, ale nakoniec sa to zvrtlo a mam yorkshirka takze.. :lol:

...pruuser - s papierakom sa to stať nemôže :wink:
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod zuzu » 12. Jan 2006, 11:37

offca mno akurat ze ten moj bol s papierakmi takze :wink: . A kludne sa to stat moze. To akoze si myslis, ze chovatelka mi ho musi predat ked som raz povedala ze ho beriem? Hahaa to si na velkom omyle. Jedna z nas si to kludne moze aj v poslednej chvili rozmysliet :twisted:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod offca » 12. Jan 2006, 13:17

mhmm...ja som to zle pochopila..a sice v tom zmysle, že si si od "tiežchovatela" chcela zadovažiť silkyho a predal yorka za cenu vzacnejšieho silkyho.
Preto som tie PP spominala.
Tak ma nebi hned!
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod jajo » 12. Jan 2006, 17:05

Zuzu, nuž,na to sú zálohy,aby bola akotaká istota pre obidve strany.
jajo
 

Poslaťod Hosť » 12. Jan 2006, 22:03

ofca ale ved ja ta nebijem! Len som sa branila :wink: a yorkiho mam od niekoho uplne ineho...A uz by som ju nevymenila ani za tisic dalsich :D
A silkyho som mala mat za celkom lacno, pretoze to bolo dost daleko a uz boli dlho na odber :|
Hosť
 

Poslaťod zuzu » 12. Jan 2006, 22:04

Ten Anonymný som ja..zase ma to neprihlasilo :evil:
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod dara » 13. Jan 2006, 12:55

Zuzula a za kolko si mala mat silkyho???lebo mne ho predali ako yorkiho a po 7-mich mesiacoch som prisla na to ze je to vlastne silky...ale to mi nevadi a nevymenila by som ho uz za nic len chcem vediet ci nebol velmi predrazeny..
dara
 

Poslaťod offca » 13. Jan 2006, 13:46

prakticko - faktická otázka...odkial vieš, že je to silky a nie nepodarený york? :wink:
..Logicky uvažujem a chovateľ, alebo aj "chovateľ" by určite mal vedieť, čo práve odchoval a pokial odchoval silkyho, podla mna by sa mu to viac oplatilo predať za cenu silkyho.
Vychádzam z toho, že silky je vzacnejší, tym padom aj suma je vyššia. (inak realne neviem, po kolko sa pohybujú)
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 436
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod zuzu » 13. Jan 2006, 15:53

dara no páni! :shock: ja by ju asi zadusila keby mi chovatelka také dačo spravila :shock: a offca má pravdu, silky je vzácnejší, a teda ovela drahší, ale keďže moj bol už dlhšie na odber a potrebovala sa ich asi zbaviť, mala mi ho dať za asi 6000..Ale silky teriér je krásny psík, a ak ho máš s papiermi a je pekný, máš veľkú šancu na výstavách keďže na Slovensku ich je pomerne málo...A "chovatelke" daj po prstoch pretože si nekontroluje psy, ktoré predáva! :x
A za kolko si ho vlastne kúpila ty hm?
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Poslaťod dara » 13. Jan 2006, 16:37

diky aspon viem ze nebol predrazeny..ale vobec mi nevadi ze nie je yorki lebo je strasne zlaty a krasny..a inac ja som ho dostala ako darcek (ktory som si sama vypytala) takze nebola som pri tom ked ho brali..a ked bol maly vyzeral ako yorki lebo oni sa dost podobaju..
dara
 

Poslaťod dara » 13. Jan 2006, 16:41

a este som zabudla napisat ze papiere nema a stal asi 10000 , a nam dali este dobru cenu lebo brali sme dvoch a bola to nejaka dobra znama...
dara
 

Poslaťod chovateľka » 13. Jan 2006, 17:37

stará známa vec,keď sa jork nevydarí,resp.jeho matka,šup ho predávať ako silkyho.Silkov je tak málo,že sa ozaj len veľmi nepodarený jedinec nedostane do chovu a teda má štence bez PP.Viete koľko majiteľov behá po zemi,čo má miesto silkyho nevydareného jorka? Všetko čo má krátku srsť,je prerastené,má dlhšiu papulku ako šteňa bol jork,v dospelosti je odrazu silky :idea:
chovateľka
 

Ďalší

Späť na O psoch - rôzne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 15 hostia

cron